Apple Refurbished Repasovaný (by Renewd) iPhone 7, 128GB, Silver

Apple Refurbished Repasovaný (by Renewd) iPhone 7, 128GB, Silver

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Siedma generácia iPhone (repasovaný telefón) s radom skvelých vylepšení, 4,7" Retina displej so širokým farebným gamutom a 3D Touch, rozlíšenie 1334 × 750 bodov, čip A10 Fusion až s dvojnásobným výkonom ako iPhone 6, 128 GB internej pamäte, 12MP fotoaparát s clonou ƒ/1,8 a optickou stabilizáciou. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Partner: CZC.cz
277,25 €
Vrátane RP a DPH
220,66 €
-20%

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056868912

Popis

Starostlivo opravený a testovaný: Repasovaný (Renewd) iPhone 7, 128 GB

Hľadáte špičkový smartphone, ale nechcete platiť pôvodnú vysokú cenu za nový tovar? Potom hľadáte Renewd iPhone. Zaujíma vás, čo môžete ušetriť výberom pre Renewd? Ukážeme vám, aké sú výhody Renewd iPhone v porovnaní s novým iPhone.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Čo môžete očakávať od Renewd iPhone? Funkcia špičkového smartphonu za oveľa nižšiu cenu. Záruka sa vzťahuje na zariadenia, príslušenstvo a batériu. Navyše sa môžete spolehnotu, že váš Renewd iPhone prešiel tou najprísnejšou kontrolou kvality v Európe.

Čo môžete očakávať od repasovaného telefónu

Kozmetická kontrola

Všetky zariadenia dôkladne kontrolujú certifikovaní odborníci. Iba zariadenie s minimálnymi stopami používaní sú dosť dobrá na to, aby skončila v balení so značkou Renewd.

Kontrola funkčnosti

U častí telefónu sa kontroluje ich pravosť a u zariadení Renewd sa kontroluje 83 kľúčových funkcií. Napríklad reproduktory, Bluetooth a WiFi rozhranie aj citlivosť dotykovej obrazovky. Po kontrole sa zariadenie aktualizujú na najnovšiu verziu iOS.

Kapacita batérie

Kapacita batérie ponúkaných zariadení je minimálne 85%. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že budete môcť svoj Renewd iPhone používať ešte dlho.

S certifikátom

Všetky zariadenia značky Renewd sú označené certifikátom. To znamená, že musí spĺňať prísne požiadavky a štandardy. Telefón je tak vždy rovnako funkčné ako úplne nový.

Obal šetrný k životnému prostrediu

Balenie dodávané s vaším Renewd iPhone je vyrobené z materiálov šetrných k životnému prostrediu. Papier má certifikát FSC. To znamená, že pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. V balení nájdete aj recyklovaný plast.

100% originálne diely a príslušenstvo

Firma používa iba originálne diely, na zníženie emisií pri renovácii chytrých mobilných telefónov pracuje s efektívnymi výrobnými postupmi. Môžete si tak byť istí, že je váš repasovaný telefón opravený tak, aby bol čo najšetrnejší k životnému prostrediu.

Upozornenie: Repasované chytré telefóny dostávajú po starostlivej kontrole a prípadnej oprave druhý život. Môžu mať na tele drobné stopy po užívaní. Na prvý pohľad sú ale takmer neviditeľné.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

iPhone 7

7 – viac než dosť dôvodov pre zmenu. iPhone 7 je naozaj podarenú evolúciou s radom skvelých vylepšení. Ako prvý z rodiny iPhone vám poskytne odolnosť proti vode a prachu. S vyšším výkonom, rýchlejším pripojením a jasnejším displejom 3D Touch s širším gamutom zažijete perfektnú zábavu. Úplne nový fotoaparát a kamera FaceTime HD poskytnú dokonalé momentky. To všetko doplní dvojnásobná pamäť za rovnakú cenu, nový operačný systém iOS 10, najdlhšia výdrž batérie zo všetkých iPhonov, nové farby, prepracované tlačidlo Home Button a stereo reproduktory. iPhone 7 vás presvedčí výkonom, výbavou aj krásnym kovovým vzhľadom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Krásny a odolný

Čo možno mnohým u starších iPhonov chýbalo je odolnosť vode a prachu. To už je minulosťou. iPhone 7 je opatrený odolnou konštrukciou, ktorá spĺňa stupeň krytia IP67. Nová unibody konštrukcia v kovovom prevedení s bezšvovým zaoblením sa rovnako dobre držia aj vyzerá.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ešte lepšie 4.7" Retina displej

Displej telefónu je proti predošlej generácii opäť lepší. Vyniká predovšetkým širším farebným rozsahom (P3) a vyšším jasom. Retina displej s technológiou IPS sa môže, na obrazovke 4.7", pochváliť rozlíšením HD 1334 × 750 bodov s hustotou 326 bodov na palec (ppi). Prináša tak veľmi ostrý obraz so skvelými uhly pohľadu pre komunikáciu, hranie hier, prácu aj multimediálnu zábavu. navyše je vybavený oleofóbny povrchovou úpravou, ktorá je odolná proti odtlačkom prstov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

3D Touch

Technológia 3D Touch umožňuje merať tlak, ktorý na displej vyviniete a podľa toho vyvolať ďalšie zodpovedajúcu reakciu. S 3D Touch môžete robiť veci iným spôsobom a rýchlejšie. A aby bol dojem z 3D Touch dokonalý, dostanete spätnú väzbu v podobe jemných vibrácií.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vyšší výkon = dlhšia výdrž

Nadpis znie možno trochu divne, ale túto skutočnosť prináša úplne nový štvorjadrový čip A10 Fusion, ktorý má dve vysoko výkonná jadrá a dve vysoko úsporná jadra. Výkonná jadra poskytujú až dvojnásobok výkonu iPhonu 6, zatiaľ čo úsporná jadrá môžu spotrebovať len pätinu energie proti potrebám výkonnej časti. V čipu A10 Fusion získate súčasne výkon i úsporu energie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prepracovaný fotoaparát

Rozlíšenie snímača zostalo ako u modelu iPhone 6s na 12MP, avšak mnoho ďalších vecí je inak. Inžinieri pridali optickú stabilizáciu obrazu, šesťčlenný objektív so svetelnosťou ƒ/1,8 a čtyřdiodový True Tone blesk. Takže dokáže potešiť lepší fotografií aj videom za horšieho svetla. Populárny fotoaparát je zároveň doslova nabitý pokročilými technológiami. Umožňuje zachytiť živé fotografie, Ultra HD 4K videa, alebo spomalené zlo-mo video 1080p s rýchlosťou 120 fps a 720p dokonca 240 fps. Nový fotoaparát s pokročilým senzorom podporuje skvelé funkcie ako sú Focus Pixels, Auto HDR, Panorama, kontrola expozície, rýchle snímanie, alebo časozberné video. Všetko je dotiahnuté k dokonalosťou zafírovým ochranným sklíčkom objektívu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Perfektná FaceTime HD kamera

Predná FaceTime HD kamera so snímačom 7MP a ƒ/2.2 umožňuje dosahovať lepších výkonov pri nízkom osvetlení. Vďaka tomu budú vaše video konverzácia alebo fotografie selfie vyzerať úplne neuveriteľne.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nové tlačidlo Home Button s Touch ID

Domovské tlačidlo už nie je mechanické, ale senzorové. Odpadá tak problém mechanického opotrebovania častým použitím. Tlačidlo je vybavené odozvou pomocou vibračného motorku, takže získate lepší pocit z ovládania a ešte viac funkcií. Samozrejme obsahuje aj čítačku odtlačkov prstov Touch ID, s ktorou môžete jediným dotykom prístroj odomknúť alebo bezpečne nakupovať na serveroch iTunes, iBooks a App Store.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Užite si zvuk, novo stereo

iPhone 7 posúva na novú úroveň i zvuk. iPhone má prvýkrát stereo reproduktory. Silnejší zvuk a oveľa lepšie dynamika vás budú sprevádzať na každom kroku, či už budete telefonovať, sledovať videá alebo hrať hry. Súčasťou balenia sú aj slúchadlá EarPods s konektorom Lightning a ak budete chcieť využívať slúchadlá s pripojením 3.5 mm jack, je pribalená tiež redukcia z konektora Lightning (iPhone 7 má jediný konektor Lightning).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bleskové mobilné pripojenie LTE

Získajte rýchly dátový prenos prostredníctvom siete LTE, ktorá vám umožní okamžite streamovať hudbu a videá s obrovskou rýchlosťou. Nielen doma, ale aj na cestách tak máte možnosť zažívať zábavu na plný plyn. iPhone 7 podporuje siete 4G LTE Advanced sa sťahovaním dát rýchlosťou až 450 Mb/s a ​​Voice over LTE (možnosť využitia týchto funkcií závisí na podpore operátora).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rýchle pripojenie WiFi štandardu ac

Zábava alebo práca na novom telefóne bude veľmi rýchla vďaka vysokej rýchlosti pripojenia WiFi štandardu 802.11ac, ktoré je podstatne rýchlejšia ako tomu je u štandardu 802.11n. Vďaka vám tomu sťahovanie filmov alebo streamovanie videa zaberie menej času a budete si tak môcť dopriať kvalitnú zábavu ďaleko skôr.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

iOS 10 – ešte lepší systém

Intuitívnejšie, modernejšie a bezpečnejšie, to je nový operačný systém iOS 10. Vďaka vylepšeným aplikácií a novým funkciám vám iOS 10 pomôže vykonať viac práce oveľa pohodlnejšie. Od elegantného rozhranie, cez výkonný multitasking, až po rad užitočných vstavaných aplikácií, vám iOS 10 pomáha získať viac z vášho zariadenia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Repasovaný iPhone 7 je poháňaný výkonným 4jádrovým čipom A10 Fusion s grafickým akcelerátorom M10, založeným na 64-bitové architektúre. Pre systém, dáta a aplikácie je pripravených 128 GB internej pamäte. 4,7" Retina displej s technológiou IPS má HD rozlíšenie 1334 × 750 bodov s jemnosťou 326 ppi, LED podsvietenie a kontrast 1400: 1. IPhone 7 má úplne nový 12MP fotoaparát so svetelnosťou ƒ/1,8 a optickou stabilizáciou obrazu, ktorý dopĺňa predná 7MP kamera FaceTime HD. je odolný proti vode a prachu podľa špecifikácie krytia IP67. Bezdrôtové technológie Bluetooth 4.2, NFC, Wi-Fi ac alebo LTE sa postarajú o rýchle pripojenie. Nechýba ani aGPS/Glonass prijímač a rozhranie Lightning. V prístroji je nainštalovaný nový operačný systém iOS.

V balení každého obnoveného produktu sa nachádza originálny kábel a ihla na vysunutie SIM karty. Dodáva sa bez nabíjacieho adaptéra.

Právne informácie výrobca: iPhone 7 a iPhone 7 Plus sú odolné proti postriekaniu, vode a prachu a boli testované v kontrolovaných laboratórnych podmienkach s hodnotením IP67 podľa normy IEC 60529. Odolnosť proti postriekaniu, vode a prachu nie je trvalá a môže sa v dôsledku normálneho opotrebenia postupom času znížiť. Nepokúšaj sa nabíjať mokrý iPhone; pokyny na čistenie a sušenie nájdeš v príručke. Poškodenie tekutinou nie je kryté zárukou.