Apple Refurbished Repasovaný (by Renewd) iPhone 11, 128GB, Black

Apple Refurbished Repasovaný (by Renewd) iPhone 11, 128GB, Black

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Repasovaný iPhone s duálnym fotoaparátom, displejom Liquid Retina HD, ešte vyšším výkonom, umelou inteligenciou a radom noviniek. 6.1" displej so širokým farebným gamutom, technológií TrueTone a Haptic Touch. Bez nabíjacieho adaptéra. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Partner: CZC.cz
661,05 €
Vrátane RP a DPH
649,25 €

Skladom u partnera 5+ kusov

24.1.2022 - 25.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056868760

Popis

Starostlivo opravený a testovaný: Repasovaný (Renewd) iPhone 11, 128 GB

Hľadáte špičkový smartphone, ale nechcete platiť pôvodnú vysokú cenu za nový tovar? Potom hľadáte Renewd iPhone. Zaujíma vás, čo môžete ušetriť výberom pre Renewd? Ukážeme vám, aké sú výhody Renewd iPhone v porovnaní s novým iPhone.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Čo môžete očakávať od Renewd iPhone? Funkcia špičkového smartphonu za oveľa nižšiu cenu. Záruka sa vzťahuje na zariadenia, príslušenstvo a batériu. Navyše sa môžete spolehnotu, že váš Renewd iPhone prešiel tou najprísnejšou kontrolou kvality v Európe.

Čo môžete očakávať od repasovaného telefónu

Kozmetická kontrola

Všetky zariadenia dôkladne kontrolujú certifikovaní odborníci. Iba zariadenie s minimálnymi stopami používaní sú dosť dobrá na to, aby skončila v balení so značkou Renewd.

Kontrola funkčnosti

U častí telefónu sa kontroluje ich pravosť a u zariadení Renewd sa kontroluje 83 kľúčových funkcií. Napríklad reproduktory, Bluetooth a WiFi rozhranie aj citlivosť dotykovej obrazovky. Po kontrole sa zariadenie aktualizujú na najnovšiu verziu iOS.

Kapacita batérie

Kapacita batérie ponúkaných zariadení je minimálne 85%. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že budete môcť svoj Renewd iPhone používať ešte dlho.

S certifikátom

Všetky zariadenia značky Renewd sú označené certifikátom. To znamená, že musí spĺňať prísne požiadavky a štandardy. Telefón je tak vždy rovnako funkčné ako úplne nový.

Obal šetrný k životnému prostrediu

Balenie dodávané s vaším Renewd iPhone je vyrobené z materiálov šetrných k životnému prostrediu. Papier má certifikát FSC. To znamená, že pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. V balení nájdete aj recyklovaný plast.

100% originálne diely a príslušenstvo

Firma používa iba originálne diely, na zníženie emisií pri renovácii chytrých mobilných telefónov pracuje s efektívnymi výrobnými postupmi. Môžete si tak byť istí, že je váš repasovaný telefón opravený tak, aby bol čo najšetrnejší k životnému prostrediu.

Upozornenie: Repasované chytré telefóny dostávajú po starostlivej kontrole a prípadnej oprave druhý život. Môžu mať na tele drobné stopy po užívaní. Na prvý pohľad sú ale takmer neviditeľné.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytrý telefón iPhone 11

Repasovaný iPhone 11 nadväzuje na skvelé modely predošlej generácie iPhone X a prináša rad noviniek, ktoré nájdete aj v najnovších modeloch 11 Pro. Predovšetkým je to nekompromisný výkon čipu A13 Bionic, skvelé funkcie fotoaparátov pre snímky, videá a selfie, predĺžená výdrž batérie a ďalšie skvelé funkcie.

Inovovaný šikovný duálny fotoaparát

iPhone 11 prichádza s vylepšeným duálnym fotoaparátom, v ktorom bol teleobjektív z modelu XS nahradený ultraširokouhlým objektívom. S širokým zorným poľom sa vám do záberu zmestí všetko a nič vám neunikne. Fotoaparáty dokážu spolupracovať a s podporou umelej inteligencie procesora A13 Bionic vytvorí vždy ten najlepší záber.

 • 12MP širokouhlý fotoaparát: ohnisková vzdialenosť 26 mm, svetelnosť ƒ/1.8, 6členný objektív, optická stabilizácia obrazu, 100% Focus Pixels.
 • 12MP ultraširokouhlý fotoaparát: ohnisková vzdialenosť 13 mm, 120 ° zorné pole, svetelnosť ƒ/2.4, 5členný objektív.
 • 2× rozsah bezstratového zoomu (2× oddialený, štandardné ohnisko) + 5× digitálny zoom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Skvelé funkcie pre fotografie

Duálny fotoaparát iPhone 11 vám ponúka podobné funkcie ako modely Pro, takže s ním zaznamenáte skvelé fotografie v temnom bare, na nočné ulici alebo na pláži zaliatej slnkom Umelá inteligencia a výkon čipu A13 Bionic sa prejaví aj tu

 • Nočný režim umožní robiť krásne a detailne vykreslené snímky pri veľmi slabom svetle.
 • Portrétne režim s vyspelým efektom bokeh a ovládaním hĺbky ostrosti.
 • 6 efektov portrétneho nasvietenie: Prirodzené svetlo, Štúdiové svetlo, Obrysové svetlo, Javiskové reflektor, Čiernobiela javiskové reflektor, Čiernobiele high-key svetlo.
 • Vyspelé algoritmy Smart HDR zvýrazňujú jasné a tmavé detaily na snímkach, takže všetko vyzerá vždy skvele a vyvážene.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nová TrueDepth selfie kamera

Ešte väčšiu zábavu teraz zažijete s vylepšenou TrueDepth selfie kamerou. Vyskúšajte funkciu spomaleného selfie v rozlíšení Full HD pri 120 fps a o zábavu máte postarané. 12MP snímač s objektívom ƒ/2.2 dokáže zachytiť tie najlepšie selfie z iPhonu a ponúka podobné funkcie pre portréty ako hlavný fotoaparáty. A o skvelú zábavu sa vám postarajú aj ďalšie funkcie, ako sú Animoji a MEMO.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Natáčajte videá ako profesionál

Repasovaný iPhone 11 zachytáva video s rozšíreným dynamickým rozsahom pri 60 snímkach za sekundu vďaka ohromnému výpočtovému výkonu. Optická stabilizácia obrazu, optický a digitálny zoom a zvukový zoom to sú funkcie, ktoré potrebujete pre dokonalý film.

 • Jednoduchá editácia videa s možnosťami otáčania, orezu, automatických vylepšenia a použitie najrôznejších kreatívnych filtrov.
 • Funkcia QuickTake umožní okamžite natáčať aj pri fotografovaní.
 • Spomalené video v rozlíšení 1080p pri 120 fps alebo 240 fps.
 • Časozberné video so stabilizáciou.
 • Kinematografické stabilizácia videa (4K, 1080p a 720p).
 • Kontinuálne autofokus pri nahrávaní videa.
 • Nahrávanie stereo zvuku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nová úroveň výkonu

Maximální dôraz pri vývoji čipu A13 Bionic bol kladený na výkon strojového učenia a umelá inteligencia je doménou tejto novinky medzi mobilnými procesormi. Zároveň narástol celkový výkon CPU a GPU pri zníženie energetickej náročnosti, čo sa pozitívne prejavilo na predĺženie výdrže batérie proti predošlej generácii iPhone.

 • 2 výkonnostné jadrá CPU sú až o 20% rýchlejšie a odoberajú až o 40% menej energie.
 • 4 úsporná jadrá sú až o 20% rýchlejšie a odoberajú až o 25% menej energie.
 • Grafický čip je až o 20% rýchlejšie a spotrebúva až o 30% menej energie.
 • 8jadrové Neural Engine je až o 20% rýchlejšie a spotrebúva až o 15% menej energie.
 • Až šesťkrát rýchlejší výpočty akcelerátorov strojového učenia.
 • Core ML 3 pre strojové učenie v aplikáciách zvyšuje výkon optimalizovaným rozdelením úloh medzi CPU, GPU a Neural Engine.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Krásny Liquid Retina HD displej

Objavte kvalitu technológie IPS displeja Liquid Retina HD. Na 6.1" uhlopriečke sa môže pochváliť rozlíšením 1792 × 828 bodov s hustotou 326 bodov na palec (ppi). Vďaka inovatívnemu technickému riešeniu podsvietenie siaha obrazovka až ku krajom.

 • Široký farebný rozsah (P3) pre najvernejších podanie farieb.
 • Optimalizáciu farieb upravuje technológie TrueTone.
 • Veľmi vysoký jas až 625 cd/m2 (typický) a kontrastný pomer 1400: 1 (typický).
 • Podpora technológie Haptic Touch, ktorá umožňuje rýchly prístup k niektorým funkciám.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odolnosť a elegancia

Displej cez celú plochu je zasadený do hliníkového rámu, ktorý dopĺňa predné aj zadné sklo povrchovo spevnené dvojitým procesom iónovej výmeny. Celá konštrukcia je naozaj dokonale spracovaná a úžasný design iPhone 11 bude vždy priťahovať každý pohľad.

 • Najodolnejšie sklo na smartphonu.
 • Zvýšená odolnosť vode a prachu, ktorá spĺňa stupeň krytia IP68.
 • Oleofobný úprava proti šmuhám a odtlačkom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Čím vás ešte zaujme

 • Predĺžená výdrž batérie (až o 1 hodinu dlhšie než iPhone Xr) a rýchle nabitie až na 50% približne za 30 minút (18W alebo silnejším adaptérom, predáva sa samostatne).
 • Podpora bezdrôtového nabíjania s technológiou Qi.
 • Rýchlejšie bezdrôtové pripojenie Wi-Fi 6 (802.11ax).
 • LTE gigabitové triedy.
 • O 30% rýchlejší Face ID s väčším rozsahom záberu.
 • Priestorový zvuk s technológiou Dolby Atmos.
 • Platby iPhonom pomocou Face ID.
 • Nový čip U1 využívajú ultraširokopásmové technológie pre lokalizáciu v priestore.
 • Podpora pre dve SIM (nano-SIM a ESIM).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Repasovaný iPhone 11 je poháňaný výkonným 6jádrovými čipom A13 Bionic s Neural Engine najnovšej generácie a vyšším výkonom strojového učenia. Pre systém, dáta a aplikácie je pripravených 128 GB internej pamäte. 6.1" Liquid Retina HD displej s technológiami IPS a TrueTone má rozlíšenie 1792 × 828 bodov s jemnosťou 326 ppi. IPhone 11 má dvojitý 12MP fotoaparát s ultraširokouhlým a širokouhlým objektívom so svetelnosťou ƒ/1.8 wide, ƒ/2.4 ultrawide a optickou stabilizáciou obrazu. Pre selfie slúži predná 12MP kamera TrueDepth s 3D snímaním a prihlasovaním Face ID. Je odolný proti vode a prachu podľa špecifikácie krytia IP68. Bezdrôtové technológie Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi ax alebo LTE sa postarajú o rýchle pripojenie. Nechýba ani GPS/Glonass prijímač a rozhrania Lightning. K nabíjania môžete využiť kábel alebo bezdrôtovú technológiu štandardu Qi. Do jeho senzorové výbavy patrí: Face ID, Barometer, Trojosí gyroskop, Akcelerometer, Snímač blízkosti, Snímač okolitého osvetlenia, Digitálny kompas. V telefóne je nainštalovaný nový operačný systém iOS 13.

V balení každého obnoveného produktu sa nachádza originálny kábel a ihla na vysunutie SIM karty. Dodáva sa bez nabíjacieho adaptéra.