Aligator VS900 sanior, červeno/strieborná

Aligator VS900 sanior, červeno/strieborná


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Aligator VS900 Senior je telefón s vysúvacou „slide“ konštrukciou a skutočne jednoduchým ovládaním určený najmä pre seniorov. Farebný 2.8" displej s rozlíšením 240 × 320 bodov, vysúvacia klávesnica s oddelenými tlačidlami, SOS záchranné tlačidlo, SOS lokátor, Dual SIM, svetlo, FM, rádio, Bluetooth. Celý popis

36.72
36,72 € Vrátane RP a DPH
Skladom u partnera posledný 1 kus

Kód: 100016973184

Popis

Popis produktu

Telefón Aligator VS900 Senior

Aligator VS900 Senior je prvý telefón pre seniorov tejto značky s vysúvacou slide konštrukciou. Je spoľahlivý s kompaktným a ľahkým telom, veľkým kontrastným displejom a s skutočne jednoduchým ovládaním. Vďaka jednoduchému ovládaniu je telefón skutočne skvelou možnosťou komunikátoru so seniormi, ktorí môžu mať problém s ovládaním dnešných inteligentných smarftónov. Bohatá výbava, nabíjací stojan v balení, SOS lokátor a ďalšie funkcie sú samozrejmosťou. 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysúvacia konštrukcia

VS900 je vybavený praktickým systémom otvárania „slide“, kedy odsuniete hornú časť prístroja s displejom a základnými tlačidlami a otvorí sa vám tak veľká a prehľadná klávesnica. Zloženie je kompaktné, takže nezaberá miesto a vo vysunutom stave sa pohodlne ovláda. Má príjemný tvar, ktorý sa dobre drží v dlani a k dispozícii sú tiež dve farebné varianty – červená v kombinácii so striebornou a čierna, rovnako v kombinácii so striebornou.

Jednoduché ovládanie

Aligator VS900 Senior sa veľmi jednoducho ovláda vďaka veľkému, dobre čitateľnému displeju o veľkosti 2.8" a pohodlnej vysúvacej klávesnici s oddelenými tlačidlami. Po vysunutí klávesnice sa telefón takmer dvakrát zväčší a premení sa na veľmi pohodlný prístroj s obrovským displejom.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

SOS Lokátor

Telefón je vybavený extra SOS záchranným tlačidlom, ktoré po stlačení odošle automatickú SMS prednastaveným kontaktom, v ktorej zobrazí polohu telefónu na mape. Táto funkcia tak dá ihneď vedieť najbližším osobám, kde sa daná osoba nachádza a že potrebuje ich pomoc. SOS funkciu je možné tiež využiť opačným spôsobom, a to tak, že vopred odsúhlasené osoby si môžu pomocou SMS vyžiadať informácie o polohe majiteľa telefónu.

Skvelá výdrž

Telefón vás tiež milo prekvapí svojou dlhou výdržou, kedy na jedno nabitie spoľahlivo vydrží fungovať v pohotovostnom režime až 8 dní. Vaši blízki tak budú neustále na dosah. Keď sa potom telefón vybije, jednoducho sa usadí do nabíjacieho stojanu a je to. Stojan je tiež súčasťou balenia.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Spoľahlivý telefón s vysúvacou „slide“ konštrukciou a skutočne jednoduchým ovládaním určený najmä pre seniorov. Telefón disponuje veľkým farebným 2.8" displejom s rozlíšením 240 × 320 bodov a pohodlnou klávesnicou s oddelenými tlačidlami. Skvelou funkciou tohto telefónu je SOS záchranné tlačidlo, ktoré po jeho stlačení informuje vopred stanovené osoby (až 5 osôb) SMS správou o polohe majiteľa telefónu. Funkcia funguje i naopak – tzn. vopred stanovené osoby si môžu vyžiadať SMS správou informácie o polohe svojich blízkych. Kapacita Li-Ion batérie má kapacitu 1000 mAh. Pamäť telefónu pre 200 kontaktov a pre 50 SMS správ. Podpora microSD kariet. Dual SIM. Konektor microUSB a 3,5 mm jack konektor. Funkcie telefónu: budík, kalkulačka, svetlo, FM rádio, podpora SIM toolkit, Bluetoth, fotoaparát VGA, prehrávanie hudby, videá. V balení je spolu s telefónom tiež nabíjací stojan. 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Kapacita batérie 1000 mAh
FM rádio áno
Šírka 57.2 mm
Výška 110 mm
Hmotnosť 126 g
Hĺbka 17.2 mm
SOS tlačidlo áno
DualSim áno