Porlex Porlex Mini II

Porlex Porlex Mini II

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ručný mlynček Porlex Mini II sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašich ciest, vďaka jeho veľkosti. Celý popis

Skladom u partnera 5+ kusov

12.5.2021 - 13.5.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100050037301

Popis

Hľadáte  ručný mlynček  pre namletia čerstvej kávy? Vychutnajte si  arómu , ktoré vám čerstvo namletá káva predstaví. Porlex Mini  je mlynček vhodný ako pre  domácu prípravu  kávy tak  na cesty . Vďaka jeho veľkosti a hmotnosti sa vám  vlezie kamkoľvek  a vy si tak môžete namlieť čerstvú kávu aj v lese.

konzistencia mletie

S ohľadom na veľkosť mlynčeku a jeho kompaktné prevedenie je výsledná konzistencia na úrovni. Na prípravu alternatívnych metód je  Porlex Mini  na úrovni as jeho prevedením a výsledným mletím budete spokojní. Mlecie kamene sú v keramickom prevedení .

20 gramov

Táto hmotnosť je približná  maximálna dávka , ktorú je možné v mlynčeku na jedno naplnenie pomlieť. Ide o druhú verziu mlynčeku  Porlex Mini , ktorý vo výsledku dokáže produkovať za rovnaké množstvo otáčok približne o 30% viac kávy .

Malý, ale vie zahrať veľké divadlo

Ide o najmenší  ručný mlynček, ktorý u nás nájdete. Tým je  jedinečný . Vďaka kvalitnému nerezovému prevedení  vydrží  nejedno spadnutie na zem. Takže mať nejaké obavy, že sa mlynčeka môže niečo stať, sú  zbytočné . Mlynček len hodíte do kufra a môžete vyraziť. Vo výsledku je tiež prekvapením, že  nerezový  Porlex Mini je ľahší ako Hario Mini Mill Slim, čo je mlynček vyrobený z plastu.