Comandante Comandante - C40 MK4 Nitro Blade - Black

Comandante Comandante - C40 MK4 Nitro Blade - Black

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Comandante C40 MK4 (2021) predstavuje novú a vylepšenú verziu jedného z najdokonalejších ručných mlynčekov na kávu na svete! Mlecie kamene Materiál a tvar mlecích kameňov tohto mlynčeka je výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja v kaviarni na mieste spoločnosti Comandante®. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
256 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 2 kusy

7.7.2022 - 8.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Dobakavova.sk

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 8199755

Popis

Comandante C40 MK4 (2021) predstavuje novú a vylepšenú verziu jedného z najdokonalejších ručných mlynčekov na kávu na svete!

Mlecie kamene

Materiál a tvar mlecích kameňov tohto mlynčeka je výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja v kaviarni na mieste spoločnosti Comandante®. Mlynček Nitro Blade® je jedinečný vďaka špeciálnym materiálom – vysoko legovanej ocele s vysokým obsahom dusíka a jemnou martenzitickou mikrokryštálovou štruktúrou.

Tvar a geometria kameňov boli optimalizované tak, aby mleli rýchlo a dosahovali vysokú priepustnosť mletia pri nižšom krútiacom momente a zároveň poskytovali ideálnu distribúciu zomletých častí pre tie najlepšie výsledky pri príprave kávy.

Nastavenie mletia

Mlynčeky Comandante sú vybavené klikacím systémom nastavenia mletia, vďaka ktorému nastavíte svoj mlynček veľmi rýchlo, presne a pohodlne. Práve tento systém vám umožňuje zopakovať nastavenie rovnakej hrúbky mletia znova a znova. Nastavenie hrúbky mletia je zospodu mlynčeka. Pre ešte jemenjšie nastavenie hrúbky (dvojnásobný počet klikov) odporúčame dokúpiť osku Comandante Red Clix. 

Dizajn a materiály

Mlynček je vyrobený z nerezovej ocele, ktorá je ideálna na stavbu robustného a odolného mlynčeka. Nerezová oceľ je skvelou voľbou aj z hľadiska nezávadnosti a potravinárskej bezpečnosti a neovplyvňuje chuť kávy. Z tohto materiálu je vyrobený nielen mlecí mechanizmus a kamene ale aj telo mlynčeka, kľuka a mikroguľôčkové ložiská.

Všetky plastové časti, ktoré sú použité na mlynčeku, sú bez BPA a spĺňajú najprísnejšie normy potravinovej bezpečnosti. Tieto materiály sú navrhnuté tak, aby vydržali dlhé roky náročného, denno-denného používania.

Kryt mlynčeka je vyrobený z pravého dubového dreva z nemeckého Schwarzwaldu. Toto drevo má unikátnu štruktúru a vyzerá prekrásne. Pre zachovanie tohto dokonalého vzhľadu počas rokov odporúčame starostlivosť pomocou špeciálneho balzamu na drevo a handričky z mikrovlákna. Na tento účel Comandante dokonca vyrobilo Wood Care Balm Set, ktorý navyše obsahuje aj kefku na čistenie mlynčeka.

Mlynček je dodávaný celkom s dvoma zásobníkmi na mletú kávu – jedným z hnedého skla a jedným z číreho, polymérového skla. Obe nádoby majú objem približne 40g mletej kávy a veľmi ľahko sa čistia. V balení nájdete aj veko, ktoré môžete použiť na uzavretie jednej z nádob. Ďalšie nádoby si môžete dokúpiť u nás aj vo väčších sadách (sada 4 nádob s hnedým sklom, sada 4 nádob s čírym sklom).  

Mlynček má hmotnosť len niečo cez 600 g a kompaktné rozmery, čo z neho robí ideány mlynček na použitie doma aj na cestách. Ak ho chcete ochrániť pri cestovaní, radi vám ponúkneme ochranné púzdra z kvalitnej merino vlny, ktoré boli vyrobené od Comandante a sú k dispozícii v 6 sviežich farbách.