Kód: 10459168

Ferplast Misa OPTIMA pre psy a mačky s integrovanou digitálnou váhou, 850ml, biela

Ferplast Misa OPTIMA pre psy a mačky s integrovanou digitálnou váhou, 850ml, biela

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vďaka tejto miske s integrovaným digitálnym meradlom, môžete svojmu chlpatému priateľovi dodať správne a presné množstvo jedla. Celý popis
29,52 €
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
29,52 €
Posledné 2 kusy

28.3.2023 - 29.3.2023 na vašej adrese

Popis

Vďaka tejto miske s integrovaným digitálnym meradlom, môžete svojmu chlpatému priateľovi dodať správne a presné množstvo jedla. Optima je obzvlášť vhodný pre mačky a malé alebo stredne veľké psy: pomáha udržiavať ideálnu hmotnosť vášho domáceho maznáčika, čím sa predchádza riziku problémov spojených s nadmerným kŕmením. Miska sa môže použiť na suché alebo mokré jedlo, sušienky alebo granule.

Optima má veľký LCD displej, ktorý umožňuje jednoduché overenie údajov a má funkciu tarovacej hmotnosti. Je vyrobený zo silného plastu a je dodávaný s 0,85 litrovou nerezovou misou, ktorá je hygienická a odolná, odnímateľná a ľahko sa čistení.

Optima má pevný podstavec s protišmykovými gumovými nohami, ktoré zaisťujú najvyššiu stabilitu. Vďaka svojej malej veľkosti ho môžete nosiť pri rôznych príležitostiach. Funguje s 2 vymeniteľnými alkalickými batériami typu 1,5 V AAA (nie sú súčasťou).

Pokiaľ ide o údržbu, váhu a misku očistite navlhčenou utierkou. Dôrazne odporúčame, aby ste sa vyhli použitiu chemických alebo abrazívnych produktov.