MIJ Veľká misa 3 Petal Crest Indigo Ikat 20 cm 1 l

MIJ Veľká misa 3 Petal Crest Indigo Ikat 20 cm 1 l

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Veľká servírovacia misa z kolekcie Indigo Ikat od spoločnosti Made in Japan zaujme najmä zaujímavými geometrickými vzormi a nepravidelným okrajom. Je ručne vyrobený z kvalitnej prírodnej keramiky. Celý popis
16,99 €
Vrátane DPH
Partner: MIJ Europe

Skladom u partnera 5+ kusov

15.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
15.8.2022 - 16.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu MIJ Europe

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 12843611

Popis

POPIS

Veľká servírovacia misa z kolekcie Indigo Ikat od MIJ je ručne vyrobená z odolnej prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje škodlivé prímesi ani ťažké kovy. Vyrábajú ho japonskí majstri, ktorých tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú vysoko kvalitné, neodlupujú sa a neobsahujú žiadne škodlivé látky.

Výrobky MIJ sú preto vhodné do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry. Japonská keramika MIJ sa v reštauráciách používa už viac ako 30 rokov a jej kvalita a trvanlivosť je tak úplne potvrdená. Keramika sa dováža priamo z Japonska.

Kolekcia riadu Indigo Ikatsesa vyznačujenepravidelný okraj, ktorý vás vytrhne zo všednosti stolovania s rovnakým tvarom nudných jedál. Kolekcia má niekoľko podsérií, z ktorých každá má iný geometrický alebo kvetinový vzor.S geometrickými vzormi môžete svoje stolovanie premeniť na nezabudnuteľný zážitok.

    PRAKTICKÉ RADY

    Možno umývať v umývačke riadu: áno

    Možnosť ohrevu v mikrovlnnej rúre: áno