DENON RCD-M41DAB Black

DENON RCD-M41DAB Black

Hodnotenie: 4
299 €

Posledný kus za túto cenu!

Minisystém kompaktních rozměrů s CD mechanikou a Bluetooth připojením vyladí i rádio tunerem DAB/DAB+/FM/AM. Denon RCD-M41DAB Black je konstruován tak, aby eliminoval zdroje rušení signálu a výchozí zvuk zůstal čistý a bez zkreslení. Díky RCA výstupům ho lze připojit k externím reproduktorům a subwooferu.

DENON RCD-M41DAB Silver Premium
299 €

Posledný kus za túto cenu!

Minisystém kompaktních rozměrů s CD mechanikou a Bluetooth připojením vyladí i rádio tunerem DAB/DAB+/FM/AM. Denon RCD-M41DAB Silver Premium je konstruován tak, aby eliminoval zdroje rušení signálu a výchozí zvuk zůstal čistý a bez zkreslení. Díky RCA výstupům ho lze připojit k externím reproduktorům a subwooferu.

Denver MRD-165

Denver MRD-165

Hodnotenie: 5
188 €

Posledný kus za túto cenu!

Kazetový a CD prehrávač v jednom prístroji? A nielen to, štýlový minisystém Denver MRD-165 sa pýši aj zabudovaným gramofónom sa 3 rýchlosťami 33, 45 a 78 otáčok za minútu, FM / DAB+ tunerom, USB vstupom , slotom na SD kartyAUX In vstupom. Súčasťou minisystému sú 2 kvalitné reproduktory o výkone 2 × 2 W.

DENON RCD-M41
279 €

Posledný kus za túto cenu!

Minisystém kompaktních rozměrů s CD mechanikou a Bluetooth připojením vyladí i rozhlasovou stanici FM/AM tunerem s RDS. Denon RCD-M41 je konstruován tak, aby eliminoval zdroje rušení signálu a výchozí zvuk zůstal čistý a bez zkreslení. Díky RCA výstupům ho lze připojit k externím reproduktorům a subwooferu.