Joby GorillaPod 3K Kit
99,90 €

67,90 €
+ doprava zadarmo

Plne nastaviteľný statív Gorillapod s guľovou hlavou pre fotoaparáty do hmotnosti až 3000 g.


VELBON EX-MINI

VELBON EX-MINI

Hodnotenie: 4,5
28 €

25 €

Posledný kus za túto cenu!

Stativ Velbon EX-Mini je určen pro práci s kompaktními, ultrazoom, CSC fotoaparáty a lehkými DSLR s celkovou hmotností do 1,5 kg.


Madman Stativ chobotnice střední modrý
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Flexibilní stativ s moderním designem, který nabízí to nejlepší uchycení k čemukoli vás napadne. Díky jeho snadno nastavitelným nohám, jej snadno uchytíte k povrchům a věcem, kde to dříve bylo nemyslitelné. Díky praktické vodováze je jednoduché nastavit správnou kompozici záběru.


Joby GorillaPod 500
38,45 €

29 €

Posledný kus za túto cenu!

Plne nastaviteľný statív Gorillapod s guľovou hlavou pre fotoaparáty do hmotnosti 500 g.


HAMA 'Flexi' M stolní mini stativ (4024)
8 €

3,90 €

Hama ‚Flexi‘ M stolní mini stativ s flexibilními nožkami, pro kompaktní fotoaparáty, mikrofony a minireproduktory. Clip k zavěšení na brašnu nebo na pásek.


Yenkee YSM 301BK ohýbateľný tripod 3v1
19,56 €

13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Flexibilné prenosný statív so vstavaným statívovým závitom pre všetky fotoaparáty. Flexibilné nohy a nosnosť 800 g umožňujú rozmanité možnosti uchytenia. Guľová hlava pre 360° možnosť nastavenia snímania.


Joby GorillaPod 1K Kit
57,35 €

41,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Plne nastaviteľný statív Gorillapod s guľovou hlavou pre fotoaparáty do hmotnosti 1000 g.


Joby GorillaPod 1K Stand
34,60 €
32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plne nastaviteľný statív GorillaPod bez hlavy pre fotoaparáty do hmotnosti 1000 g.


Niceboy Mini stativ

Niceboy Mini stativ

Hodnotenie: 4,5
7 €

Všestranně použitelný ministativ. Velmi lehký, vybavený univerzálním stativovým šroubem. Vhodný pro malé kamery či kompaktní fotoaparáty.


Joby GorillaPod 325
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plne nastaviteľný statív Gorillapod s guľovou hlavou pre fotoaparáty do hmotnosti 325 g.


Joby GorillaPod Micro flexibilný statív (800g) Black/Silver
28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Joby GorillaPod Micro 800g je vyrobený z nerezovej ocele a zinkovej zliatiny. Je navrhnutý pre spoľahlivú stabilitu, rýchle nasadenie a presné umiestnenie fotoaparátu. Maximálna nosnosť statívu je 800g. Umožní zafixovať mobilný telefón, fotoaparát či kameru kdekoľvek a za každej situácie.


Joby GorillaPod Magnetic 325
34,52 €

26,90 €

Plne nastaviteľný statív Gorillapod s guľovou hlavou pre fotoaparáty do hmotnosti 325 g. Silné neodymové magnety v nohách pre pevné uchytenie ku kovovým predmetom (autá, dopravné značky, zábradlia)


Madman Stativ chobotnice malý modrý
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Flexibilní stativ s moderním designem, který nabízí to nejlepší uchycení k čemukoli vás napadne. Díky jeho snadno nastavitelným nohám, jej snadno uchytíte k povrchům a věcem, kde to dříve bylo nemyslitelné.


Joby GorillaPod 5K Kit
192,06 €

172,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Plne nastaviteľný statív Gorillapod s guľovou hlavou pre fotoaparáty do hmotnosti až 5 kg. Unikátna kĺbová konštrukcia pre uchytenie k akémukoľvek predmetu – ku kmeňu, na kameň, k zábradliu či na stĺp. Možné je aj použitie Gorillapod ako nastaviteľného gripu či selfie tyče.


Joby GorillaPod Magnetic Mini
19,16 €

14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plne nastaviteľný statív Gorillapod pre fotoaparáty do hmotnosti 325 g. Vďaka silným magnetom v koncovkách nôh možno statív uchytiť tiež na kovovú podložku (auto, dopravnú značku, zábradlie mosta a pod.)


Joby Action Tripod s GoPro uchycením
55 €
52,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

JOBY Action Tripod – flexibilní stativ pro práci s outdoorovými videokamerami GoPro


Joby BallHead 1K-39%
34,58 €

21 €

Posledný kus za túto cenu!

Ballhead 1K je kompaktná guľová hlava pre prácu s kompaktnými fotoaparátmi, bezzrkadlovkami a ďalšími zariadeniami vybavenými ¼" upínacou statívovou skrutkou (blesky, svetlá, záznamníky, projektory …) s hmotnosťou do 1 kg.


Joby GorillaPod 3K Stand
67,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Plne nastaviteľný statív Gorillapod bez hlavy pre fotoaparáty do hmotnosti až 3000 g.


Madman Flexibilní stativ střední
18 €

Stylový stativ s moderním designem, který nabízí to nejlepší uchycení k čemukoli, co vás napadne. Díky jeho flexibilním a snadno nastavitelným nohám jej snadno uchytíte k povrchům a věcem, kde to dříve bylo nemyslitelné.


Joby BallHead 3K
61 €

54,90 €
+ doprava zadarmo

Ballhead 3K je precízna guľová hlava s rýchloupínacou doštičkou pre prácu s bezzrkadlovkami a ďalšími zariadeniami vybavenými ¼" upínacou statívovou skrutkou (blesky, svetlá, záznamníky, projektory …) s hmotnosťou do 3 kg.


Joby BallHead 5K
95,79 €

63 €
+ doprava zadarmo

Ballhead 5K je precízna guľová hlava s rýchloupínacou doštičkou pre prácu s bezzrkadlovkami, DSLR, profesionálnymi DSLR či videokamerami a ďalšími zariadeniami vybavenými ¼ "upínacou statívovou skrutkou (blesky, svetlá, záznamníky, projektory) s hmotnosťou do 5 kg.


Joby GorillaPod 5K Stand
126,63 €

112,90 €
+ doprava zadarmo

Plne nastaviteľný statív Gorillapod bez hlavy pre fotoaparáty do hmotnosti až 5 kg. Unikátna kĺbová konštrukcia pre uchytenie k akémukoľvek predmetu – ku kmeňu, na kameň, k zábradliu či na stĺp. Možné je aj použitie Gorillapod ako nastaviteľného gripu či selfie tyče.


Madman Flexibilní stativ malý
12 €

Malý stylový stativ s moderním designem, který nabízí to nejlepší uchycení k čemukoli, co vás napadne. Díky jeho flexibilním a snadno nastavitelným nohám jej snadno uchytíte k povrchům a věcem, kde to dříve bylo nemyslitelné.