L.O.L. Surprise! Winter Disco Obleček na každý den - Adventní kalendář
58,90 € 54,79 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Panenky L.O.L. Surprise ti chtějí ukrátit čekání na Vánoce, proto přichází s adventním kalendářem, kde pro tebe ukryly 24 různých překvapení na každý den. Otevírej každý den jedno okýnko a nech se překvapit, co v něm najdeš!

BABY born Surprise 2-21%

BABY born Surprise 2

Hodnotenie: 4,5
13,40 € 10,54 €

Akcia

Bocian sa vrátil a priniesol nové bábätká, ktoré môžeš kúsok po kúsku objavovať. Úžasné uzlíčky plné prekvapení, skrývajú veľa prekvapení. Najprv rozbaľ látku a pozri sa, aký fusak má bábätko a potom pokračuj v objavovaní ďalej.

TM Toys Cry Babies Magic Tears magické slzy domček Katie-28%
53,70 € 38,35 €

Akcia

Objavte svet mini bábik Cry Babies magic Tears – kúzelné slzy. V balení nájdete bábiku a doplnky, ktoré sa spoločne schovávajú v domčeku. Cry Babies Katie roní skutočné slzy! Prehrávaj si obľúbené scény zo seriálu Cry Babies Magic Tears z internetu.

L.O.L. Surprise! Bublající překvapení - oranžové
39,20 €

Rozbal ještě více překvapení s L.O.L. Bubbly Surprise! Obsahuje exkluzivní L.O.L. Surprise! panenku a zvířátko s vodním překvapením, které jsou uschovány v šumivém srdíčku. Dalších šest překvapení odhal otevřením bublin a vyhrabáním z písku. Třpytivé balení můžeš také použít jako kabelku nebo jako sadu na hraní.

L.O.L. Surprise! Lils Súrodenci a zvieratká - Makeover séria 2
13,70 €

5 vrstiev prekvapení L.O.L. Surprise! Lils so všetkými novými prekvapeniami vnútri! Každá vrstva odhalí nápovedu, Či sa vo vnútri ukrýva LIL Sestrička, LIL braček alebo LIL Zvieratko. Umy a objavuj ich vodné prekvapenie. Zozbieraj ich všetky a skompletuj ich rodiny. Kombinuj doplnky so všetkými bábikami.

Mattel Enchantimals kaviareň v džungli GNC57-32%
46,10 € 31,30 €

Akcia

Vhupni do tejto parádnej kaviarne v džungli a vychutnaj si osviežujúce tropické dobroty, ktoré servírujú PEEK Papagájová a papagáj Sheen. Táto pestrofarebná kaviareň je takmer 60 centimetrov vysoká a ukrýva veľa herných miest a tematických doplnkov, s ktorými si užiješ veľa zábavy.

Disney Frozen tematický set Picnic
27,73 € 21,10 €
+ doprava zadarmo

Zaži tú správnu zábavu s hrdinami animáku Frozen. Táto sada obsahuje Annu a jej verného kamaráta Olafa. Sada je navyše balená v priehľadnom praktickom kufríku a obsahuje aj mnoho jedinečných doplnkov.

Disney Frozen tématický set Snow Sisters
27,73 € 23,10 €
+ doprava zadarmo

Zažite tú správnu zábavu s hrdinkami animáku Frozen. Táto sada obsahuje obe hrdinky Annu aj Elsu a mnoho jedinečných doplnkov. Sada je navyše balená v priehľadnom praktickom kufríku.

SIMBA Bábika Evička - králikárňa
10,71 € 10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Evička v krásnych šatôčkach sa bude dnes celý deň starať o svoje milované králiky, ktoré bývajú v krásnej ružovej králikárni. Má k tomu pripravené všetko, čo pre starostlivosť o svoje zvieratká potrebuje.

SIMBA Bábika Evička so psíkom a mačičkou
7,64 € 6,60 €

Bábika Evička v krásnych šatôčkach sa dnes chystá stráviť deň so svojimi najlepšími kamarátmi, psíkom a mačičkou. Má k tomu pripravené všetko, čo pre starostlivosť o svoje zvieratká potrebuje.

SIMBA Máša a medveď - Bábika Máša na trojkolke-15%
11,51 € 9,76 €

Akcia

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Každá malá parádnica si s Mášou na trojkolke užije veľa zábavy a dobrodružstva.

Disney Mini princezná tematický set Bella
27,58 € 19,70 €

Zábavný hrací set s mini princeznou Belou, jej priateľmi a doplnkami zabalený v plastovom kufríčku, ktorý je ideálny nielen na cesty. Dievčatká si užijú veľa zábavy pri vytváraní zábavných scénok.

L.O.L. Surprise! Výstavka
48,66 € 43,30 €
+ doprava zadarmo

Praktický pomocník pro sběratelky panenek L.O.L. Surprise. Skvělá výbava pro vystavení, hraní a přenášení panenek L.O.L. Surprise.

ADC Blackfire Frozen 2: Veľká súprava s figúrkami Anna, Elsa, Olaf, Kristoff 15 cm
65,40 € 61,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Princezná Elsa, Anna a jej kamaráti z filmu Ľadové kráľovstvo 2! V tomto rozprávkovom komplete nájdeš bábiky Elsu a Annu oblečené v krásnych šatách, verného kamaráta Svena a roztomilého Olafa! Nesmieme zabudnúť ani na Kristoffa, ktorý sa snaží na všetkých dávať pozor. Pôjdeš s nimi za dobrodružstvom vo Frozen 2?

L.O.L. Surprise! Lils Sourozenci a zvířátka - Makeover série 1
17,59 €

Akcia

5 vrstev překvapení L.O.L. Surprise! Lils se všemi novými překvapeními uvnitř! Každá vrstva odhalí nápovědu, zda se uvnitř ukrývá LIL Sestřička, LIL bratříček nebo LIL Zvířátko. Vykoupej a objevuj jejich vodní překvapení. Sesbírej je všechny a zkompletuj jejich rodiny. Kombinuj doplňky se všemi panenkami.

L.O.L. Surprise! Winter Disco Glitter Globe
23,50 €

Novinka

L.O.L. Surprise! Sváteční třpytivá panenka! Každá vrstva odhalí nápovědu, jaká třpytivá panenka se skrývá uvnitř! Dej panence napít nebo ji vykoupej v ledové nebo teplé vodě a objev její nové funkce, např. změnu barvy. Posbírej všech 12 nových panenek a vystav si je do své sbírky. Bavit tě bude hlavně to, že nikdy nevíš, kterou otevřeš.

L.O.L. Surprise! Supreme BFFs Nevěsta
23,50 €

Novinka

Co se skrývá ve speciální bílé kouli za tajemství? Je to exkluzivní postavička – krásná nevěsta. Uspořádej panenkám L.O.L. Surprise svatbu! Každá koule obsahuje také 7 překvapení! Vykoupej postavičku v ledové vodě a objev, jak se změní.

Mattel Enchantimals - Herná sada spálňa
23,53 € 19,40 €

Uži si celý rad veselých príbehov s herným setom v podobe jedinečnej spálne a to v tej najlepšej spoločnosti: spolu s bábikou Enchantimals™ a jej najlepším zvieracím kamarátom medvedíkom.

Mattel Enchantimals - Herná sada ihrisko
23,53 € 18,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Uži si celý rad veselých príbehov s hernou sadou v podobe jedinečnej hojdačky na strome a to v tej najlepšej spoločnosti: spolu s bábikou Enchantimals™ a jej najlepšou zvieracou kamarátkou líškou.

SIMBA Bábika Evička s autom New Beetle
10,20 €

Bábika Evička v novom aute New Beetle ide so svojím psíkom na výlet! Majú krásne počasie a preto sa veľmi teší, aký príjemný deň spolu strávia. Vydaj sa s nimi na cestu plnú dobrodružstiev.

Mattel Enchantimals Danessa Jelínková a Veterina
17,30 € 15,30 €

Novinka

Tématické balení Enchantimals obsahuje panenku, která je napůl holčička a napůl zvířátko. Má na sobě obleček v krásných zářivých barvách a doplňky sladěnými se svým roztomilým zvířátkem.

SIMBA Dve Evičky s palandou a príslušenstvom
9,96 € 9 €

Krásna sada dvoch bábik na hranie. Bábiky Evičky v pyžame sú pripravené ísť spinkať do svojich palánd. Každá bábika má svojho maznáčika na spanie a perinku. Palandu možné rozložiť na dve postieľky.

L.O.L. Surprise! Chlapec Variant B
11,70 €

L.O.L Surprise! BOYS! Do rodiny L.O.L. prichádzajú Chlapci. Rozbaľ všetkých 7 prekvapení a zisti, ktorý Chlapec sa v modrej guli skrýva. Daj Chlapcovi napiť alebo ho umy v ľadovej či teplej vode a objav jeho vodné prekvapenie. Pozbieraj všetkých 8 zberateľských postavičiek a vystav si ich do svojej zbierky. Baviť ťa bude hlavne to, že nikdy nevieš, ktorého otvoríš.

Mattel Enchantimals Bábika Zelena a zebra
15,67 € 12,90 €

Bábiku Enchantimals™ Zelenu spája výnimočný vzťah s jej zvieracou kamarátkou zebrou. Dokonca zdieľa aj charakteristické rysy! Bábika o veľkosti 15 centimetrov je oblečená do pestrofarebného oblečku a topánok s kvetinovými potlačami a kožušinovými detailmi.

ADC Blackfire Frozen 2: 3-pack svietiaca mini bábika
23 € 21,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Rozprávkové dobrodružstvo Frozen je tu so svojim pokračovaním! Roztomilá postavička z filmu Ľadové kráľovstvo 2, ktorá sa po fuknutí na hlavu rozžiari! Pripoj sa k svojim milovaným kamarátom – Anne, Else, Kristoff, Olafo a Sven – a objav, čo nového ich čaká!

TM Toys Cry Babies Magic Tears magické slzy sada s kočíkom-31%
34,50 € 23,47 €

Akcia

Objavte svet mini bábik Cry Babies magic Tears – kúzelné slzy. V balení nájdete bábiku, kočík, fľaštičku, cumlík a mašľu. Cry Babies bábika roní skutočné slzy! Prehrávaj si obľúbené scény zo seriálu Cry Babies Magic Tears z internetu.

Mattel Enchantimals - Herná sada kuchyňa
23,53 € 18,40 €

Uži si celý rad veselých príbehov s hernou sadou v podobe jedinečnej kuchyne a to v tej najlepšej spoločnosti: spolu s bábikou Enchantimals™ a jej najlepším zvieracím kamarátom zajačikom

Mattel Enchantimals Starling Starfish - Idyl & Rypple
15,75 € 14,17 €

Nechaj sa očariť morom inšpirovaným herným setom s bábikou Starling Enchantimals™. Uži si s ňou a jej najlepšími kamarátkami morskými hviezdicami hŕbu nezabudnuteľných dobrodružstiev.

ADC Blackfire Frozen 2: 2-pack svietiaca mini bábika - Kristoff & Sven
17,20 € 15,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Rozprávkové dobrodružstvo Frozen je tu so svojim pokračovaním! Roztomilá postavička z filmu Ľadové kráľovstvo 2, ktorá sa po fuknutí na hlavu rozžiari! Pripoj sa k svojim milovaným kamarátom – Anne, Else, Kristoff, Olafo a Sven – a objav, čo nového ich čaká!

Mattel Enchantimals - Herný set Rockin Music Drumset
15,60 €

Uži si celý rad veselých príbehov s bábikou Enchantimals™ a jej najlepším zvieracím kamarátom tchorom. Usporiadajte spolu ten najbláznivejší koncert a zabavte všetkých svojich priateľov.

Lamps Gloria Jedálenský stôl s doplnkami
12,17 € 10,50 €

Detská plastová jedálenská súprava do domčeka pre bábiky. Balenie obsahuje veľký plastový stôl s rozmermi 28,5 × 10 × 18 cm, 6 stoličiek (dve s opierkami) 14,5 × 7 × 5,5 cm. Prestretie stola má stojan s jedlom, fľašu vína a chladiacu nádobu, 2 stojany so sviečkami, 12 pohárov, 6 prestieraní, 12 tanierov, príbory.

SIMBA Bábika Evička - princezná s koňom
9,56 € 7,80 €

Bábika Evička dnes osedlala svojho krásneho bieleho koňa a vydáva sa s ním na prechádzku. Kôň sa pýši ružovým chvostom a krásnou dlhou hrivou Vzdialenosť môže česať hrebienkom.

Mattel Enchantimals Páv s altánkom-23%
27,28 € 21 €

Akcia

Patter Pávová a jej najlepší priateľ páv Flap ťa pozývajú na čajový večierok plný sladkostí a dobrôt v kvetinovom altánku. Bábika je vo svojom dokonale zladenom oblečku pripravená servírovať poriadnu porciu zábavy!

Mattel Polly Pocket - karavan
23,10 € 18,80 €

Vydaj sa v ústrety novým dobrodružstvám s týmto parádnym karavanom Polly Pocket™, ktorý je všetko, len nie obyčajný! V karaváne nájdeš hneď dve nové kamarátky: 10 centimetrovú bábiku Polly™ s doplnkom a zároveň i pidi bábiku Polly™.

SIMBA Bábiky Evičky v romantickom kočiari
14,75 € 12,10 €

Princezné Evičky si obliekli krásne šaty a idú na vychádzku v ružovom kočiari ťahanom bielym koníkom s ružovou hrivou a chvostom. Ktorá malá slečna sa vydá na výlet spolu s nimi?

Mattel Enchantimals chrobáčik s domčekom Coocon Bathroom
11,57 €

Petal Park™ je miesto, kde sa dejú neobyčajné veci. Vydaj sa na prieskum a zistíš, že sa tu ukrýva nová malinká krajina, v ktorej žijú chrobáčiky Enchantimals™! Uži si veľa magických dobrodružstiev s touto Enchantimals™ mikrobábikou a hernou súpravou!

Mattel Polly Pocket - bugina-23%
30,81 € 23,46 €

Akcia

Bábika Polly™ je pripravená vyraziť na cestu za dobrodružstvom vo svojom parádnom aute, ktoré v sebe ukrýva celý rad tajných vychytávok a prekvapení! Jej ružovo-fialový tereňák s pokrievkami v tvare srdca je snom každej milovníčky áut.

ADC Blackfire Frozen 2: 2-pack svietiaca mini bábika - Olaf & The Nokk
17,20 € 14,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Rozprávkové dobrodružstvo Frozen je tu so svojim pokračovaním! Roztomilá postavička z filmu Ľadové kráľovstvo 2, ktorá sa po fuknutí na hlavu rozžiari! Pripoj sa k svojim milovaným kamarátom – Anne, Else, Kristoff, Olafo a Sven – a objav, čo nového ich čaká!

ADC Blackfire Frozen 2: 1-pack svietiaca mini bábika - Olaf
9,60 € 8,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Rozprávkové dobrodružstvo Ľadové kráľovstvo je tu so svojim pokračovaním! Roztomilá postavička z filmu Ľadové kráľovstvo 2, ktorá sa po fúknutí na hlavu rozžiari! Pripoj sa k svojim milovaným kamarátom – Anne, Else, Kristoffovi, Olafovi a Svenovi – a objav, čo nového ich čaká!

Mattel Polly Pocket - bazén so šmykľavkou
26,96 € 22,30 €

Kde inde stráviť horúci letný deň ako u parádneho bazéna so šmýkačkou v spoločnosti bábiky Polly™ a pidi bábiky Polly™? Stačí použiť veľký rebrík a ihneď sa ocitneš v bazéne. Nezabudni vyskúšať aj štýlovú vírivku v tvare srdca.

SIMBA Bábika Evička - party so zvieratkami
10,33 € 8,90 €

Bábika Evička dnes organizuje party so svojimi priateľmi psíkom a mačičkou, pre ktoré nachystala pohostenie. Na veľkom jedálenskom stole sa podáva čaj a muffiny. Kto ďalší sa party zúčastní?

ADC Blackfire Frozen 2: 1-pack svietiaca mini bábika - The Nokk
9,60 € 8,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Rozprávkové dobrodružstvo Ľadové kráľovstvo je tu so svojim pokračovaním! Roztomilá postavička z filmu Ľadové kráľovstvo 2, ktorá sa po fúknutí na hlavu rozžiari! Pripoj sa k svojim milovaným kamarátom – Anne, Else, Kristoffovi, Olafovi a Svenovi – a objav, čo nového ich čaká!

ADC Blackfire Frozen 2: 1-pack svietiaca mini bábika - Anna Travelling
9,60 € 8,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Rozprávkové dobrodružstvo Ľadové kráľovstvo je tu so svojim pokračovaním! Roztomilá postavička z filmu Ľadové kráľovstvo 2, ktorá sa po fuknutí na hlavu rozžiari! Pripoj sa k svojim milovaným kamarátom – Anne, Else, Kristoff, Olafo a Sven – a objav, čo nového ich čaká!

Mattel Enchantimals chrobáčik s domčekom Beehive Bedroom
11,57 €

Petal Park™ je miesto, kde sa dejú neobyčajné veci. – Vydaj sa na prieskum a zistíš, že sa tu ukrýva nová malinká krajina, v ktorej žijú chrobáčiky Enchantimals™! Uži si veľa magických dobrodružstiev s touto Enchantimals™ mikrobábikou a herným setom!

ADC Blackfire Frozen 2: 1-pack svietiaca mini bábika - Elsa Opening
9,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Rozprávkové dobrodružstvo Ľadové kráľovstvo je tu so svojim pokračovaním! Roztomilá postavička z filmu Ľadové kráľovstvo 2, ktorá sa po fuknutí na hlavu rozžiari! Pripoj sa k svojim milovaným kamarátom – Anne, Else, Kristoff, Olafo a Sven – a objav, čo nového ich čaká!