Levenhuk LabZZ M4 Stereo

Značka: Levenhuk Náš kód: 1124055

Doprava zadarmo

Levenhuk LabZZ M4 Stereo

Stereomikroskop Levenhuk LabZZ M4 s 40× zväčšením je ideálny na štúdium veľkých minerálov, hornín, mincí, vzoriek pôdy, rastlín alebo hmyzu. Tento model je určený špeciálne pre deti. Mikroskop je pomerne malý, ľahký a ľahko ovládateľný – mladému biológovi pomôže vykonávať skutočné vedecké experimenty a dozvedieť sa viac o svete okolo nás. Celý popis

49
49 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 54,75 €, Ušetríte 5,75 € (10 %)
Cena s MALL kartou:
19 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 1124055

Popis

Popis produktu

Stereomikroskop Levenhuk LabZZ M4 s 40× zväčšením je ideálny na štúdium veľkých minerálov, hornín, mincí, vzoriek pôdy, rastlín alebo hmyzu. Tento model je určený špeciálne pre deti. Mikroskop je pomerne malý, ľahký a ľahko ovládateľný – mladému biológovi pomôže vykonávať skutočné vedecké experimenty a dozvedieť sa viac o svete okolo nás.

Mikroskop má praktickú binokulárnu hlavu a objektív so zväčšením 2×. Môžete použiť dva 20× širokouhlé okuláre, ktoré sú súčasťou sady, a získať tak celkové zväčšenie 40×. Stereoskopický obraz sprostredkuje aj najmenšie detaily pozorovaného objektu. Veľké zorné pole umožňuje študovať väčšie objekty a zväčšenie 40× pomáha podrobnejšie študovať štruktúru ich povrchu.

Pripravené preparáty sa položia na okrúhly stolík a upevnia kovovými svorkami. Pri nedostatočných svetelných podmienkach príde vhod horné LED osvetlenie. To je napájané batériami typu AA (nie sú súčasťou sady).

Obsah balenia:

  • Mikroskop
  • Okulár WF20× (2 ks)
  • Ochranný obal
  • Užívateľska príručka a záručný list

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Detské áno
Farba tmavo modrá/oranžová