Talk Go (IEUMTALKGORBLK4), čierna

Talk Go (IEUMTALKGORBLK4), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
USB mikrofón s mini statívom. 2 spôsoby záznamu zvuku (všesmerový, kardioidnou). Veľmi presná reprodukcia s rozlíšením 96 kHz / 24 bit. 2 kondenzátory, možnosť nastavenia hlasitosti alebo skreslenia. Mikrofón nemusíte vôbec zdĺhavo pripájať a nastavovať. Celý popis
74,26 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
74,26 €
Posledný kus
Iní predajci
Pri zaobstaraní MALL karty 44,26 €

22.3.2023 na vašej adrese

Popis

JLab Talk Go mikrofón, čierna

Kvalitný USB mikrofón s mini statívom. Mikrofón je ideálnym pomocníkom nielen pre záznam hlasu alebo zvukov, ale tiež pre chatovanie, Skypování, hranie hier, spev, karaoke alebo nahrávanie YouTube videí – možností pre jeho využitie je jednoducho neobmedzene.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

hlavné prednosti

  • USB mikrofón
  • mini statív
  • 2 režimy nahrávania
  • 2 kondenzátory
  • rozlíšenie 96 kHz / 24 bit
  • 3,5mm AUX vstup pre počúvanie v reálnom čase s nulovou latenciou

variabilné využitie

Mikrofón je ideálnym pomocníkom nielen pre záznam hlasu alebo zvukov, ale tiež pre chatovanie, Skypování, hranie hier, spev, karaoke alebo nahrávanie YouTube videí – možností pre jeho využitie je jednoducho neobmedzene.

Mikrofón disponuje hneď 2 rôznymi režimami pre nahrávanie

  • všesmerový záznam; zvuk je nahrávaný vo vysokej kvalite zo všetkých strán
  • kardioidnou záznam; sníma zvuk z jednej hlavnej osi, zatiaľ čo ostatné smery sú potláčané

Režimy nahrávania sú potom doplnené o 2 kondenzátory a rozlíšenie takmer štúdiovej kvality 96 kHz / 24 bit. Čerešničkou na torte už potom je len 3,5 mm AUX vstup pre počúvanie v reálnom čase s nulovou latenciou.

pohodlné používanie

Pre pohodlné používanie a optimálny polohovanie je v balení spolu s mikrofónom aj praktický mini statív, sa skladaciemu nožičkami.

kľúčové vlastnosti

USB mikrofón s mini statívom. 2 spôsoby záznamu zvuku (všesmerový, kardioidnou). Veľmi presná reprodukcia s rozlíšením 96 kHz / 24 bit. 2 kondenzátory, možnosť nastavenia hlasitosti alebo skreslenia. Mikrofón nemusíte vôbec zdĺhavo pripájať a nastavovať. Stačí ho zapojiť cez kábel USB / USB-C k počítaču a je to. Možnosť inštalácie statívu, stojanov a pod vďaka 5/8 "vstupu. Hmotnosť so stojanom 299,3 g. Rozmery 127 × 55 × 55 mm.