Sandberg USB Speakerphone Pro (126-17)

Sandberg USB Speakerphone Pro (126-17)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prenosný mikrofón + reproduktor s hlasitým odposluchom, pripojením cez USB port a 360° snímaním hlasu. Sníma hlas do okolia 3 m, ovláda sa dotykovo prostredníctvom 3 tlačidiel. Celý popis
89,13 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

10.12.2021 - 13.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067101174

Popis

USB telefón Sandberg Speakerphone Pre

Sandberg Speakerphone Pro je prenosné zariadenie pre online hovory. Dá sa pripojiť k počítaču alebo akémukoľvek zariadenia s konektorom USB. Je ideálny pre realizáciu hovorov doma, v kancelárii, v zasadacej miestnosti či na cestách, predstavuje alternatívu náhlavnej súpravy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo si ho zaobstarať?

  • Je malý a ľahko prenosný
  • Pripája sa cez USB
  • Ponúka mikrofón a reproduktor v jednom
  • Mikrofón sníma 360°

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prenáša krištáľovo čistý hlas

Sandberg Speakerphone Pro je vybavený vysoko citlivým všesmerovým mikrofónom umožňujúcim pokrytie 360 stupňov, sníma až do vzdialenosti 3 m. Má tiež pokročilú technológiu zníženie šumu. Vynikajúca kvalita zvuku prináša krištáľovo čisté a prirodzene znejúce hovory, ktoré umožňujú zreteľne počuť a hovoriť na akomkoľvek mieste.

Sníma 360°

Tento USB telefón je ideálny aj pre skupinové hovory a do zasadacích miestností. Sníma totiž 360°, a to do vzdialenosti 3 m. Je skvelý pre hands-free hovory i online meetingy. Nastavenie je veľmi jedndouché, ovláda sa pomocou dotykových tlačidiel priamo na prístroji.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kľúčové vlastnosti

Prenosný mikrofón + reproduktor s hlasitým odposluchom, pripojením cez USB port a 360 ° snímaním hlasu. Sníma hlas do okolia 3 m, ovláda sa dotykovo prostredníctvom 3 tlačidiel, disponuje potlačením šumu. Má 3W reproduktor s priemerom dynamického meniča 40 mm a 2× stereo mikrofón. Ponúka 2 LED svetlá. Napájanie cez USB.