Bespeco TT300FM Mikrofónny kábel

Značka: Bespeco Náš kód: 100000506079

Partnerský predajVýpredaj

Akcia platí do 31.03.2019 alebo do vypredania zásob.

Bespeco TT300FM Mikrofónny kábel

Mikrofónny kábel. Profesionálny mikrofónový kábel, zvlášť odolný proti pôsobeniu mechanických vplyvov, liate konektory. Bespeco Titanium je nový rad vysokokvalitných nástrojových a mikrofónových káblov. Celý popis

10.7

10,70 € vrátane DPHBežná cena: 15,39 €, Ušetríte 4,69 € (30 %)

Popis

Popis produktu

Profesionálny mikrofónový kábel, zvlášť odolný proti pôsobeniu mechanických vplyvov, liate konektory.

Bespeco Titanium je nový rad vysokokvalitných nástrojových a mikrofónových káblov. TT vás zaujmú nielen svojimi perfektnými zvukovými vlastnosťami, ale aj unikátnym a elegantným dizajnom. Medzi výhody káblov Titanium Tech patrí kompletné pozlátenie konektorov 24-karátovým zlatom, vystuženie vnútorných spojov živicou, priemer kábla 7 milimetrov, hrubý a odolný plášť či účinné tienenie pokrývajúce 96 % vodiča.

Výsledkom je kábel, ktorý je nadštandardne odolný proti mechanickému poškodeniu, takže vydrží naozaj všetko, čo ho môže pri použití stretnúť. Navyše má vynikajúce zvukové vlastnosti – signál sa v ňom nestráca či nemení, neprejavujú sa žiadne negatívne ruchy, zostáva zachovaná farba, charakter, sila aj dynamika.

Bespeco Titanium Tech sa vyrábajú vo verziách s dĺžkami od 15 centimetrov po 9 metrov. Ako konektory sa používajú rovné aj lomené jacky a XLR. Použiť ich teda môžete s ľubovoľnými nástrojmi či s mikrofónom, poslúžia rovnako dobre ako prepájače medzi efektmi v pedalboarde či kábel, s ktorým budete pobehovať po koncertnom pódiu.

Parametry

  • Dĺžka kábla:3 m
  • Typ:Mikrofonní
  • Konektor 1:XLR (F)
  • Konektor 2:XLR (M)
  • Farba:Černá

Parametre

Parametre produktu %1% %2%