Bespeco TT100FM Spájací kábel

Značka: Bespeco Náš kód: 100000506087

Partnerský predaj

Bespeco TT100FM Spájací kábel

Spájací kábel. Profesionálny mikrofónový kábel, zvlášť odolný proti pôsobeniu mechanických vplyvov, liate konektory. Bespeco Titanium je nový rad vysokokvalitných nástrojových a mikrofónových káblov. Celý popis

12.69

12,69 € vrátane DPH

Náš kód: 100000506087

Popis

Popis produktu

Profesionálny mikrofónový kábel, zvlášť odolný proti pôsobeniu mechanických vplyvov, liate konektory.

Bespeco Titanium je nový rad vysokokvalitných nástrojových a mikrofónových káblov. TT vás zaujmú nielen svojimi perfektnými zvukovými vlastnosťami, ale aj unikátnym a elegantným dizajnom. Medzi výhody káblov Titanium Tech patrí kompletné pozlátenie konektorov 24-karátovým zlatom, vystuženie vnútorných spojov živicou, priemer kábla 7 milimetrov, hrubý a odolný plášť či účinné tienenie kryjúce 96 % vodiča.

Výsledkom je kábel, ktorý je nadštandardne odolný proti mechanickému poškodeniu, takže vydrží naozaj všetko, čo ho môže pri použití stretnúť. Navyše má vynikajúce zvukové vlastnosti – signál sa v ňom nestráca či nemení, neprejavujú sa žiadne negatívne ruchy, zostáva zachovaná farba, charakter, sila aj dynamika.

Bespeco Titanium Tech sa vyrábajú vo verziách s dĺžkami od 15 centimetrov po 9 metrov. Ako konektory sa používajú rovné aj lomené jacky a XLR. Použiť ich teda môžete s ľubovoľnými nástrojmi či s mikrofónom, poslúžia rovnako dobre ako prepájače medzi efektmi v pedalboarde či kábel, s ktorým budete pobehovať na koncertnom pódiu.

Parametry

  • Dĺžka kábla:1 m
  • Typ:Mikrofonní
  • Konektor 1:XLR (F)
  • Konektor 2:XLR (M)
  • Farba:Černá
  • Krajina výroby:Itálie

Parametre

Parametre produktu %1% %2%