Hotspot Design Mikina Spinner XXL

Značka: Hotspot Design Náš kód: 100001749890

Partnerský predajDoprava zadarmo

Hotspot Design Mikina Spinner XXL

Ste schopní prechodiť kilometre pozdĺž brehov jazier a riek v honbe za ich dravými obyvateľmi? Potom tu máme niečo pre vás! Novinku pre jeseň roku 2012, mikinu SPINNER. Celý popis

50.51
50,51 € vrátane DPHBežná cena: 63,63 €, Ušetríte 13,12 € (20 %)
Cena s MALL kartou:
20,51 €
Viac info tu

Náš kód: 100001749890

Popis

Popis produktu

Ste schopní prechodiť kilometre pozdĺž brehov jazier a riek v honbe za ich dravými obyvateľmi? Potom tu máme niečo pre vás! Novinku pre jeseň roku 2012, mikinu SPINNER.

Sieťotlač sa slovom „Spinner“ a kresbou ryby v zlatej farbe, ktorý je umiestnený na hrudi a na oboch rukávoch. Nástraha (popper) bola použitá ako symbol písmena „I“ pre dokončenie slova „SPINNER“, vytlačený v trblietavo modrej farbe s Glitter, ktorých lesk možno pozorovať z primeranej vzdialenosti. Symbol dravej ryby štylizovaný na brušnej časti, realizovaný čiernou reliéfnou sieťotlačou, ktorý je dobre viditeľný aj na čiernej farbe mikiny. Logo HotSpot Design je celé vyšívané, vrátane talianskej vlajky a je umiestnené na pravom rukáve. Výrobok s perfektným strihom, ktorý zdobí moderný štýl. Je vhodný aj do veľmi chladného počasia.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Toto trendové oblečenie znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho znakom je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.80% česaná bavlna, 20% polyester, 280gr, nízka zrážanlivosť. Polyester v jadre mikiny zaručuje vynikajúcu odolnosť proti spraniu, naopak jeho absencia v kontakte s pokožkou zaručuje dokonalé pohodlie, pretože pokožka je v kontakte iba s bavlnou.

Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °. 

 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť XXL