Hotspot Design Mikina Carpfishing Eco XXL

Značka: Hotspot Design Náš kód: 100001749863

Partnerský predajDoprava zadarmo

Hotspot Design Mikina Carpfishing Eco XXL

Pre skutočných kaprárov je tu mikina „Carpfishing ECO.“ Ide o jeden z našich najpredávanejších produktov! Sieťotlač sa slovami „Carp Fishing“ razená v bielej a zelenej farbe, ktorý je umiestnený na prednej strane, na pravom a ľavom rukáve. Celý popis

52.75
52,75 € vrátane DPHBežná cena: 65,53 €, Ušetríte 12,78 € (19 %)
Cena s MALL kartou:
22,75 €
Viac info tu

Náš kód: 100001749863

Popis

Popis produktu

Pre skutočných kaprárov je tu mikina „Carpfishing ECO.“ Ide o jeden z našich najpredávanejších produktov!

Sieťotlač sa slovami „Carp Fishing“ razená v bielej a zelenej farbe, ktorý je umiestnený na prednej strane, na pravom a ľavom rukáve. Kresba kapra je štylizovaná na hrudi a je zakomponovaná medzi slová „Carp Fishing.“ Logo HotSpot Design je vytlačené zelenou farbou medzi vreckami na bruchu. HotSpot štítok na ľavom strane. Reliéfne potlač a jeho rozmer v prednej časti a na rukávoch, spolu s kombináciou farieb (biela a zelená) na čiernom podklade, tvorí tento produkt úplne dokonalým.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekania. Toto trendové oblečenie znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho znakom je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.Mikina s kapucňou a klokaními vreckami. 80% česaná bavlna, 20% polyester, 280gr, nízka zrážanlivosť. Polyester v jadre mikiny zaručuje vynikajúcu odolnosť proti spraniu, naopak jeho absencia v kontakte s pokožkou zaručuje dokonalé pohodlie, pretože pokožka je v kontakte iba s bavlnou.

Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °. 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť XXL