FORTIS EYEWEAR Fortis Mikina Elements Termo Fleece L

Značka: FORTIS EYEWEAR

Partnerský predajDoprava zadarmoNovinka

FORTIS EYEWEAR Fortis Mikina Elements Termo Fleece L

Najlepšia stredná vrstva termo oblečenia, akú môžete mať pre maximálnu ochranu pred všetkými nepriazňami počasia. Celý popis

92.47
92,47 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
62,47 €
Viac info tu

Náš kód: 100002823418

Popis

Popis produktu

Najlepšia stredná vrstva termo oblečenia, akú môžete mať pre maximálnu ochranu pred všetkými nepriazňami počasia.

Je ideálnou medzivrstvou medzi Termooblečenie radu Elements a bundami Snugpak. Kombinácia týchto troch vrstiev Vám zabezpečí skvelú ochranu pred akýmkoľvek počasím. Pre väčšie pohodlie má mikina elastický pás a manžety na rukávoch. Materiál sa ani po dlhej dobe nežmolí. Súčasťou je aj niekoľko vreciek na zips pre bezpečné uloženie drobností.
Gramáž: 320 g / m2

 

Systém vrstvenie oblečenia, ktorý Vám umožní rýchlo reagovať na meniace sa podmienky. Reguluje Vašu teplotu počas rôznych etáp väčšie a menšie aktivity, pričom odvádza pot od Vášho tela a udržuje Vás tak v suchu a teple.
Primárnym cieľom tejto série je priniesť vysoko kvalitné technické oblečenie, ktoré Vás ochráni pred všetkým, čo na Vás matka príroda zošle.

 

Ísť si za svojím cieľom aj počas chladných mesiacov vyžaduje veľkú dávku odhodlania a je potrebné mať dôveru a oporu vo svojom vybavení. Presne to Vám poskytne rad Elements a umožní Vám chytať aj v tých najnáročnejších podmienkach.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť L