Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
Novation Launchpad Mini MK3 Novation Launchpad Mini MK3
Novation Launchpad Mini MK3

Komponujte hudbu pokojne pri ceste vlakom alebo v prírode pomocou kontroléru Novation Launchpad Mini MK3, ktorý je vybavený 16 dotykovými padmi s RGB podsvietením, postranným ovládaním a USB-C portom. Spolupracuje so softvérom Ableton Live 10 Lite a hodí sa pre prácu v štúdiu aj pre živé hranie v hudobných kluboch.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Novation Launchkey 25 MK3 Novation Launchpad Mini MK3
Novation Launchkey 25 MK3

Nechajte ísť svoju kreativitu na plné obrátky vďaka modernému MIDI kontroléru NOVATION Launchkey 25 MK3 s radom nových funkcií v podobe Arpeggiatoru, 3 módov spúšťania akordov jednou notou a nových ovládacích prvkov pre transport aj miešanie. Tento hudobný nástroj disponuje 25 klávesami v štandardnej veľkosti, má 16 citlivých dotykových padov a domov vám dorazí aj s obľúbeným softvérom Ableton Live 11 Lite.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Novation Launchkey 49 MK3 Novation Launchpad Mini MK3
Novation Launchkey 49 MK3

Nechajte ísť svoju kreativitu na plné obrátky vďaka modernému MIDI kontroléru NOVATION Launchkey 49 MK3 s radom nových funkcií v podobe Arpeggiatoru, 3 módov spúšťania akordov jednou notou a nových ovládacích prvkov pre transport aj miešanie. Tento hudobný nástroj disponuje 49 klávesami v štandardnej veľkosti, má 16 citlivých dotykových padov a domov vám dorazí aj s obľúbeným softvérom Ableton Live 11 Lite.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Novation Launchkey Mini MK3 Novation Launchkey Mini MK3
Novation Launchkey Mini MK3

Nechajte ísť svoju kreativitu na plné obrátky vďaka modernému MIDI kontroléru NOVATION Launchkey Mini MK3 s radom nových funkcií v podobe Arpeggiatoru, 3 módov spúšťania akordov jednou notou a nových ovládacích prvkov pre transport aj miešanie. Tento hudobný nástroj disponuje 25 klávesami v mini veľkosti, má 16 citlivých dotykových padov a domov vám dorazí aj s obľúbeným softvérom Ableton Live 11 Lite.

môžete mať 09.12

Partner: MALL
Novation Impulzia 49 Novation Launchkey Mini MK3
Novation Impulzia 49

Pustite sa do tvorby muziky vďaka výkonnému MIDI kontroléru NOVATION Impulse 49 s inovatívnou technológiou High Rate Scan skenujúcou klaviatúru 10 000 krát za sekundu pre presný záznam každého detailu vášho prednesu. Tento hudobný nástroj disponuje 49 klávesami štandardnej veľkosti, má 8 dynamických tlakovo citlivých padov a domov vám dorazí aj s obľúbeným softvérom Ableton Live 11 Lite.

môžete mať 09.12

Partner: MALL
Novation Launchkey 37 MK3 Novation Launchkey Mini MK3
Novation Launchkey 37 MK3

Nechajte ísť svoju kreativitu na plné obrátky vďaka modernému MIDI kontroléru NOVATION Launchkey 37 MK3 s radom nových funkcií v podobe Arpeggiatoru, 3 módov spúšťania akordov jednou notou a nových ovládacích prvkov pre transport aj miešanie. Tento hudobný nástroj disponuje 37 klávesami v štandardnej veľkosti, má 16 citlivých dotykových padov a domov vám dorazí aj s obľúbeným softvérom Ableton Live 11 Lite.

môžete mať 09.12

Partner: MALL
Novation Impulzia 25 Novation Impulzia 25
Novation Impulzia 25

Pusťte sa do tvorby muziky vďaka výkonnému MIDI kontroléru NOVATION Impulse 25 s inovatívnou technológiou High Rate Scan skenujúcou klaviatúru 10 000 krát za sekundu pre presný záznam každého detailu vášho prednesu. Tento hudobný nástroj disponuje 25 klávesami štandardnej veľkosti, má 8 dynamických tlakovo citlivých padov a domov vám dorazí aj s obľúbeným softvérom Ableton Live 11 Lite.

môžete mať 09.12

Partner: MALL