Chcite od nového
počítača viac

Zabezpečenie, odolnosť a skvelý dizajn
– to všetko môžete mať

Podpora pre Windows 7 čoskoro skončí. Teraz je čas na nový počítač.
Pre domácnosti Pre firmy

Presnosť pomocou pera

Ak si niečo chcete zapísať alebo vyfarbiť, môžete tak urobiť. Technológia Windows Ink poskytuje rýchlu a presnú platformu pre digitálne perá. Dokumenty už nemusíte tlačiť, aby ste ich mohli podpísať. Stačí ich
otvoriť a podpísať (predtým si ich ale možno prečítajte).


Od moderných počítačov s SSD očakávajte viac

Dnešné počítače vyzerajú inak, pretože sú iné. Vďaka pevným diskom a najnovšej technológii získate rýchlosť, zabezpečenie, odolnosť
a skvelý dizajn.


Urobte viac práce vďaka hlasovému ovládaniu

Šetrite čas aj svoje ruky tak, že sa budete s počítačom rozprávať. Získajte informácie, pripomenutia
a vtipy. Môžete počúvať hudbu, a dokonca si objednať pizzu. V podstate môžete svoj deň stráviť ešte efektívnejšie – stačí povedať.

Zahoďte starý,
je čas na nový

Zistite ako spoznať moderné zariadenia, s ktorým využijete potenciál Windows 10 naplno.

Vysoký výkon

Vďaka výkonnejšiemu a rýchlejšiemu procesoru a ďalším novým technológiám sa spustí minimálne dvakrát rýchlejšie.

Dotyková obrazovka

Windows podporuje pestrú škálu rôznych zariadení s dotykovými obrazovkami vrátane notebookov a PC.

Nízká váha,
tenký profil

Na čo dnes človek potrebuje objemné počítače s DVD mechanikou a obrovským diskom? V ére cloudových úložísk vám stačí iba nový pevný disk bez mechanických súčastí (SSD).

Digitálne pero

Robte si poznámky, prechádzajte stránkami, kreslite, plánujte stretnutia, upravujte a tvorte.

Účinné zabezpečenie

Vaša bezpečnosť je neoceniteľná. Preto Windows obsahuje účinné integrované nástroje zabezpečenia.

SSD disky

Nové pevné disky (SSD) sa od tradičnejších, magnetických, líšia tým,
že neobsahujú žiadne mechanické súčasti.

< >

Predplatné Office 365 pre jednotlivcov

1 používateľ Predplatné na 1 rok

Predplatné na 1 rok pre jednotlivca umožňuje inštaláciu Office 365 na viac počítačov PC alebo Mac, tabletov a telefónov (vrátane zariadení s operačnými systémami Windows, iOS a Android; pre iOS a Android je vyžadované stiahnutie samostatnej aplikácie). Obsahuje všetky aplikácie Office, vrátane aplikácie Outlook a exkluzívne výhody služby Office 365.

1 TB
online
úložisko

60 minút
mesačne

Zahŕňa
upgrady

Word

Excel

PowerPoint

OneNote

Outlook

Access (len PC)

Publisher
(len PC)

Kúpiť

Office pre domácnosti a podnikateľov

1 zariadenie Jednorazový nákup

Pre používateľov, ktorí si chcú nainštalovať Word, Excel, PowerPoint a Outlook do 1 PC. Svoje dokumenty môžete ukladať na OneDrive, aby ste k nim mali prístup kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

1 TB
online
úložisko

60 minút
mesačne

Zahŕňa
upgrady

Word

Excel

PowerPoint

OneNote

Outlook

Access (len PC)

Publisher
(len PC)

Kúpiť

Predplatné Office 365 pre domácnosti

až 6 používateľov Predplatné na 1 rok

Predplatné na 1 rok pre domácnosti umožňuje inštaláciu Office 365 na viac počítačov PC alebo Mac, tabletov a telefónov (vrátane zariadení s operačnými systémami Windows, iOS a Android; pre iOS a Android je vyžadované stiahnutie samostatnej aplikácie). Zahŕňa všetky aplikácie Office, vrátane aplikácie Outlook, a exkluzívne výhody služby Office 365.

1 TB
online
úložisko

60 minút
mesačne

Zahŕňa
upgrady

Word

Excel

PowerPoint

OneNote

Outlook

Access (len PC)

Publisher
(len PC)

Kúpiť

Office 2019 pre študentov a domácnosti

1 PC/MAC Jednorázový nákup

Pre študentov a rodiny, ktoré požadujú klasické verzie aplikácií Word, Excel, PowerPoint a OneNote z Office 2019, nainštalované na jedno PC alebo Mac,
pre použitie doma alebo v škole.

1 TB
online
úložisko

60 minút
mesačne

Zahŕňa
upgrady

Word

Excel

PowerPoint

OneNote

Outlook

Access (len PC)

Publisher
(len PC)

Kúpiť

Vaše otázky naše odpovede

Prečo mi odporúčate upgrade na nový počítač?

Moderné počítače šetria čas aj peniaze vďaka vylepšenému zabezpečeniu (zníženie počtu bezpečnostných incidentov o 33 %), 3 rýchlejšiemu výkonu (o 80 % lepší výkon)1,6,7 rýchlosti (2,1 × rýchlejší multitasking)1,5,6 a celodennej výdrži batérie.1,7

Môžem vykonať upgrade svojho existujúceho PC na Windows 10?

Áno, na počítačoch kompatibilných s Windows 7 je možné vykonať upgrade na základe týchto požiadaviek s úplnou licenciou. Odporúčame vám kúpu nového PC s Windows 10, aby ste tak mohli využívať výhody najnovšieho hardvéru.

Čo sa stane, ak budem stále používať Windows 7?

Windows 7 môžete naďalej používať, ale po skončení podpory sa váš PC stane zraniteľnejším z hľadiska bezpečnostných rizík. Windows bude ďalej fungovať, ale už nebudete dostávať aktualizácie zabezpečenia a funkcií.

Je možné Windows 7 aktivovať aj po 14. januári 2020?

Aj po ukončení podpory je možné Windows 7 stále nainštalovať a aktivovať. Ak sa však chcete vyhnúť bezpečnostným rizikám a vírusom, spoločnosť Microsoft odporúča zvážiť upgrade na Windows 10.

Bude Windows 7 stále podporovať prehliadač Internet Explorer?

Podpora pre prehliadač Internet Explorer v počítačoch s Windows 7 bude ukončená 14. januára 2020. Keďže je Internet Explorer súčasťou operačného systému Windows, platí preň rovnaký životný cyklus podpory.

Čo sa stane, ak budem stále používať Office 2010?

Office 2010 môžete naďalej používať, ale po skončení podpory sa váš PC stane zraniteľnejším z hľadiska bezpečnostných rizík. Office bude ďalej fungovať, ale už nebudete dostávať aktualizácie zabezpečenia a funkcií.

Bude Office 2010 naďalej fungovať so službami Office 365?

Po 1. októbri 2020 nebudú prepojenia na služby Office 365, ako je napríklad Exchange Online, podporované. Zákazníci by mali prejsť na plán služieb Office 365, ktorý má počítačové aplikácie Office, aby tak zabránili strate efektívnosti.

Je možné Office 2010 aktivovať aj po 14. januári 2020?

Aj po ukončení podpory je možné Office 2010 stále nainštalovať a aktivovať. Ak sa však chcete vyhnúť bezpečnostným rizikám a vírusom, spoločnosť Microsoft odporúča zvážiť upgrade na Office 365.

Existujú pre Office 365 nejaké špeciálne ponuky?

Zákazníci môžu využiť bezplatnú skúšobnú verziu Office 365 a oboznámiť sa tak s novými funkciami a vylepšeniami Office. Noví zákazníci Office 365 Business Premium môžu získať aj vlastnú e-mailovú doménu na jeden rok zadarmo.

Ako sa mám pripraviť na ukončenie podpory pre Office 2010?

Tento moment poskytuje zákazníkom výnimočnú príležitosť na ohodnotenie svojej technologickej stratégie a spôsobu, ako môžu ťažiť z používania najnovších riešení pre podnikanie. Microsoft 365 (alebo Office 365)* umožňuje zamestnancom urobiť viac práce vďaka osvojeniu si možností práce na diaľku, najlepšej efektívnosti z triedy a riešení tímovej spolupráce. A to všetko pri zaistení vašej ochrany a dodržiavania miestnych predpisov.

  1. Výsledky výkonu sú založené na testovaní vykonanom medzi 31. januárom 2018 a 9. februárom 2018 a nemusia odrážať všetky verejne dostupné aktualizácie zabezpečenia. Podrobnosti nájdete vo zverejnenej konfigurácii. Žiadny produkt nemôže byť úplne bezpečný. Softvér a pracovné úlohy použité pri testoch výkonu mohli byť optimalizované na používanie len s mikroprocesormi Intel. Výsledky testov výkonu, ako sú SYSmark a MobileMark, sa merajú pomocou špecifických počítačových systémov, komponentov, softvéru, operácií a funkcií. Akákoľvek zmena týchto faktorov môže priniesť odlišné výsledky. Mali by ste si pozrieť ďalšie informácie a výsledky testov výkonu, ktoré vám pomôžu komplexne zvážiť nákup, ako aj informácie o výkone vybraného produktu v kombinácii s ďalšími produktmi. Pre kompletnejšie informácie o výkonnosti a výsledkoch testovania benchmark navštívte stránku http://www.intel.com/benchmarks
  2. Nové PC umožňujú až o 65 % rýchlejší multitasking v porovnaní s päťročnými počítačmi. Merané podľa testu SEG562, teda podľa kancelárskej produktivity a pracovných úloh pri multitaskingu s využitím programov Microsoft Word* (súbor uložený vo formáte PDF), Excel* (prepočítanie), PowerPoint* (zoradené snímky) a NXPowerLite Desktop* (na zmenšenie obsahu dokumentov, podobný postup ako pri komprimácii), pričom sa v pozadí prehrávalo video (simulácia sledovania obchodného školenia alebo webcastu)
  3. S Windows 10 sa počet bezpečnostných rizík vyžadujúcich IT nápravu znižuje o 33 % Celkový ekonomický vplyv Microsoft Windows 10 (The Total Economic Impact™ of Microsoft Windows 10), Forrester, 2016
  4. Počítače staršie ako 4 roky majú 2,7 × vyššie náklady ako novší PC, čoho výsledkom je strata 112 hodín produktivity (časové aj peňažné náklady), SMB PC Study, TechAisle, 2018
  5. Počas exportovania prezentácie programu Microsoft PowerPoint.ppt s veľkosťou 2,28 MB je v pozadí otvorený nástroj Slack. Prezentácia sa exportuje ako videoprezentácia s rozlíšením 1920 × 1080 H.264 vo formáte .mp4. Počas vytvárania videoprezentácie 1) sa konvertuje 844-stranový dokument programu Microsoft Word .docx s veľkosťou 6,49 MB na súbor PDF s veľkosťou 7,98 MB a 2) prepočítava sa hárok programu Microsoft Excel .xlsm s veľkosťou 70,4 MB s povolenými makrami.
  6. NOVÉ OBNOVENÉ KONFIGURÁCIE: Intel®Core™ i7-8650U (Intel Reference Platform), 15 W, 4C8T, Turbo až do 4,2 GHz, pamäť: 2 × 4 GB DDR4-2400, úložisko: Intel®SSD Pro 6000p, grafika: Intel(R) UHD Graphics 620, verzia systému BIOS 117.07 s MCU 0 x 84, operačný systém: Windows* 10 (verzia 10.0.16299.192)
    4-ROČNÝ: Intel® Core™ I7-4600U (Intel Reference Platform), 15 W, 2C4T, Turbo až do 3,3 GHz, pamäť: 2 × 4 GB DDR3-1600, úložisko: 540 SSD, grafika: Intel(R) UHD Graphics 4400, verzia systému BIOS 139 s MCU 0 x 23, operačný systém: Windows* 10 (verzia 10.0.16299.192)
  7. EEMBC Browsing Bench Component Average Power (zobrazované na platforme Intel Reference Platform s použitím 42 Wh batérie a panela 25 × 14): Odpojte všetky zariadenia USB, pripojte sa k miestnemu prístupovému bodu Wi-Fi a nastavte jas obrazovky na 200 nitov (zakážte DPST, nastavte jas na 200 nitov na bielom pozadí a povoľte DPST). Počkajte 10 minút na úplnú nečinnosť operačného systému a potom spustite EEMBC Browsing Bench pomocou prehliadača Microsoft® Edge. Medzi načítavaním stránok nastavte nečinnosť webových stránok na 20 s. Odmerajte výkon počas načítavania všetkých stránok a ohláste medián 3 spustení. Testy spoločnosti Intel viedli v priemere k 9,5 hodinám výdrže batérie.
  8. Odmerajte čas potrebný na načítanie, otázky, vypočítanie štatistík a zostavenie 6 grafov z rôznych miestnych zdrojov údajov s obsahom 2,2 milióna predajných záznamov.

* Predplatné v predaji samostatne.
** Počas celej životnosti zariadení.