Vyberte si zo širokej ponuky tovaru z kategórie meteostanice alebo si ich nechajte zoradiť od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného tovaru od ostatných užívateľov.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Produkty z kategórie meteostanice si môžete sami vyzdvihnúť v širokej sieti výdajných miest.
  • Potrebujete poradiť? Naša zákazníka podpora funguje 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online či na dobierku.
  • Ak sa vám zakúpený výrobok nepáči, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
ORION Teplomer univerzálny

ORION Teplomer univerzálny

3,16 €

Tento nástenný plastový teplomer sa hodí na meranie teploty ako vo vnútorných, tak aj vonkajších priestoroch. Rozsah stupnice je od –30 °C do 50 °C. Teplomer umiestnite tak, aby nebol vystavený priamemu slnečnému žiareniu, došlo by k skresleniu hodnôt.

ORION Teplomer univerzálny

ORION Teplomer univerzálny

3,16 €

Tento nástenný plastový teplomer sa hodí na meranie teploty ako vo vnútorných, tak aj vo vonkajších priestoroch. Rozsah stupnice je od –50 °C do 50 °C. Výhodou je aj jeho upevnenie. Nie je potrebné vŕtať do steny či okenných rámov.

ORION Teplomer vonkajší Žaba

ORION Teplomer vonkajší Žaba

3,96 €

Hľadáte veselý teplomer, ktorý ozdobí okno a zároveň poteší vaše deti? Skúste tento vonkajší teplomer s designom žaby. Meria teplotu tak v stupňoch Celzia (°C), ako aj Fahrenheita (°F), a má rozsah stupnice od –30 °C do 50 °C a od –20 °F do 120 °F. Výhodou je aj jeho upevnenie.

ORION Teplomer izbový

ORION Teplomer izbový

3,96 €

Tento nástenný liehový teplomer vás spoľahlivo informuje o teplote v miestnosti, v ktorej je umiestnený. Rozsah stupnice je od 0 do 50 °C. Vďaka jeho drevenému prevedeniu v retro štýle je z neho aj pekný interiérový doplnok.

ORION Teplomer vonkajší

ORION Teplomer vonkajší

3,96 €

Tento mechanický vonkajší teplomer má rozsah stupnice od –50 °C do 50 °C . Na jeho upevnenie nemusíte vŕtať do steny. Stačí ho pomocou samolepiek pripevniť zvonku na okennú tabuľu. Teplomer umiestnite tak, aby nebol vystavený priamemu slnečnému žiareniu, došlo by k skresleniu hodnôt.

ORION Teplomer vonkajší

ORION Teplomer vonkajší

4,76 €

Tento mechanický vonkajší teplomer má rozsah stupnice od –40 °C do 50 °C. Možno ho natočiť podľa vašich požiadaviek, aby na ňom bolo cez okenný rám dobre vidieť. Teplomer je plastový s nerezovým držiakom a úchytmi. Montážny materiál je súčasťou balenia.

ORION Teplomer s vlhkomerom vonkajší

ORION Teplomer s vlhkomerom vonkajší

5,16 €

Tento mechanický vonkajší teplomer má okrem stupnice v rozsahu od –20 °C do 50 °C aj vlhkomer alebo hygrometer od 0 do 100 %. Možno ho napríklad zavesiť na stenu alebo postaviť na okenný parapet. Teplomer umiestnite tak, aby nebol vystavený priamemu slnečnému žiareniu, došlo by k skresleniu hodnôt.

HAMA analógový okenný teplomer/ okrúhly/ biely

HAMA analógový okenný teplomer/ okrúhly/ biely

5,61 €

Hama analógový okenný teplomer Analógový teplomer na zistenie vonkajšej teploty. Pripevnenie na okno či okenný rám je veľmi jednoduché vďaka lepiacej podložke. ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA Merací rozsah: –50 °C až +50 °C Rozmery: 70 × 70 × 20 mm Farba: biela

ORION Teplomer univerzálny s vlhkomerom

ORION Teplomer univerzálny s vlhkomerom

5,96 €

Tento nástenný plastový teplomer sa hodí na meranie teploty ako vo vnútorných, tak aj vonkajších priestoroch. Okrem stupnice od –30 °C do 50 °C má tiež vlhkomer alebo hygrometer od 0 do 100 %. Teplomer umiestnite tak, aby nebol vystavený priamemu slnečnému žiareniu, došlo by k skresleniu hodnôt.