Tradag MCR 900 cards reader ALL IN ONE USB 2.0
5,40 €

MARCO POLO multi čítačka pamäťových kariet.Podporuje SD, MMC, RS-MMC, MS/MS PRO, MS Duo/MSPRO Duo a s adaptérmi Mini SD, T-Flash, M2  (nie je súčasťou dodávky). Rozhranie USB2.0, rýchlosť 480Mb/s. Má 4 sloty pre SD/MMC/SDHC/DV MS Duo/MSPRO Duo Micro SD/T-Flash a Micro MS/M2. LED indikácia.

Tradag MCR 950 cards SD/MMC reader USB 3.0 s LED indikáciou
10 €

Malá, kompaktná a rýchla MARCO POLO čítačka pamäťových kariet typu SD/MMC. Podporuje najčastejšie používané karty z fotoaparátov SD, SDHC a SDXC ako aj z mobilných telefónov Micro SD a Micro SDXC. Rozhranie USB3.0, rýchlosť 5Gb/s. Spätne kompatibilná s USB 2.0 (480 Mbit/s).

Defender Optimus USB 2.0

Defender Optimus USB 2.0

Hodnotenie: 4,5
7 € 5,50 €

Externá čítačka pamäťových kariet Defender Optimus zaujme predovšetkým širokým spektrom podporovaných kariet. Vzhľadom k používaniu pamäťových kariet skoro vo všetkých prenosných zariadeniach je čítačka Defender Optimus dôležitým pomocníkom.

I-TEC USB 2.0 univerzálna čítačka (čierno / oranžová)
9,22 € 6,70 €

USB 2.0 čítačka I-TEC s priamou podporou micro formátov je ideálna pre prenos dát z pamäťových kariet do PC či notebooku. Tieto USB čítačky umožňujú prenášať dáta rýchlosťou až 480 Mbps. Veľmi ľahko sa inštalujú a majú jednoduchú obsluhu.

I-TEC Univerzální čtečka (USB 2.0), bílá
6,90 €

Kvalitní univerzální čtečka od společnosti iTech. Výrobek se skvěle hodí k přenášení dat do Vašeho PC nebo notebooku. Rychlost přenosu je až 480 mb/s.

Defender Combo Tiny

Defender Combo Tiny

Hodnotenie: 4,5
8,90 €

Univerzálna čítačka pamäťových kariet a kompaktný 3-x USB hub

SanDisk MobileMate™ Duo

SanDisk MobileMate™ Duo

Hodnotenie: 4,5
3,20 €

Posledný kus za túto cenu!

So Sandisk® compact MobileMate Micro čítačkou pamäťových kariet a SD adaptérom je prenos hudby, videí, fotiek a osobných dát medzi Vašim mobilným telefónom a PC rýchly a pohodlný.

TRUST USB-C Cardreader 20968
9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktná čítačka kariet s konektorom USB-C. Trust USB-C Cardreader funguje so všetkými zariadeniami, ktoré sú vybavené portom USB-C, a podporuje všetky obľúbené formáty pamäťových kariet. Vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti sa ľahko prenáša.

Canyon Combo CardReader + USB hub (CNE-CMB1)
9,22 € 8 €

Flexibilita a pohodlí jsou výhodou této Plug-and-Play USB čtečky karet a USB 2.0-Hubu v jednom. Jedná se o jednoduché řešení pro přenos digitálních fotografií a videa ve vysoké rychlosti prakticky z jakékoliv paměťové karty jakéhokoli druhu do počítače nebo notebooku.

DELOCK USB 3.0 čítačka kariet 36 v 1
14 € 13 €

Táto čítačka kariet DeLock USB 3.0 čítačka kariet 36 v 1 s jedným slotom Vám umožňuje čítanie a zápis na 36 rôznych SD a MMC pamäťových kariet. Pripája sa k USB 3.0 rozhraniu a umoňuje na ňom prenos dát až 5 Gb/s (Super Speed). Navyše je USB 3.0 A konektor spätne kompatibilný so svojimi predchodcami USB 2.0 a USB 1.1. To umožňuje pripojenie zariadenia aj k starším USB 2.0 alebo USB 1.1 rozhraniam.

I-TEC USB 3.0 Slim 3-portový HUB se čtečkou paměťových karet (U3CR3HUB)
16,61 €

Pasivní 3-portový HUB a čtečka paměťových karet v jednom zařízení. Ideální příslušenství pro každého, kdo má ve svém notebooku, tabletu nebo PC nedostatek USB portů a je nucen neustále připojovat a odpojovat svá oblíbená USB zařízení. Čtečku paměťových karet ocení zejména uživatelé digitálních fotoaparátů a HD kamer, využívající paměťové karty jako médium pro častý přenos dat.