MEGA BLOKS Drak z Hry o tróny - Drogon
15,90 € 12,90 €

Spáľte bojisko ohňom a ovládnite 7 kráľovstiev s drakmi rodu Targaryenov! Ujmite sa tejto úžasnej a zničujúce sily, zrovnajte svojich nepriateľov a mestá so zemou s drakom Daenerys Targaryen. Zoznámte sa s drakom Drogonom.

MEGA BLOKS Drak z Hry o tróny - Viserion
15,90 € 11,90 €

Spálte bojisko ohňom a ovládnite 7 kráľovstiev s drakmi rodu Targaryenov! Ujmite sa tejto úžasnej a zničujúce sily, zrovnajte svojich nepriateľov a mestá so zemou s drakom Daenerys Targaryen. Zoznámte sa s drakom Viserionom.

MEGA BLOKS Bitka Bieleho chodca-25%
27,80 € 20,60 €

Akcia

Nechajte sa uniesť a vybudujte jedinečnú desivú rozhodujúcu bitku medzi Jonom Snowom a Nočným kráľom! Hrozba je reálna. Vytvorte si znovu tento jedinečný moment a zostavte desivú bitku za múrom!

MEGA BLOKS Drak z Hry o tróny - Rhaegal
15,90 € 11,90 €

Spáľte bojisko ohňom a ovládnite 7 kráľovstiev s drakmi rodu Targaryenov! Ujmite sa tejto úžasnej a zničujúce sily, zrovnajte svojich nepriateľov a mestá so zemou s drakom Daenerys Targaryen. Zoznámte sa s drakom Rhaegalom.

MEGA BLOKS Hra o Tróny Drogon
107,20 € 88,90 €

Zima je tu. Zneste zúrivý útok na všetkých nepriateľov s týmto mocným duom – Daenerys a Drogon ! Dracarys! Veďte dothrackú armádu do bitky s najväčším a najobávanejším Daenerysiným spojencom Drogonom.

MEGA BLOKS Hra o tróny: Targaryenská loď
92,70 €

Novinka

Pomôžte Daenerys na jej ceste za Železným trónom tým, že postavíte impozantný Targaryenskou vojnovú loď! Pre Matku drakov to bola dlhá a náročná cesta plná obetí, ale teraz sa nachádza na mori na dosah víťazstva.

MEGA BLOKS Hra o tróny: Viserion vs. Jon Snow
66,70 €

Novinka

S touto stavebnicou nemrtvého Viseriona môžete chrliť ľadový oheň a dívajte sa z výšky na Jona Snowa! Viserion, ktorý v minulosti patril Daenerys, bol oživený ako mrazivý a nemŕtvy do služieb Nočného kráľa a jeho armády bielych chodcov.

MEGA BLOKS Hra o tróny: Zimohrad
144,70 €

Novinka

Zachráňte Sever a všetkých 7 kráľovstiev od hôrd bielych chodcov tým, že vybudujete bitku o Zimohrad! Starý hrad Zimohrad rodu Stark sa teraz nachádza v prednej línii bitky medzi živými a nemŕtvymi.