MEGA BLOKS Herní set Pojď si hrát Garáž-51%
24,02 €

11,60 €

Akcia

Postavte si so svojím drobčekom MEGA BLOKS servisnú garáž s nájazdom. Kocky sú vyrábané tak, aby malým deťom padli presne do rúk a dobre sa zapasovali, preto sú ideálne aj pre malé deti.


MEGA BLOKS Letisko-76%
33,29 €

7,72 €

Akcia

Postavte letisko vrátane kontrolnej veže. Až sa pilot dovolá na letovú prevádzku z kontrolnej veže, bude len na dieťati, kam ho nechá pristáť. Z Mega Bloks sa dá zložiť veža vysoká až 61 cm, alebo väčšia plocha pozemných budov.


MEGA BLOKS Mega - Kocky v plastovom vreci, 60 dielov
15,87 €

Akcia

Kocky pre deti od jedného roka uložené v igelitovej taške. Kocky sa skladajú jedna do druhej a možno ich ľubovoľne kombinovať, čo u detí podporuje tvorivosť a zároveň cvičí motoriku ich ručičiek.


MEGA BLOKS Veľký Tomáš
53,68 €

47 €
+ doprava zadarmo

Tento priateľský Tomáš je ako stvorený pre malého staviteľa k stavaniu, počítaniu a spájaniu! Teraz sa môže váš malý inžinier vydať na cestu a pritom sa spoločne s veľkým pohyblivým Tomášom môže učiť stavať!


MEGA BLOKS Zostav si zvieratká
17,50 €

Skladajte, spájajte a učte sa spolu s týmito priateľskými zvieratkami z farmy. Váš malý farmár si užije pri stavaní zvieratiek veľa zábavy s týmito veľkými farebnými stavebnými kockami. Na 4 kockách sú vyobrazené kone, kuriatka, ovečky, kravičky, zajačky a psíci, skrátka všetky deťom dobre známe zvieratká.


MEGA BLOKS Auto s výsuvnou dráhou-62%
30,63 €

11,60 €

Akcia

Set Auto s výsuvnou dráhou First Builders je ideálny pre malých staviteľov. Môžu dráhu na veľkom aute vysunúť a vytvoriť z nej zábavnú rampu! Keď ju vysunú úplne a na jej vrch položia pretekárske autíčka, môžu ich nechať zísť po rampe obrovskou rýchlosťou a nabúrať tak do predného autíčka!


MEGA BLOKS Baňa v modrej hore-48%
22,58 €

11,60 €

Akcia

Užite si deň plný zábavy a tímovej práce v bani Modrá Hora s mašinkou Tomášom a Záludňákmi. Najprv zostavte baňu, potom naložte kamene do zásobníka a nakloňte ho tak, aby sa kamene odkotúľali do vlečky Záludňáka.


MEGA BLOKS Hasičské auto-65%
27,72 €

9,66 €

Akcia

Postavte si so svojím drobčekom hasičské auto MEGA BLOKS. Kocky sú vyrábané tak, aby malým deťom padli presne do rúk a dobre zapasovali, preto sú ideálne aj pre malé deti.


MEGA BLOKS Mašinka Tomáš a záchranná stanica
24,02 €

20,32 €

Zo záchrannej stanice strážte pobrežie! Teraz môžu aj tí najmenší fanúšikovia postaviť na ostrove Sodor záchrannú stanicu, prebudiť k životu Tomáša i helikoptéru Harolda a zachrániť každú situáciu. Súčasťou je aj veľká veža a pristávacia dráha pre Harolda.


MEGA BLOKS Mašinka Tomáš dobrodružstvo na ostrove Sodor
29,57 €
27,13 €

Akcia

Teraz môžu aj tí najmenší fanúšikovia mašinky Tomáša navštíviť najznámejšie pamiatky na ostrove Sodor. Veľké kocky im pomôžu sa ponoriť do sveta Lokomotívy Tomáša a jeho priateľov a navštíviť všetky kultové miesta!


MEGA BLOKS Mašinka Tomáš Vagón s rukoväťou 2v1-69%
37,94 €

11,60 €

Akcia

S týmto setom Vagón s rukoväťou 2v1 sa môžete buď prejsť dookola a ťahať za sebou náklad alebo pretekať! Túto zábavu na železnici si môžete vziať kamkoľvek so sebou! Set je vytvorený pre malé detské ručičky a vagón s rukoväťou sa dá premeniť v dráhu s rampou pre mašinku Tomáša!


MEGA BLOKS Nákladné auto-50%
15,72 €

7,72 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladajte, prevážajte a vykladajte. Užite si spolu s vašim malým staviteľom veľa zábavy na stavenisku. Posaďte vodiča Block Buddy™ za volant veľkého a bytelného nákladného vozidla a rozbehnite sa dopredu v ústrety novým dobrodružstvám a množstvu zábavy.


MEGA BLOKS Postavím si sám!-28%
27,74 €

19,75 €

Akcia

Od teraz sa môžu deti hrať s obľúbenými kockami kdekoľvek ich napadne! Kamkoľvek sa váš malý staviteľ vydá, môže so sebou vziať tento farebný kufrík na kolieskach s vyťahovacou rukoväťou. V kufríku na neho čaká set stavebných kociek a základňa pre stavanie na kolieskach.


MEGA BLOKS Školský autobus-50%
15,72 €

7,72 €

Akcia

Skladajte, prevážajte a vykladajte. Užite si spolu s vašim malým staviteľom veľa zábavy pri ceste žltým školským autobusom. Posaďte vodiča Block Buddy™ za volant a rozbehnite sa dopredu, v ústrety novým dobrodružstvám a množstvu zábavy.


MEGA BLOKS Vláčik s písmenkami-43%
27,20 €

15,49 €

Akcia

Všetci na palubu tohto vláčika s abecedou. Dobrodružstvo môže začať! Deti čaká trať, na ktorej sa budú s veselým vláčikom učiť abecedu. Naskladajte kocky, ktoré na sebe majú písmenká od A do Z! Prepojte podvozky a vytvorte vláčik s vagónikmi!


MEGA BLOKS Zábavný zberač kociek ružový
39,04 €

33,96 €

S týmto ružovým zberačom sa deti pri hre s kockami naučia poznávať a triediť tvary. Stačí nájsť správny tvar kocky pre otvor v zberači a poslať ich tak do zberného koša vo vnútri!


MEGA BLOKS Základný set Veterinárka-42%
13,42 €

7,72 €

Akcia

Postavte si so svojím drobčekom policajnej stanici MEGA BLOKS. Kocky sú vyrábané tak, aby malým deťom padli presne do rúk a dobre sa zapasovali, preto sú ideálne aj pre malé deti.


MEGA BLOKS Základný set Policajná stanica-65%
11,07 €

3,84 €

Akcia

Postavte si so svojím drobčekom policajnú staniciu MEGA BLOKS. Kocky sú vyrábané tak, aby malým deťom padli presne do rúk a dobre sa zapasovali, preto sú ideálne aj pre malé deti.


MEGA BLOKS Závodné auto Turner
7,84 €

S týmto ľahko zostaviteľným autíčkom si užijú srandu všetci malí pretekári. Až váš malý staviteľ poskladá pretekárske auto z troch veľkých kociek, môžete sa pripraviť na poriadnu jazdu. Roztomilé autíčka s usmievavými tvárami sú určené najmenším deťom.


MEGA BLOKS Deň v meste
46,65 €
+ doprava zadarmo

Zostav Hlavnú ulicu a vydaj sa na prechádzku do rušného mesta, v ktorého centre je dnes veľký deň! Keď Váš maličký zostaví veselé budovy a priateľské postavy, mesto sa prebudí k životu.


MEGA BLOKS Závodné auto Aiden
7,84 €

S týmto ľahko zostaviteľným autíčkom si užijú srandu všetci malí pretekári. Až váš malý staviteľ poskladá pretekárske auto z troch veľkých kociek, môžete sa pripraviť na poriadnu jazdu. Roztomilé autíčka s usmievavými tvárami sú určené najmenším deťom.