Horáková, Sabína Zavarská,Yka Hricková K: Som tehotná: Ako úspešne prejsť tehotenstvom

Značka: Náš kód: 100002254766
 Horáková, Sabína Zavarská,Yka Hricková K: Som tehotná: Ako úspešne prejsť tehotenstvom

Partnerský predaj

Horáková, Sabína Zavarská,Yka Hricková K: Som tehotná: Ako úspešne prejsť tehotenstvom

Kniha je dielom skúsených autoriek, odborníčiek z rôznych oblastí. Celý popis

10.23

10,23 € vrátane DPHBežná cena: 11,90 €, Ušetríte 1,67 € (14 %)

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Doručenie dopravcom :22.02.2019

Popis

Popis produktu

Kniha je dielom skúsených autoriek, odborníčiek z rôznych oblastí. Dve novinárky Sabína Zavarská a Yka Hricková sa tejto problematike venujú už dlhé roky a v knihe v chronologickej štruktúre podrobne preberajú všetko, na čo budúce mamičky nesmú zabudnúť počas týždňov čakania na vytúženého potomka. Gynekologička Stela Muránska, odborníčka z praxe, odpovedá v ružových plôškach na dôležité otázky, ktoré môžete mať i vy pred narodením dieťatka i po pôrode. Špeciálny pohľad v modrých plôškach a mnoho neoceniteľných rád v rovine stravovania i zdravia prináša autorka viacerých známych slovenských knižných bestsellerov Katarína Horáková, mikrobiologička a odborníčka na výživu. Nevenuje sa iba riešeniam rôznych ťažkostí mamičiek, ale aj príprave dobrého genetického základu pred splodením dieťaťa, prevencii a forme stravovania počas tehotenstva.

Publikácia Som tehotná: Ako úspešne prejsť tehotenstvom je odporúčanou literatúrou pre každú budúcu mamičku, ale aj otecka a starých rodičov. Autorky v knihe podrobne preberajú aj problematiku čo robiť, keď sa nedarí otehotnieť – ako sa dá zvýšiť šanca počatia, ako sa dá liečiť neplodnosť. Vysvetľujú, akým rečiam o plodnosti netreba veriť, ďalej čo ničí mužskú plodnosť, čo môžu spôsobiť nebezpečné chlamýdie. Nesmierne cenné sú rady, čomu sa vyhýbať počas deviatich mesiacov tehotenstva, ale aj čo nemožno vynechať, aké vyšetrenia treba absolvovať, ktoré sú základné princípy stravovania v tomto období. Nájdeme tu aj rady týkajúce sa tehotenských nevoľností a aké ďalšie hrozby matky i dieťatko ohrozujú, prečo sú železo, jód, vitamíny, kyselina listová, omega-3 mastná kyselina DHA či probiotiká nevyhnutnosťou pre zdravé tehotenstvo, ale aj pre zdravie bábätka.

Prebudila sa už vo vás túžba po bábätku? Alebo čaká niekto prírastok vo vašej rodine či u priateľov? Venujte im túto knihu. Poďakujú sa vám.

  • počet strán: 264
  • produkt: Paperback
  • dátum vydania: 12.4.2018
  • šírka: 143mm
  • výška: 18mm
  • hmotnosť: 489g
  • ISBN: 978–80–89642–55–7
  • jazyk: slovenský

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Autor Horáková, Sabína Zavarská,Yka Hricková K
Vydavateľ Plat4M Books s.r.o
Jazyk slovenský
Rok vydania 2018
Väzba Paperback
Počet strán 264
Formát 18 x 143
Hmotnosť 489
ISBN 978-80-89642-55-7