Liteon Lite-On iHAS122, čierna

Liteon Lite-On iHAS122, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Viacformátová DVD napaľovačka typu Super AllWrite, DVD + R / RW / DL pri rýchlostiach 24/8 / 12×, DVD-R / RW / DL pri rýchlostiach 24/6 / 12×, klasické CD potom pri 48 / 24× (CD-R / CD -RW), rozhranie SATA, Smart-Burn pre maximálnu kvalitu, ABS systém, čierne prevedenie, bulk balenie. Celý popis
14,69 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100010272353

Popis

Lite-On iHAS122 je interná DVD-R / + RW mechanika určená majiteľom stolných PC. Výrobca označuje mechaniku ako Super AllWrite, čo značí maximálnu kompatibilitu s rôznymi typmi médií. Čelo mechaniky je v čiernom farebnom prevedení. Skvele tak bude dopĺňať skriňu v čiernej farbe.

Mechanika zvláda čítanie CD diskov až 48× rýchlosťou, DVD potom až 16× rýchlosťou. Napaľovať vie 48× na CD-R a 32× na CD-RW. So zápisom médií DVD ± R si poradí rýchlosťou 22×, s prepisovateľnými DVD + RW 8×, s DVD-RW o niečo pomalšie 6×. Na dvojvrstvové DVD + R DL vypaľuje až 8× rýchlosťou, a rovnako tak na DVD-R DL média.

Mechanika je určená pre inštaláciu do 5.2" voľnej pozície a pripája sa cez Serial ATA rozhranie. Prístupová doba je pre DVD-ROM média 160 ms a CD-ROM potom 140 ms. Zo zaujímavých technológií ponúkne Smart-Burn, ktorá automaticky vyberie najlepšiu stratégiu vypaľovania, spustí OPC pre zaistenie maximálnej kvality a postráži nebezpečenstvo podtečenia vyrovnávacej pamäte. ABS systém potom zabraňuje nežiaducim vibráciám a nadmernému hluku.

Tento model je dodávaný v bulk balení, teda ide iba o holú mechaniku.