Asus BW-16D1HT, čierna

Asus BW-16D1HT, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Interná Blu-ray vypaľovacia mechanika s podporou formátu BDXL, čítanie BD-ROM až 12×, zápis BD-R až 16×, prepis BD-RE až 2×, podpora CD-R / RW, DVD + – / R / RW, DVD-RAM a M-Disc formátov, inteligentná správa prevádzky mechaniky, E-Green, rozhranie Serial ATA, bulk balenie. Celý popis
83,88 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 2 kusy

6.12.2021 - 7.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100010272357

Popis

Spoločnosť Asus je jedným z veľkých hráčov na poli výrobcov optických mechaník, a preto aj pre ňu nastal čas prísť na trh s výkonnou Blu-ray vypalovacou mechanikou BW-16D1HT. Podporuje čítanie a zápis stále populárnejších médií typu Blu-ray. BW-16D1HT podporuje aj formát BDXL pre médiá s extrémnou kapacitou 100GB pre BD-R (TL) a 128GB pre BD-R (QL).

Asus BW-16D1HT je extrémne rýchla napaľovačka Blu-ray diskov s rýchlosťou až 16 ×. Táto jedinečná Blu-ray napaľovačka ASUS kombinuje niekoľko najnovších inovácií, popredné technológie a pohodlné ovládanie. Jej štýlové prevedenie a bohatá funkčná výbava je ideálna pre obchodné aj zábavné účely, záleží len na vás.

Blu-Ray sa od CD / DVD záznamu líši predovšetkým v spôsobe zápisu, ktorý využíva laser s vlnovou dĺžkou 405 nm modrej farby, z čoho pochádza aj názov technológie samotnej. Výrazne sa posúvajú vpred aj záznamové rýchlosti. Rozmerovo sa od CD / DVD diskov optické disky Blu-Ray nijako nelíšia, majú však pevnejšiu ochrannú vrstvu. V prípade tejto napaľovačky je možné médiá typu BD-R zapisovať rýchlosťou až 16× jednovrstvová, 12× dvojvrstvová, 6× troch / štvorvrstvová, BD-RE prepisovať až 2× jednovrstvová, dvojvrstvová aj trojvrstvová a čítať Blu-Ray médiá rýchlosťou až 12× v závislosti od typu. Priemerná prístupová doba k BD / DVD / CD médiám je 180/160/150 ms.

Štandardné DVD a CD médiá potom mechanika zvláda vcelku bežnými rýchlosťami. Zápis DVD diskov prebieha najviac rýchlosťou 16× pri jednovrstvových a 8× u dvojvrstvových, či už sa jedná o „+“ alebo „-“ formát. U prepisovateľných je hodnota 8× pre „+“ a 6× pre „-“ formát. Samozrejme nechýba ani zápis na DVD-RAM rýchlosťou až 5×. Médiá CD zvláda mechanika rýchlosťami 48× / 48× / 24× (čítanie / zápis / prepis).

Inteligentná správa prevádzky mechaniky vykoná pred samotným vypaľovaním test, ktorý overí vypaľovaciu jednotku, zvolené médium aj prevádzkové teploty a vyberie najlepšiu stratégiu vypaľovania pre zaistenie maximálnej kvality. Mechanika je vybavená technológiou E-Green, ktorá automaticky zatvára aplikácie, ak nie sú používané, čím užívateľom zníži spotrebu energie. S funkciou pre správu hesiel a šifrovanie názvov súborov potom získate dvojnásobné zabezpečenie dát.

Rozmery mechaniky sú 146 × 41 × 170 mm a hmotnosť 750 g. Pre pripojenie využíva rozhranie SATA.