10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

NuPhy Noether & Gravity Shine-through PC Keycaps - Vyměnitelné Klávesy

NuPhy Noether & Gravity Shine-through PC Keycaps - Vyměnitelné Klávesy

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ponorte sa do jedinečného sveta hry Nuphy – Noether & Gravity Shine-through PC Keycaps! Dodajte svojmu PC nádych pôvabu s našimi svietiacimi klávesmi. Vytvorené s maximálnou precíznosťou, klávesnice Noether & Gravity kombinujú jedinečný dizajn s odolnosťou. Vyjadrite svoju kreativitu a štýl.
40,96 €
Tovar od: Shelter.pl
40,96 €
Vrátenie zadarmo cez Packetu

25.7.2024 - 26.7.2024 na vašej adrese

Popis

Navrhovanie zábavných produktov a anime sú vášňou majiteľov značky Nuphy. Preto sa rozhodli vytvoriť zariadenie, ktoré by zodpovedalo osobnosti značky NuPhy a anime postavičkám, a dúfali, že stret týchto dvoch prvkov povedie k nápaditým a podmanivým výsledkom.


Možno optimálne riešenie na spojenie dizajnu výrobku a štýlu anime neexistuje, alebo by tieto dve veci mali existovať nezávisle od seba. Jedno je isté, na tejto ceste Nuphy vždy nájde inšpiráciu a radosť, ktoré sa premietnu do vynikajúceho výrobku.


Nuphy – Noether & Gravity Shine-through PC Keycaps

Ponorte sa do jedinečného sveta Nuphy – Noether & Gravity Shine-through PC Keycaps! Dodajte svojmu počítaču iskru vďaka našim podsvieteným klávesom. Klávesy Noether & Gravity sú vytvorené s maximálnou precíznosťou a kombinujú jedinečný dizajn s odolnosťou. Vyjadrite svoju kreativitu a štýl pomocou výrazného podsvietenia pri práci alebo hraní. Vyskúšajte ju teraz a objavte nové možnosti!


Kompatibilita:

Nuphy halo65/75 & field75. Kompatibilné aj s inými značkami.


Technické špecifikácie:

Typ: PC klávesnice

Profil: Cherry profil

Množstvo: 95

Layout: ANSI / US High-Profile