10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Keychron V1 QMK Mechanická klávesnica, Frosted Black, Verzia Barebone Knob V1-Z3

Keychron V1 QMK Mechanická klávesnica, Frosted Black, Verzia Barebone Knob V1-Z3

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Keychron V1 je plne prispôsobiteľná mechanická klávesnica pripravená na každú situáciu. Je to skvelá možnosť, ako vás uviesť do sveta vlastných klávesníc. Vďaka kompaktnému rozloženiu 75 %, podpore QMK/VIA a možnosti výmeny za prevádzky poskytne maximálne pohodlie pri písaní a zvýši produktivitu.
Už sa nepredáva
97,63 €
Tovar od: Shelter.pl
97,63 €

Popis

Spoločnosť Keychron založila v roku 2017 skupina nadšencov pre klávesnice, ktorí mali s výrobou takýchto zariadení bohaté skúsenosti.


Mechanické klávesnice tejto značky sú vynikajúcim produktom s minimalistickým dizajnom, ktorý je používateľom k dispozícii v rôznych variantoch.


Keychron – V1 QMK Custom Mechanical Keyboard – Barebone mechanická klávesnica

Farba: matná čierna

Mechanizmus: žiadny

Verzia: Barebone + knob

Keychron V1 je plne prispôsobiteľná mechanická klávesnica pripravená na každú situáciu. Je to skvelá možnosť, ako vás uviesť do sveta vlastných klávesníc. Vďaka kompaktnému rozloženiu 75 %, podpore QMK/VIA, akustickej silikónovej podložke a dvojitým krytkám PBT je model V1 navrhnutý tak, aby poskytoval maximálne pohodlie pri písaní a zvyšoval produktivitu. Spoločnosť Keychron navrhla jednotlivé komponenty tak, aby sa dali ľahko zostaviť a aby ste si mohli každú časť prispôsobiť svojim potrebám.


Úplne nová, výkonná MCU s veľmi nízkou spotrebou so štruktúrou Arm a 128K Flash pamäťou poskytne vývojárom väčšiu flexibilitu. Frekvencia dotazovania je až 1000 Hz, takže latencia pri súťažných hrách neexistuje.


Klávesnica Keychron V1, ktorá bola vytvorená s ohľadom na používateľské prostredie počítačov Mac a zároveň zachováva kompatibilitu so zariadeniami so systémom Windows, sa dodáva so systémovým prepínačom a dodatočnou sadou vlastných klávesov pre systémy Windows aj macOS. Teraz môžete uložiť dve rôzne rozloženia klávesnice, jedno pre každý systém. Vďaka plnej podpore QMK a VIA môžete jednoducho naprogramovať a premapovať ľubovoľnú klávesu na klávesnici. Firmvér s otvoreným zdrojovým kódom znamená nekonečné možnosti rozloženia klávesnice, klávesových skratiek, efektov podsvietenia, dokonca aj gombíkov a ďalších prvkov.


Zásuvky Keychron V1 vymeniteľné za prevádzky sú namontované na doske plošných spojov, takže môžete inštalovať alebo meniť prepínače bez spájkovania. DPS podporuje 3-pinové aj 5-pinové mechanické spínače MX.

Technické špecifikácie:

Kompatibilný so všetkými operačnými systémami od Macu po Android a Windows.


Interdigitálna frekvencia: 1000 Hz

Spôsob montáže: Konštrukcia kolísky

MCU Mimoriadne nízka spotreba energie: Arm Cortex-M4 32-bit STM32L432 (128KB Flash)

Podsvietenie: Južná RGB LED dióda

Podpora prepínačov: Možnosť výmeny za prevádzky (5-pinový a 3-pinový)

Bodnutia: Skrutkovacie bodce PCB

Pripojenie: kábel typu C

Kábel typu C + adaptér z typu A na typ C

Materiál: Puzdro z pevného ABS plastu

Materiál: oceľový plech

Šírka 148,7 mm x dĺžka 328,5 mm

Predná výška 17,9 mm (bez kľúčov) x Zadná výška 25,8 mm (bez kľúčov)

Výška chodidla 2,4 mm

Uhol 3,5° / 8,5° / 11°