10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Keychron K4 Pro QMK/VIA, Mechanická Klávesnica, RGB, Red Keychron K Pro K4P-H1

Keychron K4 Pro QMK/VIA, Mechanická Klávesnica, RGB, Red Keychron K Pro K4P-H1

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezdrôtová mechanická klávesnica Keychron K4 Pro QMK/VIA umožňuje každému ovládať akékoľvek klávesy alebo makro príkazy vďaka spoločnosti VIA, má zahrnuté klávesy pre systém Windows aj macOS a používatelia si ju môžu v okamihu „hot-swap“ vymeniť za akýkoľvek mechanický spínač MX.
Už sa nepredáva
144 €
Tovar od: Shelter.pl
144 €

Popis

Spoločnosť Keychron založila v roku 2017 skupina nadšencov pre klávesnice, ktorí mali s výrobou takýchto zariadení bohaté skúsenosti.


Mechanické klávesnice tejto značky sú vynikajúcim produktom s minimalistickým dizajnom, ktorý je používateľom k dispozícii v rôznych variantoch.


Keychron K4 Pro QMK/VIA, Mechanická Klávesnica, RGB, Red Keychron K Pro K4P-H1

Bezdrôtová mechanická klávesnica Keychron K4 Pro QMK/VIA umožňuje každému ovládať akékoľvek klávesy alebo makropríkazy VIA, má priložené klávesy pre Windows aj macOS a používatelia si ju môžu v okamihu vymeniť za akýkoľvek mechanický spínač MX.


Vynikajúce riešenie pre multitasking. K4 Pro môžete bezdrôtovo pripojiť až k 3 zariadeniam prostredníctvom stabilného rozhrania Broadcom Bluetooth 5.1 a využívať tak bezproblémový multitasking na notebooku, telefóne a tablete. Môžete medzi nimi rýchlo prepínať a zariadenie je plne kompatibilné s počítačmi Mac aj Windows. V prípade potreby je k dispozícii aj spoľahlivé káblové pripojenie USB typu C.


Model K4 Pro bol vo vnútri prepracovaný a prepracovaný, aby sa zlepšil zážitok z písania. Pridaná pena pohlcujúca zvuk, hrubá silikónová spodná tlmiaca podložka a oceľová doska poskytujú citlivú spätnú väzbu a tichý zvuk pri písaní, zatiaľ čo pridaná hmotnosť zvyšuje stabilitu. QMK/VIA znamená nekonečné možnosti pre bezproblémový pracovný postup. Jednoducho pripojte zariadenie K4 Pro k zariadeniu pomocou kábla, pretiahnite svoje obľúbené klávesy alebo makropríkazy a premažte ľubovoľnú klávesu na ľubovoľnom systéme (macOS, Windows alebo Linux).


Klávesnica K4 Pro, ktorá ponúka rozloženie pre počítače Mac a zároveň je kompatibilná so systémom Windows, je jednou z mála klávesníc na trhu, ktoré majú rovnaké funkcie multimediálnych a funkčných klávesov ako klávesnice pre počítače Mac od spoločnosti Apple, ale s hmatovou odozvou.


Záleží na každom detaile, a preto sme do klávesnice Keychron K4 Pro zakomponovali možnosť výmeny za prevádzky, aby ste si mohli písanie prispôsobiť na mieru. Zásuvky na výmenu za prevádzky sú umiestnené na doske plošných spojov, takže môžete vymeniť akýkoľvek spínač v K4 Pro za takmer všetky 3pin a 5pin mechanické spínače MX na trhu (vrátane Cherry, Gateron, Kailh, Panda atď.) bez spájkovania. V priebehu niekoľkých sekúnd si môžete prispôsobiť písanie.

Kompatibilita:

Kompatibilný so všetkými operačnými systémami od Macu po Android a Windows.


Technické špecifikácie:

Počet kľúčov: 100 (96%)

Prepínače: Keychron K Pro Mechanical

Povrch spínača: Južná

Stabilizátory: skrutkovacie stabilizátory na doske plošných spojov

Počet multimediálnych tlačidiel: 12

Materiál rámu: ABS

Materiál dosky: Oceľ

Materiál uzáveru klávesov : Dvojitý PBT

Kľúčový profil: OSA (profil OEM so sférickým uhlom)

Rozloženie: ANSI

Rýchlosť dotazovania (káblový režim): 1000 Hz

Rýchlosť dotazovania (bezdrôtový režim): 90 Hz

N-Key Rollover (NKRO): Áno pre bezdrôtový aj káblový režim


Pripojenie a napájanie:

Podsvietenie: 22 typov možností podsvietenia RGB a nekonečné možnosti

Batéria: Lítium-polymérová batéria s kapacitou 4 000 mAh

Výdrž batérie (vypnuté podsvietenie): Až 300 hodín (výsledok laboratórneho testu sa môže líšiť v závislosti od skutočného používania)

Výdrž batérie (osvetlenie): Až 100 hodín (najnižší jas)

Pripojenie: Bluetooth a kábel typu C

Verzia Bluetooth: 5.1

Názov zariadenia Bluetooth: Keychron K4 Pro

Kompatibilný systém: MacOS/Windows/Linux

Rozmery:

Rozmery: 390,6 × 139,2 mm (15,38 × 5,48″)

Hmotnosť: približne 1280 g

Výška bez krytu kláves (vpredu): 24 mm (0,94″)

Výška bez krytu kláves (vzadu): 31 mm (1,22″)

Výška s krytom klávesov (vpredu): 33 mm (1,30″)

Výška s krytom klávesov (vzadu): 40 mm (1,57″)

Uhol pohľadu na písanie: 3º, 7º a 10º


Obsah balenia: