CZC.cz Hexblade (CZCGK1000)

CZC.cz Hexblade (CZCGK1000)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Výkonná herná klávesnica so spínačmi Cherry MX Silent Red. CZ popisky kláves. Konfigurovateľné RGB podsvietenie. 108 klávesov spolu s multimediálnymi. Hliníkový kryt. Opierka zápästia. 1.8m dlhý opletený kábel. Systém pre správu kábla. Softvér v češtine. Rozmery 441 × 182 × 42 mm. Celý popis
83,53 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

7.2.2023 na výdajnom mieste
 
7.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 3018250

Popis

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkonná a vysoko odolná herná klávesnica s radom vychytaných funkcií pre všetkých vášnivých, ale aj bežných hráčov počítačových hier.

  • tiché mechanické spínače Cherry MX Silent Red
  • konfigurovateľné RGB podsvietenie
  • české znaky na klávesoch
  • jednoriadkový Enter a dlhý ľavý Shift
  • N-key rollover – možnosť stlačenia ľubovoľného množstva klávesov zároveň
  • 1000Hz dopytovacia frekvencia / 1ms odozva
  • multimediálne klávesy
  • ergonomická opierka
  • softvér v češtine

Cherry MX Silent Red

Hexblade GK1000 je mechanická herná klávesnica s Cherry MX Silent Red spínačmi pod každou klávesou.

Cherry MX Silent Red sú mechanické spínače nemeckej kvality. Tieto spínače vydržia oveľa dlhšie ako spínače klávesníc s gumovou membránou a poskytujú vám viac konzistentnú citlivosť a rýchlu odozvu. Ide o spínače s životnosťou presahujúcou cca 50 miliónov stlačení s ľahkým odporom pri stlačení.

Samozrejmosťou týchto spínačov je vynikajúca odozva a presnosť, ktorá vám zaručí dokonalú spoľahlivosť pri hraní i pri písaní. Naviac sú spínače o 30% tichšie ako iné druhy spínačov u bežných herných klávesníc.

Vyhrávajte herné bitky vďaka plynulým, spoľahlivým a presným stlačeniam klávesov.

Štýlové RGB podsvietenie

Hexblade okrem iného ponúka aj štýlovo podsvietené klávesy, kedy môžete vyberať z veľkého množstva prednastavených farebných režimov, alebo si v softvéri prispôsobiť podsvietenie kompletne podľa svojich predstáv. Ak nie ste RGB-pozitívny, nechýba tiež možnosť jednofarebného podsvietenia, alebo ho môžete úplne vypnúť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Multimediálne klávesy

Klávesnica je vybavená štyrmi dedikovanými multimediálnymi klávesmi nad numerickým blokom, konkrétne sa jedná o stíšenie zvukov, zníženie a zvýšenie hlasitosti a spustenie kalkulačky, samozrejmosťou potom sú ďalšie klávesové skratky cez tlačidlo Fn, od uzamknutia klávesy Windows, cez ovládanie prehrávačov hudby a videí, až po otvorenie domovskej stránky internetového prehliadača.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ergonomická opierka

U klávesnice iste tiež oceníte aj jej vybavenie ergonomickou opierkou. Ergonómia je dôležitou súčasťou pri každodennej práci na počítači rovnako tak ako pri častom a dlhom hraní. Opierka zaisťuje optimálnu polohu vašich rúk počas hrania aj písania, prispieva k zníženiu tlaku na oblasť karpálnych tunelov a koriguje pronáciu zápästia. Opierka sa tiež dá sklopiť, pre jednoduchšie prenášanie klávesnice, prípadne ak niekto preferuje klávesnicu bez opierky, alebo má nejakú svoju, je možné ju aj kompletne odňať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Výkonná herná klávesnica so spínačmi Cherry MX Silent Red. CZ popisky kláves. Konfigurovateľné RGB podsvietenie. 108 klávesov spolu s multimediálnymi. Hliníkový kryt. Opierka zápästia. 1.8m dlhý opletený kábel. Systém pre správu kábla. Softvér v češtine. Rozmery 441 × 182 × 42 mm.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.