10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 41908438

AKKO V3 Silver Pro Switch - Mechanické Spínače 45 ks.

AKKO V3 Silver Pro Switch - Mechanické Spínače 45 ks.

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Predstavujeme spínač Akko V3 Silver Pro, ktorý je dôkazom presnosti a výkonu mechanických klávesníc. Tieto spínače, navrhnuté s dôrazom na detail, nanovo definujú zážitok z písania a hrania hier vďaka výnimočnej kvalite a odozve. Celý popis
20,35 €
Tovar od: Shelter.pl
20,35 €

25.7.2024 - 26.7.2024 na vašej adrese

Popis

Spoločnosť Akko je jednou zo značiek s najrozmanitejším výberom rozložení mechanických klávesníc na svete. Jej cieľom je ponúknuť používateľom všestranné možnosti veľkosti klávesnice. Naším poslaním zameraným na zákazníka je, aby si každý používateľ mohol vybrať farby, rozloženia a spínače podľa svojich predstáv.


Akko – V3 Silver Pro Switch

Množstvo: 45 kusov.

Predstavujeme spínač Akko V3 Silver Pro, ktorý je dôkazom presnosti a výkonu mechanických klávesníc. Tieto spínače, navrhnuté s dôrazom na detail, nanovo definujú zážitok z písania a hrania hier vďaka výnimočnej kvalite a odozve.

Spínače V3 Silver Pro, vytvorené pre nadšencov aj profesionálov, poskytujú hmatovo príjemný, ale plynulý úder do kláves, čím zvyšujú produktivitu a efektivitu hrania hier. Súprava ponúka viacero možností prispôsobenia, vďaka ktorým si môžete klávesnicu prispôsobiť vlastnému štýlu a preferenciám.

Tieto spínače sú navrhnuté s ohľadom na odolnosť a spoľahlivosť a vyznačujú sa najvyššou kvalitou vyhotovenia, ktorá zaručuje dlhú životnosť aj počas najintenzívnejších herných maratónov alebo dlhého písania.

Vylepšite svoje počítačové zážitky so spínačom Akko V3 Silver Pro a odomknite novú úroveň presnosti a výkonu. Pridajte sa k elitným hráčom a pisateľom, ktorí od svojho hardvéru vyžadujú len to najlepšie.


Špecifikácie

Typ: Lineárny

Celkový zdvih: 3,3 mm

Pracovný zdvih: 1,00 ± 0,5 mm

Pracovná sila: 40 ± 5gf

Min. spúšťacia sila: 30gf Min.

Koncová sila: 50 gf max.

Kompatibilita

Vhodná pre klávesy so štandardným dizajnom MX.

Vhodná pre 5-pinové klávesové skrinky.