10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

AKKO V3 Matcha Green Pro Switch - Mechanické Spínače 45 ks.

AKKO V3 Matcha Green Pro Switch - Mechanické Spínače 45 ks.

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Predstavujeme spínače AKKO V3 Matcha Green Pro – inovácie sa tu stretávajú s estetikou a nanovo definujú zážitok z písania a hrania. Tieto spínače sú starostlivo vytvorené tak, aby poskytovali hladký a hmatovo príjemný stlač kláves, ktorý je uspokojivý a presný.
15,20 €
Tovar od: Shelter.pl
15,20 €

24.7.2024 - 25.7.2024 na vašej adrese

Popis

Spoločnosť Akko je jednou zo značiek s najrozmanitejším výberom rozložení mechanických klávesníc na svete. Jej cieľom je ponúknuť používateľom všestranné možnosti veľkosti klávesnice. Naším poslaním zameraným na zákazníka je, aby si každý používateľ mohol vybrať farby, rozloženia a spínače podľa svojich predstáv.


Akko – V3 Matcha Green Pro Switch

Množstvo: 45 ks


Predstavujeme spínače AKKO V3 Matcha Green Pro – kde sa inovácie stretávajú s estetikou, aby nanovo definovali zážitok z písania a hrania. Tieto spínače sú starostlivo vytvorené tak, aby poskytovali hladký a na dotyk príjemný stisk kláves, ktorý je uspokojivý a presný.

Vďaka výraznej zelenej farbe Matcha Green tieto spínače dodajú vašej klávesnicovej zostave nádych elegancie a zároveň ponúkajú výnimočný výkon. Spínače AKKO V3 Matcha Green Pro majú hmatovo príjemný zdvih a vzdialenosť zdvihu 3,8 mm, čím poskytujú citlivý pocit, ktorý zvyšuje produktivitu a herný výkon.

Tieto spínače, vytvorené pre intenzívne herné relácie a dlhé maratóny písania, poskytujú odolnosť a spoľahlivosť pre dlhodobé používanie. Spínače AKKO V3 Matcha Green Pro, ktoré sú kompatibilné s rôznymi mechanickými klávesnicami, sú ideálnou voľbou pre nadšencov aj profesionálov, ktorí u svojich spínačov hľadajú štýl aj funkčnosť. Zlepšite si zážitok z písania pomocou spínačov AKKO V3 Matcha Green Pro a vychutnajte si plynulú cestu každým stlačením klávesy.


Špecifikácie

Typ: Lineárny

Prevádzková sila: 50±5gf

Celkový zdvih: 3,80 mm

Počiatočný zdvih: 2,00 ± 0,5 mm

Min. spúšťacia sila: 45gf Min.

Sila spúšte: 65gf Max.

Kompatibilita

Vhodný pre klávesy so štandardným dizajnom MX.

Vhodná pre 3-pinové a 5-pinové klávesové skrinky.