10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 41908445

AKKO V3 Crystal Pro Switch - Mechanické Spínače 45 ks.

AKKO V3 Crystal Pro Switch - Mechanické Spínače 45 ks.

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Predstavujeme spínače Pro AKKO V3 Crystal – vo svete mechanických spínačov klávesníc sa elegancia stretáva s výkonom. Tieto spínače boli starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovali plynulé písanie a hranie hier s nádychom sofistikovanosti. Celý popis
20,35 €
Tovar od: Shelter.pl
20,35 €

25.7.2024 - 26.7.2024 na vašej adrese

Popis

Spoločnosť Akko je jednou zo značiek s najrozmanitejším výberom rozložení mechanických klávesníc na svete. Jej cieľom je ponúknuť používateľom všestranné možnosti veľkosti klávesnice. Naším poslaním zameraným na zákazníka je, aby si každý používateľ mohol vybrať farby, rozloženia a spínače podľa svojich predstáv.


Akko – V3 Crystal Pro Switch

Množstvo: 45 kusov.


Predstavujeme spínače AKKO V3 Crystal Pro – kde sa elegancia stretáva s výkonom vo svete mechanických klávesových spínačov. Tieto spínače boli starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovali plynulé písanie a hranie hier s nádychom sofistikovanosti.

Vďaka krištáľovo čistému puzdru ponúkajú spínače AKKO V3 Crystal Pro jedinečnú estetiku, ktorá ich odlišuje. Vďaka hmatovým výstupkom a 3,8 mm zdvihu poskytujú uspokojivý pocit z klávesov, čím zvyšujú produktivitu aj presnosť pri hraní hier.

Tieto spínače, navrhnuté s ohľadom na odolnosť a spoľahlivosť, vydržia náročné používanie, takže sú ideálne na dlhé písanie a intenzívne herné maratóny. Spínače AKKO V3 Crystal Pro sú kompatibilné so širokou škálou mechanických klávesníc a sú ideálnou voľbou pre nadšencov a profesionálov, ktorí hľadajú výnimočný výkon a štýl.

Pozdvihnite svoju klávesnicovú zostavu so spínačmi AKKO V3 Crystal Pro a zažite novú úroveň odozvy a elegancie pri každom stlačení klávesy.


Špecifikácie

Typ: Lineárny

Celkový zdvih: 3,80 mm

Pracovný zdvih: 2,00 ± 0,5 mm

Pracovná sila: 45±5gf

Min. spúšťacia sila: 35gf Min.

Koncová sila: 60 gf max.

Kompatibilita

Vhodná pre klávesy so štandardným dizajnom MX.

Vhodné pre 3-pinové a 5-pinové klávesové skrinky.