Tescoma Mažiar PRESIDENT (639070)
28,90 €

Vynikajúci pomocník do každej kuchyne v podobe masívneho mažiara z luxusnej edície PRESIDENT, ktorý je priamo stvorený pre drvenie širokej škály prísad ako sú bylinky, korenie a ďalšie. Mažiar i s tĺčikom je vyrobený z masívnej prírodnej žuly. Vynikajúci aj pre drvenie liekov pre podávanie malým deťom.

Fackelmann Porcelánový mažiar 12 cm
10,90 €

Klasický mažiar od značky Fackelmann v prevedení z bieleho porcelánu bude skvelým pomocníkom aj ozdobou každej kuchyne. Mažiar skvele poslúži pri príprave jedál s korením alebo bylinkami.

Banquet Mažiar keramický LEVANDUĽA
8 €

Mažiar LEVANDUĽA v bielom prevedení s dekorom levandule. Keramický mažiar sa stane nielen ozdobou vašej kuchyne. Môžete v ňom rozomlieť najrôznejšie korenie alebo vytvoriť bylinkové pasty.

Cilio Granitový mažiar Salomon
39,96 € 28,90 €

Mažiar s tĺčikom je vyrobený z granitu. Mažiar je ideálny na drvenie korenia, alebo na výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvej bazalky. Priemer mažiara je 13 cm.

Cilio Granitový mažiar David
42 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Mažiar s tĺčikom David o priemere 13 cm je vyrobený z granitu. Mažiar je ideálny na drvenie korenia, alebo na výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvej bazalky.

Cilio Mažiar mramorový béžový 13 cm
32,76 € 30,70 €

Béžový mažiar je ideálny na drvenie korenia, alebo na výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvej bazalky. Mažiar s tĺčikom je vyrobený z vysoko lešteného hladkého mramoru.

Stanley Rogers Mažiar 12,5x9cm, mramor
39 €

Posledný kus za túto cenu!

Mažiar s rozmermi 12,5×9cm značky Stanley Rogers. Je vyrobený z robustného mramorového materiálu. Hodí sa skvele na rozdrvenie korenia. Balenie sa skladá z misky a paličky v šedej farbe.

Banquet Mažiar keramický OLIVES OK
8,10 € 8 €

Mažiar sa vracia do kuchyne a každá domácnosť by jeden doma mala mať. Čerstvé bylinky alebo korenie ktoré si môžete samy ľubovoľne nadrviť v keramickom mažiari s motívom olív.

Cilio Mažiar mramorový béžový 9 cm
19,96 € 18,40 €

Béžový mažiar je ideálny na drvenie korenia, alebo na výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvej bazalky. Mažiar s tĺčikom je vyrobený z vysoko lešteného hladkého mramoru.

Cilio Granitový mažiar Gigant 21 cm
59 €
+ doprava zadarmo

Mažiar s tĺčikom Gigant o priemere 21 cm je vyrobený z granitu. Mažiar je ideálny na drvenie korenia, alebo na výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvej bazalky.

Weis Mažiar nerezový 10cm
21 €

Robustný nerezový mažiar značky Weiss z odolného, hygienického a ľahko umývateľného materiálu. Vhodný najmä na drvenie byliniek, korenia, orechov a pod.

Weis Mažiar nerezový 11,6 cm
25 €

Vhodný najmä na drvenie byliniek, korenia, orechov a pod. Robustný nerezový mažiar značky Weis z odolného, hygienického a ľahko umývateľného materiálu.