Tescoma Mažiar PRESIDENT (639070)
28,90 €

Vynikajúci pomocník do každej kuchyne v podobe masívneho mažiara z luxusnej edície PRESIDENT, ktorý je priamo stvorený pre drvenie širokej škály prísad ako sú bylinky, korenie a ďalšie. Mažiar i s tĺčikom je vyrobený z masívnej prírodnej žuly. Vynikajúci aj pre drvenie liekov pre podávanie malým deťom.

ORION Mažiar mramor pr. 11,5 cm
12 € 10,60 €

Pre milovníkov byliniek a korenia v kuchyni je tu praktický mažiar s priemerom 11,5 cm od výrobcu Orion. Vyrobený je z mramoru, ktorý bude aj ozdobou vašej kuchyne. Prevoňajte svoj domov vôňou byliniek na prípravu napríklad domáceho pesta, či vôňou korenia na poriadny kus mäsa.

ORION Mažiar porc. pr. 12 cm čierna
6,50 €

Pre milovníkov byliniek a korenia v kuchyni je tu praktický mažiar s priemerom 12 cm v čiernej farbe od výrobcu Orion. Vyrobený je z čierneho porcelánu, ktorý navyše môžete umyť aj v umývačke. Prevoňajte svoj domov vôňou byliniek na prípravu napríklad domáceho pesta či vôňou korenia na poriadny kus mäsa.

ORION Mažiar liatina pr. 10,5 cm
14 € 12,40 €

Pre milovníkov byliniek a korenia v kuchyni je tu praktický mažiar s priemerom 10,5 cm od výrobcu Orion. Vyrobený je z liatiny, ktorá vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Prevoňajte svoj domov vôňou byliniek na prípravu napríklad domáceho pesta, či vôňou korenia na poriadny kus mäsa.

Küchenprofi Porcelánový mažiar - 12 cm
21,16 € 13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Porcelánový mažiar s paličkou priamo nabáda k vlastnej príprave originálnej zmesi korenia. Tradičný spôsob mletia je čím ďalej tým populárnejší. Ideálny na prípravu bylinkových pást a ázijskej zmesi.

Küchenprofi Mramorový mažiar 11 cm - biely
23,56 € 15 €

Posledný kus za túto cenu!

Nevyhnutný pomocník na drvenie čerstvých byliniek a korenia. Mažiar vyrobený z jemného mramoru dokonale rozvinie chuť a zaistí jedinečný chuťový zážitok. Kvalitný produkt značky Küchenprofi.

Küchenprofi Mramorový mažiar na nohe, 12 cm
33,56 € 19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Mažiar vyrobený z jemného mramoru dokonale rozvinie chuť a zaistí jedinečný chuťový zážitok. Nevyhnutný pomocník na drvenie čerstvých byliniek a korenia. Kvalitný produkt značky Küchenprofi.

Cilio Granitový mažiar Salomon-34%
39,96 € 26,30 €

Akcia

Mažiar s tĺčikom je vyrobený z granitu. Mažiar je ideálny na drvenie korenia, alebo na výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvej bazalky. Priemer mažiara je 13 cm.

Küchenprofi Porcelánový mažiar - 9 cm
13,56 € 12,70 €

Tradičný spôsob mletia je čím ďalej tým populárnejší. Vytvorte si vlastnú zmes korenia mažiarom značky Küchenprofi. Ideálny na prípravu bylinkových pást a ázijskej zmesi.

Küchenprofi Mramorový mažiar 9,5 cm - biely
18,76 € 13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Mažiar je pomocníkom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Vyrobený z mramoru v decentnom dizajne bielej farbe. Mažiar je vynikajúci na prípravu pesta, bylinkovej pasty, alebo len drvenie iných pochutín.

Küchenprofi Mramorový mažiar 11 cm - čierny
28,36 € 19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nevyhnutný pomocník na drvenie čerstvých byliniek a korenia. Čierny mažiar vyrobený z jemného mramoru dokonale rozvinie chuť a zaistí jedinečný chuťový zážitok. Kvalitný produkt značky Küchenprofi.

Stanley Rogers Mažiar 12,5x9cm, mramor
38,94 € 20,70 €

Mažiar s rozmermi 12,5×9cm značky Stanley Rogers. Je vyrobený z robustného mramorového materiálu. Hodí sa skvele na rozdrvenie korenia. Balenie sa skladá z misky a paličky v šedej farbe.

Marex Trade Porcelánový hmoždíř Ø 14,5 cm, bílý
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Porcelánový hmoždíř v neutrální bílé barvě se stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplňkem každé domácnosti. Je vhodný pro drcení koření, bylinek, ořechů, ale také pro výrobu pesta či různých druhů omáček a dipů. Hmoždíř o průměru 14,5 cm lze umývat v myčce na nádobí.

Banquet Mažiar keramický LEVANDUĽA
7,90 € 7,10 €

Mažiar LEVANDUĽA v bielom prevedení s dekorom levandule. Keramický mažiar sa stane nielen ozdobou vašej kuchyne. Môžete v ňom rozomlieť najrôznejšie korenie alebo vytvoriť bylinkové pasty.

Cilio Mažiar mramorový béžový 13 cm
32,76 € 30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Béžový mažiar je ideálny na drvenie korenia, alebo na výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvej bazalky. Mažiar s tĺčikom je vyrobený z vysoko lešteného hladkého mramoru.

Banquet Mažiar keramický OLIVES OK
8,10 € 7,90 €

Mažiar sa vracia do kuchyne a každá domácnosť by jeden doma mala mať. Čerstvé bylinky alebo korenie ktoré si môžete samy ľubovoľne nadrviť v keramickom mažiari s motívom olív.

Marex Trade Hmoždíř XL žula Ø 15 cm, černý
26 €

Novinka

Žulový hmoždíř XL v neutrální černé barvě se stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplňkem každé domácnosti. Je vhodný pro drcení koření, bylinek, ořechů, ale také pro výrobu pesta či různých druhů omáček a dipů. Hmoždíř o průměru 15 cm je uvnitř neleštěný pro lepší údržbu.

Orion Mažiar porcelán/bambus priemer 10 cm
7,20 €

Novinka

Mažiar s výlevkou na drvenie korenia, byliniek alebo prípravu pesta. Orion Mažiar porcelán/bambus priemer 10 cm môžete uložiť v chladničke a nie je vhodný do umývačky riadu.

TORO Hmoždíř žula 11x8,5 cm černá
11,30 €

Novinka

Hmoždíř je praktickým pomocníkem pro drcení bylin, koření nebo přísad do orientální kuchyně. Toro Hmoždíř žula 11×8,5 cm černá je vyroben ze žuly v černé barvě.

Kesper Mažiar s tĺčikom žula
19,50 €

Mažiar s tĺčikom od značky Kesper je vyrobený z tmavej hladenej žuly a je určený na drvenie byliniek a korenia. Vďaka jeho hrubému vnútru rozdrvíte najemno aj tvrdé prísady, ako sú napríklad korenisté guličky.

Marex Trade Porcelánový hmoždíř Ø 10,5 cm, bílý
5,10 €

Novinka

Porcelánový hmoždíř značky Marex Trade je vhodný pro drcení koření, bylinek či na výrobu pesta. Hmoždíř je možné mýt v myčce na nádobí. Jeho výška činí 6,5 cm a průměr je 10,5 cm.

ORION Mažiar kamenina pr. 9 cm
6 € 5,50 €

Pre milovníkov byliniek a korenia v kuchyni je tu praktický mažiar s priemerom 9 cm od výrobcu Orion. Vyrobený je z kameniny a doplnený praktickou výlevkou. Prevoňajte svoj domov vôňou byliniek na prípravu napríklad domáceho pesta, či vôňou korenia na poriadny kus mäsa.

Fackelmann Porcelánový mažiar 12 cm
10,93 € 8,70 €

Klasický mažiar od značky Fackelmann v prevedení z bieleho porcelánu bude skvelým pomocníkom aj ozdobou každej kuchyne. Mažiar skvele poslúži pri príprave jedál s korením alebo bylinkami.

Cilio Granitový mažiar David
39,96 € 30,90 €

Mažiar s tĺčikom David o priemere 13 cm je vyrobený z granitu. Mažiar je ideálny na drvenie korenia, alebo na výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvej bazalky.

Cilio Mažiar mramorový béžový 9 cm
19,96 € 18,40 €

Béžový mažiar je ideálny na drvenie korenia, alebo na výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvej bazalky. Mažiar s tĺčikom je vyrobený z vysoko lešteného hladkého mramoru.

Cilio Granitový mažiar Gigant 21 cm
55,96 € 43,20 €

Mažiar s tĺčikom Gigant o priemere 21 cm je vyrobený z granitu. Mažiar je ideálny na drvenie korenia, alebo na výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvej bazalky.