Träumeland Meeresbrise 90x200 cm

Značka: Träumeland Náš kód: 1359225

Doprava zadarmoSplátky bez navýšenia

Träumeland Meeresbrise 90x200 cm

Träumeland juniorský matrac Meeresbrise je vyrobený z vysoko kvalitnej peny EMC® sensitiv, ktorá vyniká nielen skvelými bodovo elastickými a cirkulačnými vlastnosťami, ale je tiež vysoko antibakteriálna. Matrac bol pôvodne vyvinutý pre použitie v nemocničných zariadeniach. Teraz ho môžete kúpiť vašim deťom a vytvoriť im tak zdravú a hygienickú spánkovú klímu. Matrac Meeresbrisedve rôzne stupne tvrdosti – mäkký a stredne tvrdý – pre deti a juniorov, vďaka ktorým môžete Vášmu dieťaťu zabezpečiť optimálny ergonomický komfort v každom veku. Je určený pre deti cca od 3 do 18 rokov, aj dlhšie (cca do 90 kg). Nemusíte sa tak báť na ňom zaspať s dieťaťom aj Vy, alebo otecko. Celý popis

545.9
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 1359225

Mesačne od:
54,59 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Träumeland juniorský matrac Meeresbrise je vyrobený z vysoko kvalitnej peny EMC® sensitiv, ktorá vyniká nielen skvelými bodovo elastickými a cirkulačnými vlastnosťami, ale je tiež vysoko antibakteriálna. Matrac bol pôvodne vyvinutý pre použitie v nemocničných zariadeniach. Teraz ho môžete kúpiť vašim deťom a vytvoriť im tak zdravú a hygienickú spánkovú klímu. Matrac Meeresbrisedve rôzne stupne tvrdosti – mäkký a stredne tvrdý – pre deti a juniorov, vďaka ktorým môžete Vášmu dieťaťu zabezpečiť optimálny ergonomický komfort v každom veku. Je určený pre deti cca od 3 do 18 rokov, aj dlhšie (cca do 90 kg). Nemusíte sa tak báť na ňom zaspať s dieťaťom aj Vy, alebo otecko.

Jadro matraca

  • Jadro matraca Meeresbrise má 7-zónová kontúru, určenú pre ergonomický komfort a optimálny vývoj chrbtice detí a mladistvých. Matrac je vyrobený z vysoko kvalitnej špeciálnej peny EMC® sensitiv, ktorá vyniká nielen skvelými bodovo elastickými a cirkulačnými vlastnosťami, ale je tiež vysoko antibakteriálna – bola totiž pôvodne vyvinutá pre použitie v nemocničných zariadeniach. Je teda ideálny pre alergikov. Matrac je doplnený aj o zvislé a vodorovné vzduchové kanáliky, vďaka ktorým je dosiahnutá skvelá priedušnosť. Je tak zabránené prehrievaniu a poteniu dieťaťa a spätnému vdýchnutiu koncentrovaného CO2. Oproti ostatným matracom je tento model vybavený odvetraním aj pozdĺž bočných strán matraca.

Poťah matraca

  • Poťah matrac je vyrobený zo sendvičovej látky Tencel® (32 % Tencel®, 68 % polyester) zušľachtený levanduľovým a medovkovým olejom.
  • Tencel® je prírodné celulózové vlákno získavané ekologicky šetrným spôsobom z dreva. Zjednocuje prednosti mnohých materiálov, je jemný ako hodváb, silný ako polyester, ľahko udržiavateľný ako akryl, chladivý a príjemný ako ľan, hrejivý ako vlna a schopný pojať o 130 % viac vodných pár ako bavlna. Dokáže sa dokonale prispôsobiť aktuálnym mikroklimatickým podmienkam.
  • Prírodné esencie z levanduľového a medovkového oleja vynikajú nielen upokojujúcimi, ale aj antibakteriálnymi a antimykotickými účinkami. Poťah je prešitý rúnom z dutého vlákna, ktoré je typické pre svoju ľahkú údržbu a vysokú tvarovú stálosť. Možno ho prať pri 60 °C a sušiť v sušičke.

Ďalšie vlastnosti matraca Meeresbrise

  • dva stupne tvrdosti pre deti a juniorov – vďaka nim možno každému vývojovému štádiu dieťaťa zabezpečiť optimálny ergonomický komfort (matrac sa z mäkšej na tvrdšiu stranu otáča pri dosiahnutí hmotnosti cca 35 kg)
  • deliteľný poťah – pri „nočnej nehode“ stačí vyprať len znečistenú polovicu poťahu a tú nahradiť spodnou stranou poťahu
  • odvetrávanie pozdĺž bočných strán matraca
  • vhodný pre alergikov
  • certifikát Öko-Tex
  • klinicky testované

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Cestovné nie
Materiál polyuretán
Materiál poťahu tencel
Odnímateľný poťah áno
Farba biela