Tropico TropicoGuard Medical Concept 24 - 140x200 cm

Tropico TropicoGuard Medical Concept 24 - 140x200 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Akcia
Vysoký ortopedický zónový matrac pre veľkých i malých, ťažkých i ľahkých. S luxusným poťahom dvojdielne konštrukcie, s ventilačnou 3D mriežkou a 1 poťahu s pamäťovou penou. Celý popis

veľkosť matraca

1 463 €
Vrátane DPH
732 €
-49%
Doprava zadarmo
Platí do 2.2.2022 alebo do vypredania

Na objednanie u partnera

8.2.2022 - 9.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Hilding Anders Česká republika

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100058614998

Popis

Tropico Guard Medical Concept 24

Vysoký ortopedický zónový matrac pre veľkých i malých, ťažkých i ľahkých. S luxusným poťahom dvojdielne konštrukcie, s ventilačnou 3D mriežkou a 1 poťahu s pamäťovou penou.

Ponúka 4 komfortné pocity ležania, zdravotnú profiláciu na oboch stranách, hybridnú konštrukciu bez lepidiel a multifunkčný prateľný poťah s vysokým podielom prírodných vlákien a s odľahčujúcou pamäťovou penou. Tuhší matrac na ochranu kĺbov a chrbta.

Jadro matraca:
 • Nelepené jadro na maximálnu hygienu a obmedzenie potenia. Uľahčenie údržby roztvorením a prevetraním. Vďaka profilácii styčných plôch je matrac dokonalo pevný.
 • Matraca je vybavená profiláciou CubeCare v tvare výkyvných 3D kociek, na oboch ložných plochách. Vyvinutá pre zdravotné matrace. Distribuuje tlak tela rovnomerne do jadra matraca so zreteľom na úpravu protitlaku v jednotlivých zónach. Vo výsledku tak napomáha obmedziť protitlak na telo a zabrániť preležaniu. A to i na matracoch tuhšej konštrukcie.
 • Pena Flexifoam® Na oboch stranách matraca. Pružná, odolná a priedušná pena vyššej objemovej hmotnosti a vytvrdnutí pod ochrannou známkou našej spoločnosti. Vďaka vákuové technológii výroby si zachováva vysokú homogenitu a absolútne minimálne odchýlky vo vlastnostiach.
 • Stredná časť jadra je tvorená hybridný penou – tá je kráľovnou odolnosti, vzdušnosti, termoregulácie, pružnosti a prispôsobivosti (preto sa jej hovorí hybridný – kombinuje výhody všetkých známych pien a latexu k tomu)./li>
 • Zónový tvar spojovacie vlnky SpineProtector pomáha chrániť pozíciu chrbtice vďaka efektívnej distribúcii tlaku s odlíšením podľa tlakových bodov v zónach.
 • Vďaka konštrukcii matrace s rozdielnymi polovicami poťahu (1 s pamäťou + 1 s dutým vláknom) si otočením jadra jemne doladíte spanie (systém 4Comfort): Pamäťová pena zvýši pohodlie, klimatizačné duté vlákno zvýši vzdušnosť a izoláciu lôžka.
Poťah matraca:
 • Poťah Medical Concept Visco-Clima ( 1 30°C 1 60°C)
 • Poťah s prírodnými vláknami Tencel® Lyocell® dvojdielne konštrukcia 1 poťahu s pamäťovou penou (prateľná na 30 ° C) a 1 poťahu s dutými vláknami (prateľná na 60 ° C). Odolné šitie overlocky. Ventilačná mriežka s funkciou Thermo Control zvýšeného prúdenia vzduchu a eliminácia vlhkosti. o Ležaním na pamäťové strane poťahu: znásobíte komfort, odľahčíte kĺby. o Ležaním na klimatizačné strane poťahu: znásobíte vzdušnosť a tepelnú izoláciu lôžka..
Parametre:
 • Tuhosť matraca: Pamäťová strana poťahu stredná tuhosť Klimatizačné strana poťahu vyššia stredná tuhosť
 • Výška matraca cca: 24 cm
 • Doporučená nosnost do: 150 kg
 • Vhodné uloženie na: lamelové rošty (pevné i polohovateľné). Možné uložiť i na latkový rošt a prípadne aj na pevnú dosku.
 • Testované: 100 000×
 • Výrobca si vyhradzuje právo na prípadné farebné odchýlky pien a poťahov, ktoré nemajú vplyv na úžitkové vlastnosti výrobkov.
Mohlo by Vás zaujímať: