Coleman Comfort bed single

Coleman Comfort bed single

Hodnotenie: 4,5
32,40 € 23,90 €

Komfortný nafukovací matrac Comfort bed single NP pre jednu osobu s príjemným „semišovým povrchom“ a Airtight ventilom s dvojitým tesnením, zabraňujúcim postupnému unikaniu vzduchu. Matrac je vyrobený z tzv heavy duty PVC pre maximálnu odolnosť proti nechcenému prepichnutiu.

Coleman Extra Durable Airbed Double
79 € 73,40 €
+ doprava zadarmo

Coleman Extra Durable Airbed Doube je predĺžený, ľahký a odolný dvojlôžkový matrac. Praktický obal je súčasťou balenia.

High Peak Air bed Single
28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

High Peak Air bed Single je nafukovací matrace s příjemným, neklouzavým povrchem, která je vhodná na chatu či příležitostné přespání.

Coleman Extra Durable Airbed Raised Double
137,05 € 122,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vyvýšený dvojlôžkový matrac Coleman Extra Durable Airbed Raised Double z polyesteru s vnútornou lamináciou je ideálny do stanu alebo ako náhradné lôžko pre hostí do bytu. Balenie a transport je ľahký vďaka integrovanému obalu.

Intex Matrace nafukovací se zabudovaným polštářem queen
49,90 €
+ doprava zadarmo

Intex Matrac nafukovací so zabudovaným vankúšom queen je vyrobený z kvalitného vinylu so semišovým povrchom. Multi-komorové rozdelenie vzduchového jadra je vhodné k uloženiu návštevy.

Campingaz Quickbed Double NP
34 € 31,80 €

Komfortný a pohodlný dvojitý nafukovací matrac Campingaz Quickbed double NP je ideálny pre rodinnú turistiku, autoturistiku alebo dlhší pobyt na jednom mieste. Je vybavený Airtight systémom, ktorý zaručuje dokonalú tesnosť ventilu a zabraňuje unikaniu vzduchu.

Bestway Semišový nafukovací matrac 188 × 99 × 22 cm
17,90 € 13,90 €

Doprajte si ničím nerušený spánok pri cestovaní a kempovaní alebo vytvorte pohodlné lôžko pre návštevy vďaka semišovému nafukovaciemu matracu Bestway z veľmi kvalitných materiálov. Matrac je anatomicky tvarovaný a určený pre vonkajšie i vnútorné používanie. Rozmery sú 188 × 99 × 20 cm.

Master nafukovací matrac Queen High Raised s pumpou
58 € 49,90 €

Akcia

Nafukovací matrac Queen Hihg Raised je matrac určený pre domáce použitie. Má protišmykový povrch a súčasťou balenia je elektrická pumpa. S touto výbavou vás nezaskočí už žiadna nečakaná návšteva. Zvýšená dvojvrstvová konštrukcia zaručuje komfortný spánok, výška matrace zjednoduší vstávanie. 

Master nafukovacia matrac Single
11,60 € 10,10 €

Akcia

Nafukovací matrac Single je matrac pre 1 osobu s možnosťou použitia ak vonku, tak i doma. Matrac je vybavená bezpečnostným ventilom umožňujúcim extra rýchle nafúknutie / vyfúknutie.

Master nafukovací matrac 3 v 1 - 2x Single
31,10 €

Variabilné nafukovacie matrace 3 v 1 – jednolôžko / dvojlôžko / zvýšené jednolôžko.

Technické dáta:

rozmery jedného matraca 191 × 73 × 22 cm
balenie obsahuje dva matrace plus nafukovacie vankúšiky
nosnosť: 200 kg
dvojitý uzáver
záplata n

Intex Nafukovacia posteľ veľkosti full 137x191x25 cm
30 €

Novinka

Nafukovacia posteľ s nosnosťou 273 kg nájde využitie vo vnútorných i vonkajších priestoroch a je tak vhodná aj na kempovanie. Je vyrobená z kvalitného vinylu, povrch je potiahnutý príjemnou semišovú vrstvou. Intex Nafukovacia posteľ veľkosti full 137×191×25 cm je ideálna aj pre návštevy.

Bestway Semišový nafukovací matrac - jednolôžko 185 x 76 x 22cm
14,29 € 10,90 €

Ideálne na pohodlné spanie pri cestovaní, campingu aj ako lôžko pre hostí – nafukovací jednolôžkový matrac Bestway poskytne priestor pre ničím nerušený spánok. Matrac je vyrobený z odolného vopred testovaného vinylu a má hebký semišový povrch. Rýchlo ho nafúknete vďaka skrutkovaciemu ventilu.