TORF ZIEGLER PINOFIT® Masážní pomůcka na spoušťové body, Trigger points, korálová, měkká

TORF ZIEGLER PINOFIT® Masážní pomůcka na spoušťové body, Trigger points, korálová, měkká


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Terapeutická pomôcka určená pre masáže, uvoľnenie fascií a pre uvoľnenie stuhnutých a boľavých spúšťacích bodov čiže Trigger pointov. Farba koralová, stupeň tvrdosti – mäkká Táto terapeutická pomôcka Vám pomôže predísť zbytočným komplikáciám. Celý popis

19.82
19,82 € Vrátane RP a DPH
Skladom u partnera 5+ kusov
 

Kód: 100046487045

Popis

Popis produktu

Terapeutická pomôcka určená pre masáže, uvoľnenie fascií a pre uvoľnenie stuhnutých a boľavých spúšťacích bodov čiže Trigger pointov.

Farba koralová, stupeň tvrdosti – mäkká

Táto terapeutická pomôcka Vám pomôže predísť zbytočným komplikáciám. Kvalitne s ňou namasírujete rôzne časti tela, zbaví Vás stuhnutých či boľavých spúšťacích bodov a príjemne Vám uvoľní fascie aj stavce. Terapeutická pomôcka je vhodná nielen pre odbornú verejnosť ale aj pre laiki. Vďaka malému baleniu môžete mať túto skvelú masážne pomôcku kedykoľvek pri ruke.

Spúšťacie body čiže Trigger points sú stuhnuté miesta vo svaloch. Tieto body bývajú veľmi bolestivé, ochabnuté a obmedzujú tak v pohybe. Skutočnosťou je, že sa bolesti a problémy neobjavujú priamo v mieste postihnutia, ale úplne inde. Preto je dôležité odstránenie spúšťacích bodov a zavčasu určiť, či sa bolesť nešíri ďalej.

Ako ideálny doplnok odporúčame k masážne pomôcke na spúšťacie body zaobstarať PINOFIT® SPORT, Masážny magnéziový olej v spreji, 50 ml, ktorý je tiež k dispozícia v litrovom balení PINOFIT® SPORT, Masážny magnéziový olej, 1000 ml.

Špecifikácia:

  • Farba – korálová
  • Materiál – vysoko kvalitné a pružný silikón
  • K dostaniu 3. stupňa tvrdosti – mäkká, stredná, tvrdá

Parametre

Parametre produktu %1% %2%