Silk'n Intímne wellness pre domáce použitie Tightra

Silk'n Intímne wellness pre domáce použitie Tightra

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Predstavujeme vedecký prielom v intímnom ošetrení ženy! Vedci spoločnosti Silk´n vyvinuli zariadenie pre domáce použitie, ktoré využíva Bi-polárny vysokofrekvenčnú energiu. Po pôrode alebo hormonálnych zmenách, ako je menopauza, môžu intímne partie ženy prejsť vizuálnou zmenou. Celý popis
388,30 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: Vivantis

Skladom u partnera posledný 1 kus

27.10.2021 - 28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100004349542

Popis

Predstavujeme vedecký prielom v intímnom ošetrení ženy! Vedci spoločnosti Silk´n vyvinuli zariadenie pre domáce použitie, ktoré využíva Bi-polárny vysokofrekvenčnú energiu.

Po pôrode alebo hormonálnych zmenách, ako je menopauza, môžu intímne partie ženy prejsť vizuálnou zmenou. Zvädnutej pysky, oslabené vaginálne steny, znížené potešenie pri sexe, vysušenie alebo únik moču môžu spôsobiť obavy a neistotu. Revolučná Silk´n Tightra využíva klinicky testovanú a osvedčenú Bi-polárny rádiofrekvenčnú energiu, ktorá je schopná zmierniť tieto príznaky.

Je klinicky dokázané, že táto Bi-polárny rádiofrekvenčná energia pôsobí na tkanivo obsahujúce kolagén. Tento prístroj môže spevniť a zafixovať vnútornú a vonkajšiu stranu pošvy, rovnako ako svaly panvového dna. Ženy, ktoré vyskúšali Silk´n Tightra zaznamenali celkový nárast sexuálne funkcie a potešenie. Často sú tiež šťastnejší a spokojnejší s vonkajším vzhľadom svoje intímne časti. Aplikácia je bezpečná a úplne bezbolestná.

Ako vlastne funguje - Bi-polárny vysokofrekvenčnej energie je už bežne používaná lekármi pre ženský wellness ako náhrada za operáciu. V týchto bipolárnych RF terapiách vykonávaných lekári sa obnovuje vaginálne tkanivo, zvyšuje sa prietok krvi, vznikajú nové elastínové a kolagénové vlákna, panvové svaly sa sťahujú a pysky ohanbia sa doťahujú a spevňujú.

Bol vyvinutý špeciálne pre použitie v domácnosti a obsahuje množstvo dôležitých bezpečnostných mechanizmov. 16 vstavaných snímačov teploty meria teplotu pokožky počas používania a zaisťuje, že teplota koža nikdy neprekročí 42–43 ° C a pokožka sa neprehrieva. Silk´n Tightra je navyše vybavený dotykovým senzorom, ktorý zabezpečuje, že prístroj funguje len v dobrom kontakte s pokožkou. Pre ochranu vonkajšej vaginálnej tkaniva pred prehriatím je k dispozícii senzor pohybu, ktorý zabráni ohrevu, keď sa špička Tightry nepohybuje po koži. V neposlednom rade dôležitá funkcia automatického vypnutia, ktorá vypne prístroj po 20 minútach používania.

Súčasťou balenia Silk´n Tightra je tiež tuba Silk´n Intimate Gel. Tento gél poskytuje vodivosť potrebnú pre aplikáciu Bi-Polar RF energie a je možné ho následne dokúpiť.

Jednoduché nabíjanie a skladovanie - Pomocou kábla USB a zástrčky dodanej so zariadením Silk´n Tightra môžete zariadenie dobíjať dvomi spôsobmi: pomocou počítača alebo zásuvky v stene. Po úplnom nabití môžete použiť prístroj Silk´n Tightra po dobu 20 minút. Silk´n Tightra je dodávaný v kozmetickom kufríku, v ktorom môžete ľahko skladovať prístroj a dodané príslušenstvo.

vlastnosti:
  • pomáha obnoviť sebavedomie a zvýšiť sexuálne uspokojenie,
  • spevňuje tkanivo obsahujúce kolagén,
  • zlepšenie sexuálnej funkcie aj pocitov v ženskej intímnej zóne,
  • pomáha zabrániť miernemu úniku moču,
  • viditeľné výsledky len za 4 týždne,
  • bezpečné a bezbolestné, neinvazívne ošetrenie,
  • jednoduché použitie.

Ako používať:

Pred použitím Silk´n Tightra si vždy starostlivo prečítajte návod na obsluhu. Pred použitím je dôležité použiť dodaný Silk´n Intimate Gel. Tento gél poskytuje vodivosť potrebnú pre aplikáciu Bi-Polar RF energie.