Mediashop VibroLegs Prístroj pre masáž nôh

Mediashop VibroLegs Prístroj pre masáž nôh

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pokojne sa oprite a vychutnajte si blahodarnú masáž s prístrojom VibroLegs. Vývojári prístroje VibroShaper prinášajú na trh masážne zázrak pre Vaše nohy! VibroLegs s revolučným systémom masáže nôh napomáha pri regenerácii, uvoľnenie a posilnenie Vašich unavených nôh. Celý popis
137 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: Popron.sk

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Popron.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100057463267

Popis

Pokojne sa oprite a vychutnajte si blahodarnú masáž s prístrojom VibroLegs. Vývojári prístroje VibroShaper prinášajú na trh masážne zázrak pre Vaše nohy! VibroLegs s revolučným systémom masáže nôh napomáha pri regenerácii, uvoľnenie a posilnenie Vašich unavených nôh.

Patentovaná technológia kmitanie je to najlepšie riešenie pre oživenie Vašich nôh

Tréningový a masážny prístroj VibroLegs je vhodný pre každú generáciu. Ponúka jedinečnú kombináciu oscilácie a akupresúry pre odpočinok a oživenie Vašich unavených nôh. VibroLegs je vybavený rotujúcimi masážnymi valcami a môže dokonca pomôcť uvoľniť napätosť.

Jedinečná kombinácia oscilácie a akupresúry pre odpočinok a oživenie nôh

Vďaka osciláciu sú svaly Vašich nôh príjemne stimulované. Rotujúce masážnymi valčekmi sa postarajú o blahodarný odpočinok. Regenerujú, uvoľňujú a posilňujú Vaše unavené nohy.

4 programy a jednoduchá manipulácia a uskladnenie

Pomocou diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou balenia, môžete zažiť uvoľnenie a odpočinok jediným stlačením gombíka – spustite jednoducho dva automatické, alebo dva manuálne nastaviteľné programy a jednoducho vychutnávajte príjemnú masáž! Diaľkové ovládanie Vám zaručí úplne jednoduchú manipuláciu s prístrojom.
Silikónové podrážky prístroje VibroLegs sú odnímateľné a teda ich môžete hygienicky a jednoducho vyčistiť. Okrem iného má VibroLegs ideálne rozmery a môžete