Beauty Biowave Ultrazvukový gél pod žehličku na pleť proti vráskam 250g

Beauty Biowave Ultrazvukový gél pod žehličku na pleť proti vráskam 250g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Beauty Biowave ultrazvukový gél  Tento jedinečný gél vám pomôže zvýšiť účinky kozmetického ošetrenia za pomoci žehličky. Obsah 250g Vysvetlenie princípu V kozmetických salónoch sa používajú rôzne technológie na zapracovanie kyseliny hyaluronovej do hlbších vrstiev pokožky. Celý popis
9 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

21.9.2021 - 22.9.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100051450949

Popis

Beauty Biowave ultrazvukový gél 

Tento jedinečný gél vám pomôže zvýšiť účinky kozmetického ošetrenia za pomoci žehličky. 

Obsah 250g

Vysvetlenie princípu

V kozmetických salónoch sa používajú rôzne technológie na zapracovanie kyseliny hyaluronovej do hlbších vrstiev pokožky. Použvajú napríklad ultrazvuk, galvanický prúd, mikro-ihličkovanie pomocou pera, atď. V domácich podmienkach sa používajú žehličky na pleť – galvanické, mikroprúdové, ultrazvukové a fotónové. Pravidelným používaním dosiahnete rovnaké účinky, keď navštívite kozmetický salón raz za mesiac, ako so žehličkou, ktorú budete používať pravidelne 2–3× do týždna v kombinácii s kvalitným hyaluron gélom. Kvalitný Hyaluron gél Devee a Wellmaxx obsahuje kyselinu hyaluronovú, ktorú potrebujeme do pokožky zapracovať. Najskôr je potrebné otvoriť póry – naparením pokožky + použitím žehličky na pleť v režime čistenia. Póry sa pekne otvoria. Následne sa nanesie koncentrovaný hyaluron prípravok (gél, sérum, koncentrát v ampulkách), ktorý sa cez otvorené póry krásne vstrebe. U každého to je individuálne, keď je pokožka veľmi „smädná“, tak použite viac.  Aby sme ho dostali hlbšie, prichádza na rad – BeautyBiowave ultrazvukový gél! Naneste tento vodivý gél, použite žehličku na pleť v režime VÝŽIVY a zapracujte vstrebaný hyaluronový koncentrát ešte hlbšie. Prípravok sa dostane do hlbších vrstiev ako je znázornené oranžovou šípkou na obrázku.

Beauty Biowave vodivý gél neobsahuje kyselinu hyaluronovú – bola by veľká škoda miešať ju s vodivým gélom do jedného prípravku. Tento vodivý gél sa používa na zlepšenie vodivosti pokožky, aby žehličky na pleť mali s pokožkou dobrý kontakt, čím sa dosiahne lepší účinok kozmetického prístroja.