Beauty Relax Masážny prístroj na formovanie postavy Celluform Smart

Beauty Relax Masážny prístroj na formovanie postavy Celluform Smart

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Celluform Smart je masážny prístroj, ktorý využíva technológiu porovnateľné s veľkými prístrojmi v estetických štúdiách. Hlavnou funkciou modelu Celluform Smart je cielené formovanie postavy so zameraním na redukciu podkožného tuku. Celý popis
119,10 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

1.12.2021 - 2.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100054016049

Popis

Celluform Smart je masážny prístroj, ktorý využíva technológiu porovnateľné s veľkými prístrojmi v estetických štúdiách. Hlavnou funkciou modelu Celluform Smart je cielené formovanie postavy so zameraním na redukciu podkožného tuku. Na tukové tkanivo pôsobí vďaka multifunkčné aplikačnej hlavici ultrazvukom, rádiofrekvenciou, elektrickými mikropulzy EMS, cannon svetlom a vibráciami. Ergonomický tvar prístroja uľahčuje ošetrenie vybraných častí tela. Používajte profesionálne technológie v pohodlí domova.

Technológia BeautyRelax Celluform Smart:

1. ultrazvuk
2. Rádiofrekvencia
3. EMS elektrické mikropulzy
4. Fotónovej svetlo – červené a modré svetlo
5. vibrácie

1. ultrazvuková kavitácia
Aplikačná hlavica generuje vysokofrekvenčné ultrazvukové vlny, ktoré prenikajú do podkožia s frekvenciou 500 000 kmitov za sekundu. Tkanivá následne absorbujú takto generovanú energiu. Dochádza k narušeniu integrity tukovej bunky a uvoľňuje sa tuk. Uvoľnený tuk sa štiepi na glycerol a voľné mastné kyseliny. Glycerol slúži ako zdroj energie, zatiaľ čo mastné kyseliny sú prenesené do pečene, kde sú spracované ako bežné mastné kyseliny z potravy a vylúčené z tela von prirodzenou cestou. Odstránený tuk sa späť do tkaniva nevracia. Ultrazvuková kavitácia je bezbolestná, neinvazívna, šetrná, účinná a hlavne trvalá metóda pre redukciu tuku na najviac problematických partií.

2. Rádiofrekvencia
Aplikátor po priložení na ošetrovanú oblasť uvoľňuje energiu sa úplne špecifickým výkonom a frekvenciou. Rádiofrekvenčná vlny sú optimalizované na to, aby spôsobili tepelný gradient, ktorý významne ovplyvňuje procesy vo vrstve dermis. Dodaná energia aktivuje remodeláciu kolagénových vlákien a elastínu. Maximálne možné zacielenie energie aj v lokalitách s výraznejšou tukovou vrstvou a následná excitácie metabolických procesov má významný vplyv na veľmi efektívne vyhladenie ovisnutých a deformovaných kontúr.

3. EMS elektrické mikropulzy
Aplikačná hlavica BeautyRelax Celluform Smart prenáša pri kontakte s pleťou jemné elektrické mikropulzy, ktoré prenikajú cez vrchný časť pokožky priamo ku svalom. Výkon a frekvencia elektrických pulzov sú špeciálne upravené tak, aby umožnili účinné, ale zároveň bezbolestné ošetrenie tváre. Dochádza ku kontrakcii svalov a tým ich posilnenie. Kolagénne a elastické vlákna sú mechanicky stimulovaná. Docielite zlepšenie textúry pokožky, jej tónu a nárastu elasticity. Potláča prejavy celulitídy. Pleť má omladený a prežiarený vzhľad. To všetko neinvazívne a bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov.

4. Fotónovej svetlo – červené a modré svetlo
červené svetlo
Podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu
Zlepšenie cirkulácie krvi v podkožnom tkanive
Bráni v tvorbe pigmentu

modré svetlo
aktivuje Porphyrin
Chemická reakcia, ktorá ničí škodlivé baktérie
Antibakteriálny a protizápalový účinok

5

. Vibračná masáž
Aplikačná hlavica má navyše funkciu vibračnej mechanickej masáže. Dochádza k zlepšeniu krvného obehu, vitality buniek a podpore lymfatického systému. Vibrácie mechanicky rozkmitajú pevnú tukové tkanivo. Proces rozkladu tuku je tak násobne efektívnejšie. Pleť je na dotyk pružnejšia a hladšia.

Technic ké parametre:

Frekvencia ultrazvuku: 500 000 kmitov / sekundu
Červené svetlo s vlnovou dĺžkou 625n
Modré svetlo s vlnovou dĺžkou 465nm
časovač
Kapacita batérie: 1000mAh 7,4V
Napájanie: USB káblom (súčasťou balenia)
Prevádzkové napätie: 5V
Prevádzkový prúd: 1A
Výkon: 8W
Rozmery: 8,4 × 4 x4 cm
Hmotnosť: 250 g

vlastnosti:

  • masážny prístroj,
  • na formovanie postavy,
  • redukuje podkožný tuk,
  • podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu,
  • zlepšenie cirkulácie krvi v podkožnom tkanive,
  • spevňuje a vypína pokožku,
  • podporuje lymfatický systém,
  • má ergonomický tvar,
  • bezbolestné a úplne bezpečné používanie.
Ako používať:

Používajte podľa návodu.