MedPharma OrthoHerba® gel – MSM, glukosamin sulfát, boswellie 150 ml

MedPharma OrthoHerba® gel – MSM, glukosamin sulfát, boswellie 150 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
OrthoHerba gél obsahuje vlastný, originálny receptúru, ktorá je špeciálne vyvinutým komplexom 10 aktívnych látok s vysokým obsahom MSM, glukosamín sulfátu, boswéllie a ďalších extraktov z rastlín alebo bylín. Celý popis
4,10 €
Vrátane DPH
3,70 €
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

29.10.2021 - 2.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002452236

Popis

OrthoHerba gél obsahuje vlastný, originálny receptúru, ktorá je špeciálne vyvinutým komplexom 10 aktívnych látok s vysokým obsahom MSM, glukosamín sulfátu, boswéllie a ďalších extraktov z rastlín alebo bylín.

OrthoHerba gél zaisťuje aktívnu starostlivosť o pokožku v oblasti namáhaných, boľavých a unavených kĺbov, chrbtice, šliach a svalov. Gél je vhodný pre aplikáciu na pokožku aj v oblasti boľavých kĺbov. Ľahko sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a má príjemný chladivý efekt.Zloženie:

Aqua, Alcohol Denat., Sodium Acrylates Copolymer, Dimethyl sulfónu Glucosamine Sulfate, Harpagophytum procumbens Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Boswellia serrata Extract, mentol, Symphytum Officinale Root Extract, Glycerín, Melissa Officinalis Stem Extract, Juniperus communis Fruit Oil, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Lecithin, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, D-Limonene

Ako používať:

Primerané množstvo gélu vmasírujte 2–3× denne do kože v oblasti kĺbov a chrbtice.

Balenie:

150 ml

Upozornenie:

Bez parfumov a farbív.

Prípravok je určený na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neaplikujte na porušenú pokožku (odreniny, otvorené rany). Zabráňte kontaktu s očnou sliznicou. Nie je vhodné pre deti a osoby mladšie ako 18 rokov. Skladujte pri izbovej teplote od 5–25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.