CAMELUS Masážny krém s kostihojom, lopúchom a pštrosím olejom 100 ml

Značka: CAMELUS Náš kód: 100002432584

Partnerský predaj

CAMELUS Masážny krém s kostihojom, lopúchom a pštrosím olejom 100 ml

Masážny krém s extraktom z kostihoja, lopúcha, so pštrosím olejom, aloe vera, vitamínom E, alantoínom a chladivým mentolom je super pomocník pri pomliaždeninách, výronoch, bolestiach kĺbov, šliach, chrbtice, pri opuchoch, ale aj pri poštípaní hmyzom. Prináša pocit úľavy. Celý popis

4.9

4,90 € vrátane DPH

Náš kód: 100002432584

Popis

Popis produktu

Masážny krém s kostihojom, lopúchom a pštrosím olejom pomáha pri pomliaždeninách, výronoch, bolestiach kĺbov, šliach a chrbtice, zmierňuje opuchy, pokožku poštípanú hmyzom – KOMÁRMI, aj kožné ALERGIE A EKZÉMY. Máme už tisícky referencií od klientov, ktorým pomohol práve tento krém. A viete prečo?

ŽIADNY INÝ  VÝROBOK TOTIŽ NEOBSAHUJE TÚTO UNIKÁTNU KOMBINÁCIU ÚČINNÝCH LÁTOK:

  • 1. Pštrosí olej, ktorý  je už po stáročia používaný v alternatívnej medicíne k liečení zranení, artritídy, ekzémov a na regeneráciu poškodenej pokožky.
  • 2. Kostihoj lekársky, ktorý sa používa k rýchlejšiemu hojeniu zlomenín a podliatin.
  • 3. Extrakt z lopúcha zbavuje telo toxínov, podporuje regeneráciu kĺbov a svalov a pôsobí priaznivo na pokožku.
  • 4. Mentol má chladivý, protizápalový a antibakteriálny efekt.
  • 5. ALOE VERA je širokospetrálne pôsobiaca rastlina, ktorá sa používa v alternatívnej medicíne na liečenie rôznych druhov chorôb -  od pohybových, kožných, zažívacích až po onkologické choroby.
  • 6. Vitamín E má  antioxidačný, antiseptický a protizápalový efekt. Zlešuje imunitu organizmu.
  • 7. Alantoín má výrazné regeneračné a antialergénne účinky na pokožku, ukľudňuje svrbivú pokožku napr. aj po poštípaní hmyzom.

Liečivý pštrosí olej v kombinácii so všetkými účinnými látkami má neobyčajný regeneračný efekt: zistili sa pozitívne účinky krému aj na zmiznutie cýst, zlepšenú činnosť štítnej žľazy, respiračného systému, prečistenie a lepšie prekrvenie končatín, hlavy ap. Každý mesiac pribúdajú ďalšie referencie, na čo všetko ešte funguje.

Aj vy ho vyskúšate na Váš problém?


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia krém
Objem 100 ml