Shots Toys VIVE Enora Purple Masážna hlavica

Shots Toys VIVE Enora Purple Masážna hlavica

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
VIVE Enora Purple Masážna hlavicaVIVE Enora je úžasná obojstranná masážne hlavice. A prečo obojstranná? Zvládne ako masáž unaveného tela tak poslúži ako veľmi nenápadný, ale účinný vibrátor. Celý popis
141,22 €
Vrátane DPH
85,89 €
-39%
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

8.12.2021 - 9.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vibratory-online.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100039116017

Popis

VIVE Enora Purple Masážna hlavica

VIVE Enora je úžasná obojstranná masážne hlavice. A prečo obojstranná? Zvládne ako masáž unaveného tela tak poslúži ako veľmi nenápadný, ale účinný vibrátor. Na každej strane enormne je umiestnený veľmi výkonný a tichý vibračný motorček. Masážna hlava s flexibilným krkom stimuluje klitoris, alebo vaše unavené svaly. Druhá strana masážne hlavice je unikátny v tom, že pod jemnou silikónovou vrstvou je umiestnený pulzujúca motoriek, ktorý vytvára neuveriteľne silné stimulujúce pulzácie pre g bod.

Bezšvíkové telo masážne hlavice Enora sa ľahko hygienicky udržiava. Hodvábne hladký silikón z ktorého je Enora vyrobená zaručuje hypoalergénne znášanlivosť is veľmi citlivú sliznicou.
Masážne hlavice Enora je 100% vodotesná (IPX7) a extrémne tichá pri menej ako 60 db, čo znamená, že ho môžete použiť, kdekoľvek si vaše srdce želá. Masážne hlavice disponuje 10 funkciami vibrácií, eskaláciou a pulzácií a to isté druhá strana vibrátora. Celkom 100 rôznych kombinácií.

nabíjanie:
USB kábel pripojte k USB adaptéru a k sieti a druhým magnetickým koncom priložte na dva kontakty, ktoré sú umiestnené z druhej strany ovládacích tlačidiel. V priebehu nabíjania bliká červená LED dióda. Po úplnom nabití kontrolka svieti trvalo zeleno.

Jednoduché ovládanie 3-mi tlačidlami:
Stlačením prostredného tlačidla po dobu cca 3 sekúnd sa hlavica aktivuje a rozsvieti sa zelená LED dióda.
Horným tlačidlom ovládate vibračné programy masážne hlavice. Po stlačení tohto tlačidla po dobu cca 3 sekúnd sa hlavice vypne.
Spodným tlačidlom ovládate vibračné programy vibrátora. Po stlačení tohto tlačidla po dobu cca 3 sekúnd sa vibrátor vypne.
Po stlačení prostredného tlačidla po dobu cca 3 sekúnd sa vypnú všetky programy.

Parametre produktu:
celková dĺžka: 22 cm
priemer: 4,5 cm
doba nabíjania cca 180 minút
Materiál: silikón / ABS plast
Farba: fialová
Napájanie: akumulátorové cez USB kábel, ktorý je súčasťou balenia
doba prevádzky až cca 70 minút

Pred a po každom použití hračku dôkladne očistite mydlovou vodou, pre dokonalú hygienu požijte špeciálny čistič erotických pomôcok.
Pred uložením erotickú pomôcku dobre osušte.
Pre dokonalý zážitok odporúčame použiť lubrikačný gél na vodnej báze. Nepoužívajte lubrikanty na silikónovej, alebo olejovej báze!

Parametry

  • Délka: 22 cm
  • Materiál: silikón
  • Napájení: akumulátor
  • Průměr: 4,5 cm
  • Typ baterií: Li-Ion
  • Voděodolný: ano

Video