Pipedream Pipedream Wanachi Maxi masážna hlavica fialová

Pipedream Pipedream Wanachi Maxi masážna hlavica fialová

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Wanachi Maxi masážna hlavica fialováMasážne hlavice Wanachi Maxi je najväčší masážne hlavice z ponuky Wanachi. Zaručuje veľmi silné vibrácie s plynulou reguláciou pre revitalizáciu Vašich unavených svalov. Celý popis
23,50 €
Vrátane DPH
17,62 €
-25%

Skladom u partnera 5+ kusov

3.12.2021 - 6.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100038603990

Popis

Wanachi Maxi masážna hlavica fialová

Masážne hlavice Wanachi Maxi je najväčší masážne hlavice z ponuky Wanachi. Zaručuje veľmi silné vibrácie s plynulou reguláciou pre revitalizáciu Vašich unavených svalov. Masážne hlavice sa používajú pre masáže celého tela, veľmi sa osvedčili aj pre masáže intímnych partií, a to práve vďaka ich veľmi intenzívnym vibráciám, ktoré bežné vibrátory nedosahujú.

Silikónová masážna hlava je uložená na ohybnom krku, pružná a pohyblivá vo všetkých smeroch a zaistí tak optimálny tlak na masírovanú časť.

Jednoduché ovládanie kolieskom v spodnej časti hlavice, kde si môžete vibrácie regulovať od jemných až po veľmi intenzívne. Výkonný a tichý motor.
Fialová hlavica Wanachi Maxi je vyrobená z materiálov ABS (telo vibrátora) a silikónu (hlavice). Lekársky silikón je materiál zdravotne nezávadný, hypoalergénny a pachovo úplne neutrálny, nevyvoláva žiadne alergické reakcie.

Napájanie 2 x C menšie monočlánkové batéria pre dlhý prevádzku. Nie sú súčasťou balenia a preto ich odporúčame si je u nás zakúpiť. Celková dĺžka je 23cm, masážne časť 6 cm priemer 4,5 cm.
Masážne hlavice Wanachi je vodotesná, môžete ju používať aj v sprche.

Parametre produktu:
Farba: fialová
Napájanie: 2 x C menšie monočlánkové batérie,
Dĺžka: 23 cm
Priemer: 4,5 cm
Materiál: silikón / ABS
Vibrácie: plynulá regulácia
Vodeodolný (waterproof): áno
neobsahuje ftaláty

Nepoužívať silikónové lubrikačné gély a oleje. Doporučené používať lubrikačný lubrikačný gél na vodnej báze. Pre použitie odporúčame vibrátor umyť vodou a ošetriť dezinfekciu.

Parametry

  • Délka: 23 cm
  • Materiál: silikón
  • Napájení: baterie
  • Typ baterií: C
  • Voděodolný: ano