Pipedream Pipedream Fantasy for Her Vibrating Nipple Suck-Hers purple prísavky na bradavky

Pipedream Pipedream Fantasy for Her Vibrating Nipple Suck-Hers purple prísavky na bradavky

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Fantasy for Her Vibrating Nipple Suck-Hers purple Vibračné prísavky na bradavky z kolekcie Fantasy For Her. Vyrobené z prémiového silikónu Elite. Malá, ale napriek tomu veľmi výkonná vibračná patróna poskytuje silnú intímne stimuláciu. Celý popis
26,64 €
Vrátane DPH
19,19 €
-27%

Skladom u partnera 5+ kusov

8.12.2021 - 9.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vibratory-online.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100038604168

Popis

Fantasy for Her Vibrating Nipple Suck-Hers purple

Vibračné prísavky na bradavky z kolekcie Fantasy For Her. Vyrobené z prémiového silikónu Elite. Malá, ale napriek tomu veľmi výkonná vibračná patróna poskytuje silnú intímne stimuláciu.

Uchopila svoje prsník a na jeho citlivú bradavku položila prísavku Vibrating Nipple Suck-hers. Príjemné stimulačné nopky šteklili jej citlivú pokožku, akonáhle jemne stisla mäkkú silikónovou nádobku a vytvorila mierny podtlak. Ah, prísavka Suck-Her nenásytne schytila bradavku a ona zalapala po dychu. Stisla tlačidlo chytrého maličkého vibrátora a okamžite jej v bradavke zaznel nával vzrušujúcich vibrácií a na jej prsníku vytvoril vzrušujúce potešenie. Zmyselné vibrácie vytvorili vzrušujúce teplo, ktoré sa šírilo cez ňu, a cítila, ako jej telo reaguje na neuveriteľné pocity.
Mala by použiť druhú vibračné prísavku? Zadržala dych a pritisla ju na druhej prsník. Ahhhhh, tiché stonanie uniklo z jej pier, keď blažený pocit zmyselné vibrácie prestupoval celú hornú častí jej trupu. Nemohla myslieť na nič iné ako na neuveriteľnú eufóriu, ktorú jej Prísavka Suck-Her poskytovala. Jej prsiami prúdili vlny vibrácií a ona cítila ako sa blíži k vrcholu, kým … nepocítila, ako jej telom preniká chvejúce sa orgazmus. Nemyslela si, že orgazmy bradaviek sú skutočné. Do teraz.
To je o nej všetko.

Pri prvom použití vibračnej patróny je nutné odskrutkovať uzáver batérií a odstrániť izolačné fóliu (biele papierové koliesko), ktoré je uložené nad batériami.

Upozornenie:
Pri vkladaní nových batérií do vibračného bullet, nevyťahujte vloženú fóliu, ktorá vyznačuje smer vloženia batérií. Pri jej vybratí bullet skratuje.

Návod na použitie:
Prísavky môžu byť použité s vibrácií, alebo bez. Pre zapnutie vibrácií stlačte tlačidlo vibračné patróny.
Motoriek prísavky je poháňaný 3ks batérií LR41 (v každej prísavke) – batérie sú súčasťou balenia

Pokyny pre starostlivosť:
Pred a po každom použití umyte teplou mydlovou vodou a ošetrite dezinfekčným prostriedkom .

Rozmery:
Priemer prísavky: 5 cm
Dĺžka vibračnej patróny: 3,8 cm

Odporúčame spolu s erotickou pomôckou používať lubrikačný gél na vodnej báze . Prežitky tak budú úplne dokonalé a nebude problém pri zavádzaní erotické hračky.

Parametry

  • Materiál: silikón
  • Napájení: baterie
  • Typ baterií: LR41

Video