PalmPower Palmpower Jenga masážne hlavice

PalmPower Palmpower Jenga masážne hlavice

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Masážna hlavica Palm Power JengaPalm Power Jenga je veľmi výkonná masážne hlavice, univerzálny masážna pomôcka ako pre revitalizáciu Vašich unavených svalov, tak pre stimuláciu erotogénnych zón. Celý popis
103,98 €
Vrátane DPH
54,90 €
-47%
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

6.12.2021 - 7.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vibratory-online.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100038603986

Popis

Masážna hlavica Palm Power Jenga

Palm Power Jenga je veľmi výkonná masážne hlavice, univerzálny masážna pomôcka ako pre revitalizáciu Vašich unavených svalov, tak pre stimuláciu erotogénnych zón.
Masážne hlavice Palm Power Jenga sa odporúča pre masáž a relaxáciu problematických partií, ako sú ramená, krčné partie, chrbát a nohy, ktoré sú bolestivé po namáhavej fyzickej aktivite, stresu alebo vysokom pracovnom nasadení.

Masážne hlavice sa používajú aj pre masáže intímnych partií, a to práve vďaka ich veľmi intenzívnym vibráciám, ktoré bežné vibrátory nedosahujú. Masážne hlavice Palm Power Jenga je možné používať pre jej vysoký výkon aj cez odev, a ženy, ktoré majú problémy s vyvrcholením majú neraz tieto extrémne vibrátory ako jediné riešenie. Jedinečne tvarovaná hlavica s pružným krkom zabezpečuje jednosmerný tlak na masírované svaly.

Celá masážna hlavica je vyrobená z tvrdého kvalitného plastu, ktorý je potiahnutý 100% lekárskym silikónom. Brúsený silikón je veľmi príjemný na dotyk, je stopercentne hypoalergénne, ľahko sa udržuje a nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Hladký bezšvový povrch pre jednoduché čistenie a hygienu.

Testy v USA a Kanade dokázali, že viac ako 98% žien dosiahne behom pár minút silného, ​​intenzívneho orgazmu.

Muži:
Tiež muži si s touto masážnou hlavicou môžu prísť na svoje, keď si napr. Palm Power Jenga pridrží na spodnej strane penisu.

Upozornenie:
Vibrácie Palm Power Jenga sú tak silné, že výrobca doporučuje dobu použitia 5–10 minút a rozhodne neprekračovať dobu 20 minút. Spočiatku iba na najnižšiu intenzitu alebo cez odev!

Napájanie:
Palm Power Jenga je trvalo napájaný zo siete 220V cez adaptér 9V. Je napájaný priamo (nemá akumulátor) a používa sa súčasne s adaptérom. Dĺžka prívodného kábla je preto dostatočne dlhá – 2,5m.

Ovládanie:
Masážne hlavice Palm Power Jenga sa ovláda jedným tlačidlom po ktorého stlačení sa plynulo zvyšujú vibrácie hlavice až do maxima. V ktoromkoľvek okamihu je možné tlačidlo uvoľniť a vibrácie zostanú na zvolenej intenzite. Ďalším stlačením a pridržaním opäť narastajú. Krátkym stlačením sa vibrácie úplne vypnú.

Celková dĺžka masážne hlavice 18,5cm, masážne časť 3,8 cm, priemer 4 cm.

K masážne hlavicu Palm Power Jenga je možno prikúpiť ešte špeciálne nástavce na klitoris a tiež na G-bod a nástavce pre uvoľnenie svalov prstov, dlaní a paží na vagínu a klitoris, klitoris, vagína, klitoris a G bod

Parametre produktu:
Dĺžka celková: 18,5 cm
Napájanie: cez adaptér zo siete 110–240V (stále zapojený do zásuvky)
Materiál: silikón
Priemer hlavice: 4 cm
Regulácia výkonu: plynulé
Vibrácie: silné / veľmi silné
Farba: svetlo fialová / sivá
Váha: 142 gramov
Dĺžka prívodného kábla: 155 cm
Vodeodolnosť: Nie

Balenie obsahuje:
masážne hlavicu
adaptér pre pripojenie do siete (ten je uložený v krabičke pod masážne hlavicu)

Odporúčame spolu s masážnou hlavicou a inými erotickými pomôckami používať lubrikačný gél. Prežitky tak budú úplne dokonalé a nebude problém pri zavádzaní erotické hračky.

Pred prvým použitím a následne po každom ďalšom použití vibrátor, alebo inú erotickú pomôcku riadne umyte teplou vodou a mydlom, alebo použite čistiaci prostriedok z našej ponuky.

Parametry

  • Délka: 18,5 cm
  • Materiál: silikón
  • Napájení: síťové
  • Voděodolný: ne
  • Průměr: 4 cm

Video