U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie masáž hrádze. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie masáž hrádze doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie masáž hrádze alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Lansinoh organický olej na masáž hrádze 50ml

Lansinoh organický olej na masáž hrádze 50ml

19,90 €

Lansinoh Organický olej na masáž hrádze vyživuje pokožku perinea, uľahčuje perineálnu masáž a pomáha predchádzať natrhnutiu pri pôrode. Špeciálna zmes prírodných ingrediencií navrhnutá pre oblasť perinea vrátane mandľového, jojobového oleja a oleja z pšeničných klíčkov pokožku zvláčňuje a vyživuje…

Partner: Andys Czech
Lansinoh popôrodná sprška na hrádzu

Lansinoh popôrodná sprška na hrádzu

16,90 €

Oblasť perinea (hrádz) je po pôrode často podráždená a bolestivá. Ísť na toaletu môže byť spočiatku veľmi bolestivé. Lansinoh popôrodná spŕška na hrádzu poskytuje jemný prúd vody na vyčistenie a upokojenie citlivej hrádze. Pomáha tiež riediť moč pri močení a predchádzať tak prípadnému pocitu…

Partner: Andys Czech
Saloos Bio Masáž hrádze - tehotenský a materský olej 50 ml
3x

Saloos Bio Masáž hrádze - tehotenský a materský olej 50 ml

5,90 €

Bio Masáž hrádze – tehotenský a materský olej je určený pre pravidelnú masáž hrádze v období 6 týždňov pred očakávaným pôrodom. Olej pokožku dostatočne zvláčni a zvýši jej pružnosť a odolnosť voči poranenia. Dôsledná príprava zvyšuje šancu na prirodzený pôrod bez nutnosti nástrihu hrádze.

Partner: Vivantis